TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter
Hellas Travel rozpoczyna sprzedaż oferty letniej z powiększonym zespołem

Biuro podróży Hellas Travel powiększa swój zespół o 5 osób oraz rozwija produkt o nowe destynacje. 13 stycznia 2022 r. w Merlinie X pojawiły się oferty wyjazdów na Kretę i Sri Lankę,a wkrótce zostaną dodane pakiety na kolejne greckie i egzotyczne kierunki.


Założyłem Hellas Travel wspólnie z synami w 2011 roku, a w 2015 nadarzyła się okazja, żeby wprowadzić na polski rynek największego greckiego touroperatora. Wtedy też postanowiliśmy, że oni zajmą się turystyką masową pod nowym szyldem, a my w Hellas będziemy kontynuować naszą misję promowania Grecji i turystyki szytej na miarę.Jestem niezmiernie szczęśliwy, że znów przyjdzie nam, razem z Georgiosem i Beniaminem współtworzyć Hellas Travel. Wykorzystując doświadczenie i kontakty zdobyte przez ten czas, jestem przekonany, że wspólnie uda nam się rozbudować produkt o nowe hotele i destynacje - powiedział właściciel biura Theofilos Vafidis.

W ofercie touroperatora znajduje się aktualnie ponad 30 znanych na polskim rynku hoteli na 2 destynacjach. Organizator planuje systematycznie dodawać kolejne obiekty oraz destynacje. Na Kretę turyści Hellas Travel polecą z Katowic i Warszawy, a na Sri Lankę z Warszawy.

Start sprzedaży rozpoczyna się ze zniżkami sięgającymi 40 proc. Dodatkowo wszyscy klienci objęci są możliwością bezpłatnej zmiany uczestników do 14 dni przed wylotem, oraz bezpłatnej zmiany wszystkich elementów rezerwacji do 30 dni przed wylotem. Organizator daje turystom gwarancję niezmienności ceny. Zaliczka na poczet wyjazdu wynosi 20 proc. ceny.

Hellas Travel od lat jest znany z organizacji wyjazdów grupowych oraz turystyki szytej na miarę na takich destynacjach jak Cyklady, Sri Lanka i Katar. W tym roku chcemy rozwinąć się również trochę bardziej w kierunku masowej turystyki. Pierwszą destynacją jaką zdecydowaliśmy się dodać jest Kreta, na której czujemy się wyjątkowo pewnie, dzięki bardzo dobrej bazie hotelowej. Jest to produkt stworzony pod polskiego klienta all inclusive, dla którego wcześniej nie mieliśmy dedykowanej oferty. Już wkrótce pojawi się kolejna destynacja dopasowana pod ten segment rynku - zapowiada Georgios Vafidis, dyrektor zarządzający Hellas Travel.

Starsze informacje 2021-10-07


Rego Bis rozpoczął sprzedaż oferty na Lato 2022
Biuro podróży Rego Bis wystartowało z nową ofertą na lato 2022. Pierwsze propozycje już dostępne dla Klientów i Agentów.

Agenci mieli możliwość zapoznać się z ofertą podczas prezentacji w Albanii, która podsumowała sezon lato 2021 i zapoczątkowała sprzedaż oferty na rok 2022.

W ofercie Rego Bis znajdują się oferty wyjazdów samolotowych, autokarowych a także możliwość dojazdu własnego. W ofercie pojawiły się już hotele z Albanii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Macedonii Północnej, Hiszpanii a także Turcji. W sezonie lato 2022 nie zabraknie nowości hotelowych i wycieczek objazdowych.

Biuro Rego Bis w ramach "Soczystej Promocji" zapewniło gratis klientom trzykrotną możliwość zmiany w rezerwacji, do tego dwukrotną możliwość zmiany uczestnika i możliwość rezygnacji do 28 dni przed wyjazdem lub wylotem. Zaliczka wynosi 100 złotych. Organizator przygotował rabaty dla stałych klientów, zniżki dla dzieci nawet do 700zł i ochronę ubezpieczeniową od wyjścia z domu. Pierwszy etap "Soczystej Promocji" jest przewidziany w terminie od 4.10.2021 do 4.11. 2022.

Starsze informacje 2021-09-29


Itaka rozpoczęła sprzedaż oferty na lato 2022
Itaka rozpoczyna promocyjną sprzedaż sezonu Lato 22.

Na start przygotowano 29 samolotowych kierunków wypoczynkowych z blisko 500 hotelami, ponad 200 programów wycieczek objazdowych i kierunki na dojazd własny. To pierwsza część oferty, sukcesywnie wprowadzane będą kolejne destynacje, hotele i wycieczki.

Stawiamy na stosunek jakości do ceny, kierunki na których możemy zagwarantować Klientowi najwyższe standardy wypoczynku, ofertę adresowaną do konkretnego Klienta. Rozwijamy nowe technologie, w tym aplikację mobilną ITAKA dedykowaną m.in. podniesieniu standardu obsługi naszych Klientów podczas wakacji. Niestandardowe długości pobytu, większy dostęp do produktu objętego pakietowaniem dynamicznym to kolejne atuty oferty LATO 22. - mówi wiceprezes zarządu Itaki Piotr Henicz.

Na początek do sprzedaży trafiły m.in. wakacje w Grecji, z hotelami all inclusive: na Krecie, Rodos, Zakynthos, Kos, Thassos i Chalkidiki. Turcja reprezentowana jest w ofercie touroperatora przez takie kurorty jak: Alanya, Side, Kusadasi, Kemer, Belek, Antalya, Bodrum, Finike i Didyma.

Nowości hotelowe czekają w Albanii. Tradycyjnie przygotowano wiele propozycji do Hiszpanii z Wyspami Kanaryjskimi. Na egzotyczne podróże, które są wyraźnym trendem ulubionych kierunków wakacyjnych Itaka zaprasza na Zanzibar, Malediwy, Dominikanę, Wyspy Zielonego Przylądka i Madagaskar. W pierwszej odsłonie sezonu LATO 22 są także Egipt, Tunezja, Bułgaria i Włochy.

Wyjątkowe miejsce w wakacyjnym portfolio ITAKI zajmuje produkt adresowany do konkretnego Klienta: Kluby Przyjaciół ITAKI i ItaKarma. Kluby Przyjaciół ITAKI, obchodzące tego roku 10. rocznicę, to oferta rodzinnego wypoczynku w wyselekcjonowanych hotelach, których na LATO 22 będzie 33. Współpraca z Energylandią, której bohaterowie bawią najmłodszych turystów z Polski wniosła nie tylko dużo radości dla dzieciaków, ale także duży wzrost zainteresowania hotelami klubowymi, co przyczyniło się także do sukcesu komercyjnego tego segmentu produktu. Po udanym debiucie ItaKarmy, ekskluzywnej formuły klubowej adresowanej do osób dorosłych planowanych jest 15 hoteli w 12 destynacjach. - komentuje Piotr Henicz.

Itaka proponuje również prawie 200 autorskich wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków świata. W ofercie między innymi trasy objazdowe realizowane przelotami czarterowymi do Grecji i Turcji, które połączyć można z wczasami, rejsy po Nilu, a także programy z cyklu "Wakacje pod palmami": egzotyczne podróże do najodleglejszych zakątków świata, "Jadę na plażę": wycieczki autokarowe, zwiedzanie i odpoczynek na południu Europy, "Lecę nad morze": wycieczki oparte na przelotach liniowych do destynacji europejskich.

W ofercie na dojazd własny są Grecja, Macedonia i Czarnogóra, już wkrótce Chorwacja, Słowenia i Czechy. W sprzedaży są także pierwsze hotele w Polsce, których finalnie będzie ok. 150. Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie hotelami z przelotem dostępnym w ramach pakietowania dynamicznego rośnie liczba tego rodzaju produktu.

Trwa promocyjna sprzedaż oferty. Tylko do 30 listopada 2021: PAKIET 22 na LATO 22 gratis: Multi Zmiana 22, Rezygnacja 22, Płatność 22, Gwarancja Najniższej Ceny, plus: 15% zaliczki, dzieci 2+2 świadczenia hotelowe gratis w wybranych hotelach, 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach, zniżki do 47%, dla pierwszych 2200 dzieciaków w wieku 2-12 lat bilet do ENERGYLANDII za 1 PLN (dot. oferty Klubów Przyjaciół ITAKI), 3% zniżki dla Stałych Klientów, 8% zniżki na wycieczki lokalne SeePlaces, imprezy oparte na przelotach rejsowych - zmiany do końca lutego bez opłat (nie dotyczy pakietów dynamicznych), Ubezpieczenie Simple z zakresem rozszerzonym o COVID-19.

Starsze informacje 2021-08-31


Sun & Fun Holidays rozpoczyna sprzedaż ofert na lato 2022
Biuro podróży Sun&Fun Holidays startuje ze sprzedażą Lata 2022 z ofertą ponad 60 flagowych hoteli.

W sprzedaży dostępne są już pierwsze oferty jakie biuro podróży Sun & Fun Holidays przygotowało na nowy sezon obejmujący wyloty w terminie 01.05-31.10.2022. To ponad 60 kluczowych hoteli, w większości oferowanych na wyłączność touroperatora na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach: Bułgarii (przeloty do Burgas i Warny), Grecji (wyspa Samos), Riwierze Tureckiej, Tunezji kontynentalnej i na Djerbie oraz w Egipcie w regionach: Hurghada, Marsa Alam i Sharm El Sheikh.

W sezonie Lato 2022 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy (nowość - Samos), Wrocławia, Poznania (nowość - Marsa Alam) i Gdańska (nowość - Burgas). Sukcesywnie do sprzedaży będą wprowadzane kolejne hotele.

Ostatni sezon pokazał jak bardzo Polacy czekali na powrót na wakacje do zagranicznych kurortów. W tym roku ruszamy więc wcześniej, mając świadomość, że turyści wrócili do podróżowania i wielu z nich będzie skłonnych do planowania wakacji z wyprzedzeniem. Jakościowa oferta z flagowymi hotelami Sun & Fun Holidays, duże zniżki i co najważniejsze - elastyczne warunki rezerwcji - które gwarantujemy w przedsprzedaży, na pewno będą dużym motywatorem - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays.

Na wszystkich kierunkach Sun & Fun Holidays zaoferuje kluby z polskimi animatorami dla dzieci i dorosłych: Croco Club i Blue Club.
Jednym z hitów tego lata była zielona wyspa Samos. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od klientów i agentów, z którymi współpracujemy, co skłoniło nas do zwiększenia oferty na tym kierunku. W sezonie Lato 2022 będzie można udać się tam nie tylko z Katowic, ale również z Warszawy. Dzięki wielu obiektom oferowanym na wyłączność, z kluczowym, własnym hotelem: Blue Style Resort 4*, proponujemy na Samos bardzo konkurencyjną ofertę - dodaje Semir Hamouda.

Sun & Fun Holidays rozwija się także mocno w Egipcie. W ostatnim czasie promował kierunek oferując przeloty praktycznie przez cały czas pandemii, co zaowocowoało dobrymi kontraktami na przyszły sezon. Obok flagowej sieci Sunrise, z której touroperator jest znany, w portfolio pojawi się wiele nowych hoteli. Największy rozwój biuro podróży przewiduje w rejonie Marsa Alam, do którego będzie latać aż 2 dni w tygodniu, w tym po raz pierwszy z Poznania.

Na klientów, którzy zdecydują się na wcześniejszy zakup wakacji, czekają nawet 35% zniżki i elastyczne warunki rezerwacji. Zapewnienie komfortowych warunków rezerwacji z ochroną na wypadek konieczności zmiany planów wydaje się być kluczowe w czasach pandemii. Dlatego też nasi klienci mają zapewnioną m.in.: możliwość wielokrotnej, dowolnej zmiany rezerwacji a nawet mogą odwołać wyjazd bez kosztów decydując się na przyjęcie vouchera (na nową imprezę) w kwocie wpłaconej zaliczki - mówi dyrektor generalny Sun&Fun Holidays.

Do 30 dni przed wylotem klienci, bezkosztowo i wielokrotnie, będą mogli zmieniać swoją rezerwację. Biuro podróży nie wyznacza ograniczenia liczby takich zmian - można zmienić termin wylotu, kraj czy hotel. Za promocyjną cenę 39 zł/os. mogą także skorzystać z usługi zmiany terminu na wypadek zachorowania na Covid -19 lub kwarantanny (taką okoliczność będzie można zgłosić nawet w dniu wylotu). W przypadku rezygnacji z wycieczki do miesiąca przed wylotem, klient może zdecydować się na przyjęcie vouchera w kwocie wpłaconej zaliczki. Pozostałe bonusy First Call to m.in. gwarancja niezmienności ceny, a także rabaty dla grup i stałych Klientów.

Starsze informacje 2021-08-18


Rainbow i Nekera rozpoczynają sprzedaż ofert na lato 2022
Biura podróży Rainbow i Nekera rozpoczęły sprzedaż ofert na Lato 2022.

Na start do sprzedaży Rainbow trafiają hotele rodzinne oraz obiekty z segmentu premium. Dodatkowo postawiono na korzyści, które oprócz pewności najniższej ceny dają maksimum elastyczności. Stanowi to odpowiedź na potrzeby osób, które decydują się na zakup oferty z dużym wyprzedzeniem.

Tegoroczny, jak się okazało, zupełnie "nielastowy" sezon pokazał, że warto pomyśleć o wakacjach z wyprzedzeniem, nie czekając na obniżki cen. Wielu Klientów wracających z wakacji pyta o to kiedy uruchomimy ofertę na następne lato. Dlatego robimy to już teraz, w połowie sierpnia. Na start wprowadzamy do sprzedaży ofertę hoteli rodzinnych, oraz hoteli dla klientów oczekujących ponadprzeciętnej jakości wypoczynku. Te grupy klientów planują wakacje wcześniej, chcą mieć pełny wybór oferty i dostępnych terminów. Dlatego też oferta skierowana do nich trafia do sprzedaży w pierwszej kolejności.- mówi Maciej Szczechura z zarządu Rainbow.

Oferta rodzinna, to między innymi ponad 80 hoteli z Figloklubem z animacjami w języku polskim, które odbywają się od połowy czerwca do połowy września. Nad realizacją programu animacji czuwa zespół animatorów - absolwentów Akademii Rainbow. W sezonie Lato 2022 wielbiciele rodzinnych wakacji znajdą hotele z Figloklubem nie tylko w basenie Morza Śródziemnego, ale też w tak odległych miejscach jak Dominikana, Meksyk, Kenia czy Zanzibar. W przedsprzedaży we wszystkich hotelach rodzinnych obowiązują specjalne zniżki dla dzieci - nawet do 700 zł.

Do sprzedaży trafiły również wyjazdy do 200 hoteli Premium znajdujących się na wszystkich wakacyjnych kierunkach oferowanych przez Rainbow. Najwięcej, bo aż 70 jest w Turcji, ponad 50 w Grecji, 25 w Egipcie i 13 w Hiszpanii. Nie brakuje znanych i lubianych sieci hotelowych, takich jak RIU, Barcelo, Sheraton, czy Iberostar. Oferta Premium skierowana jest do wymagających odbiorców, dla których takie elementy pobytu, jak wysoki standard hotelu, obsługi, serwisu i dodatkowych udogodnień hotelowych, mają kluczowe znaczenie. W przedsprzedaży, w hotelach Premium obowiązują zniżki nawet do 1000 zł za pokój.

Jeżeli chodzi o korzyści rezerwacji w przedsprzedaży to po prostu słuchamy tego czego oczekują Klienci. Dlatego przedsprzedaż opieramy na dwóch filarach. Pierwszym jest 100% Pewności Najniższej Ceny, usługa gwarantująca kupującym najniższą cenę na dany termin i hotel. Drugim filarem jest możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji bez podania przyczyny. Osoby, które z jakiegokolwiek powodu będą musiały czy chciały zmienić swoje wakacyjne plany będą mogły to robić bez ponoszenia kosztów anulacji i bez konieczności natychmiastowego podejmowania decyzji o alternatywnym terminie i miejscu wyjazdu - dodaje Maciej Szczechura.

Usługa "Bezpłatne odwołanie rezerwacji bez podania przyczyny" polega na możliwości rezygnacji z wyjazdu i zamiany wpłaconej zaliczki na voucher do swobodnego wykorzystania na dowolną inną imprezę z sezonu Lato 2022. Klient może zrobić to do terminu dopłaty. Usługę otrzymuje każdy kupujący ofertę w przedsprzedaży. Obok tego wszystkie rezerwacje dokonane w przedsprzedaży objęte są "100% Pewności Najniższej Ceny". Klienci mogą również nabyć ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w promocyjnych cenach 20zł oraz 40zł od osoby. W wyższej wersji ubezpieczenie obejmuje rezygnację z wyjazdu nawet na jeden dzień przed jego rozpoczęciem w przypadku zachorowania na Covid-19 osoby wyjeżdżającej lub jej bliskiej. Zaliczka wynosi jedynie 15% wartości wyjazdu.

Rozpoczęcie sprzedaży ogłosiło także biuro podróży Nekera. Na kolejny sezon Lato 2022 zaproponowaliśmy naszym klientom szeroki wybór tych kierunków wakacyjnych, które w ostatnim czasie były dla Polaków bezpieczne, a warunki covidowe były w nich stabilne. Sytuacja sprzedażowa normalizuje się, a Klienci znowu, tak jak do 2019 roku są skłonni do planowania wakacji z dużym wyprzedzeniem. Jesteśmy optymistami i wiemy, że jakościowa oferta Nekera na Lato 2022, wsparta Gwarancją Najniższej Ceny, skłoni wiele osób do zaplanowania swoich wakacji z odpowiednim wyprzedzeniem - powiedział Maciej Nykiel, prezes zarządu biura podróży Nekera.

Wakacje w Nekerze na kolejne lato można rezerwować ponad 100 destynacjach, w następujących krajach i miejscach:

Kierunki samolotowe:
 • Albania
 • Bułgaria (Warna, Złote Piaski, Słoneczny Brzeg, Albena)
 • Cypr 
 • Dominikana
 • Emiraty Arabskie (Dubai, Ras Al. Khaimah)
 • Egipt
 • Grecja (Kreta, Rodos, Korfu, Chalkidiki)
 • Hiszpania (NOWOŚĆ - Majorka, NOWOŚĆ - Fuerteventura, NOWOŚĆ - Teneryfa, NOWOŚĆ - La Gomera, NOWOŚĆ - Costa de la Luz)
 • Kuba
 • Madera
 • Malta 
 • Meksyk
 • Panama
 • Portugalia (Wybrzeże Algarve)
 • Turcja (Riwiera Turecka)

Kierunki z dojazdem własnym samochodem:Polska, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Węgry, Włochy

W pierwszym okresie sprzedaży Lata 2022 ,w celu zapewnienia bezpiecznych wakacji Klientów, Nekera wdrożyła 7-punktowy program pod nazwą
TOP 7 Nekery: 
 • Do 7 dni przed wyjazdem można anulować za zwrotem środków (voucher Nekera) bez podania przyczyny - wszystkie imprez zwrotne, z dojazdem własnym w Polsce - benefit gratis! 
 • Do 7 dni przed wyjazdem można anulować za zwrotem środków (voucher Nekera) bez podania przyczyny - wszystkie imprezy czarterowe oraz z dojazdem własnym zagranica - benefit w cenie 50 PLN/os. 
 • Do 7 dni przed wyjazdem można zmienić wszystkie dane uczestników - wielkokrotne zmiany - wszystkie produkty, z wyjątkiem imprez opartych o przeloty liniowe i imprezy bezzwrotne w Polsce - benefit gratis! 
 • Do 7 dni przed wyjazdem można zmienić destynację, hotel, region - wszystkie produkty, z wyjątkiem imprez opartych o przeloty liniowe i imprezy bezzwrotne w Polsce - benefit gratis! 
 • Do 7 dni przed wyjazdem można zmienić rezerwację, w przypadku zachorowania na Covid - wszystkie produkty, z wyjątkiem imprez opartych o przeloty liniowe i "oferty bezzwrotne" - benefit gratis! 
 • Stali Klienci płacą tylko 7 % zaliczki, resztę dopłacają dopiero w 2022 roku, na 30 dni przed wyjazdem - benefit gratis! 
 • 7 dni na podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie, lub odstąpienie bez żadnych konsekwencji - benefit gratis! 
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)


Tagi:
4 biuro podróży sprzedaż lato turystyka touroperator rainbow
Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję