Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Biuro Podróży Elit Tours
- Rezydent Hotelowy
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
- PILOT NA JAPONIĘ na przełomie kwietnia/maja 2026
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
Dzięki współpracy Amadeus i Transhotel oferta hotelowa dla biur podróży będzie szersza
Amadeus zawarł umowę o współdziałaniu z firmą Transhotel, która specjalizuje się w globalnej konsolidacji ofert hotelowych oraz usług turystycznych. Firmy mają podjąć współpracę, aby ułatwić biurom podróży dostęp do oferty Transhotel przy pomocy systemów rezerwacji firmy Amadeus.
Amadeus opracowuje rozwiązanie, które umożliwi zintegrowanie skonsolidowanej oferty Transhotel w Amadeus Selling Platform (system sprzedaży dla biur podróży). Dzięki temu, zgodnie z założeniami Amadeusa, dostęp do pełnej oferty hotelowej powinien być znacznie prostszy, a proces rezerwacji łatwiejszy, szybszy oraz bardziej efektywny.
Dodatkową korzyścią z wprowadzenia nowego rozwiązania będzie również możliwość wypłacania z góry prowizji za rezerwacje miejsc we wszystkich obiektach Transhotel. Pilotażowe wdrożenia programu będą wprowadzone na wybranych rynkach w marcu tego roku. Natomiast wszystkie biura podróży będą mogły z niego korzystać wkrótce potem.
W Europie około dwóch trzecich hoteli stanowią placówki niezależne. Firma Amadeus integruje ich ofertę. Spośród 80 tys. obiektów dostępnych za pośrednictwem systemu Amadeus, aż 30% stanowią hotele niezależne. Umowa z Transhotel zapewni użytkownikom systemu Amadeus znaczne rozszerzenie oferty hotelowej.
Ian Wheeler, wiceprezes ds. marketingu w firmie Amadeus wyznał - Cieszymy się z zacieśnienia współpracy z firmą Transhotel, pozwoli nam ona zaoferować biurom podróży dostęp do większej liczby hoteli i bogatszej palety usług. Zawierając umowy z konsolidatorami hotelowymi, zapewnimy biurom podróży możliwość korzystania z usług niezależnych hoteli przy zachowaniu efektywności i niezawodności płynącej z wykorzystania naszego systemu dystrybucji.
Natomiast Julio de la Cruz, dyrektor generalny Grupy Transhotel dodał - Zacieśnienie współpracy z firmą Amadeus jest ważnym wydarzeniem w historii Transhotel. Pozwoli nam ona dotrzeć do jeszcze większej liczby biur podróży i zapewnić im dostęp do licznych sieciowych, jak też niezależnych hoteli na całym świecie, oferujących usługi we wszystkich grupach cenowych.
Amadeus dostarcza rozwiązania w zakresie dystrybucji, technologii informatycznych oraz obsługi punktów sprzedaży, umożliwiając swoim klientom rozwój i osiąganie sukcesów na stale zmieniającym się rynku turystycznym. Docelowymi klientami firmy są: linie lotnicze, hotele, wypożyczalnie samochodów, przewoźnicy kolejowi, przewoźnicy promowi, firmy oferujące wycieczki morskie, firmy ubezpieczeniowe i touroperatorzy, biura podróży oraz firmy i turyści indywidualni. Oferowane rozwiązania pogrupowano w cztery kategorie: Distribution & Content, Sales & e-Commerce, Business Management, Services & Consulting.
Główna siedziba firmy i dział marketingu znajduje się w Madrycie. W Nicei mieści się dział rozwoju, a w Erding dział operacyjny. Amadeus ma swoje biura regionalne w Miami, Buenos Aires i Bangkoku. W sumie firma świadczy usługi w 76 krajach i obejmuje swoją działalnością 217 rynków.
Większościowym właścicielem firmy Amadeus jest WAM Aquisition, której udziałowcami są: BC Partners, Cinven, Air France, Iberia i Lufthansa. Amadeus zatrudnia ponad 8 300 pracowników z całego świata.
Transhotel jest globalnym dostawcą usług turystycznych. Posiada 26 międzynarodowych punktów sprzedaży. W sumie oferta firmy zawiera ponad 50 tys. hoteli i udostępnia ją dla 75 tys. biur turystycznych na świecie.
Dodatkowo Transhotel oferuje również transport i wycieczki w ponad 110 krajach. Zapewnia też serwis obsługi klientów. Firmowe Call Centre dostępne jest przez całą dobę w 6 językach.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Współpraca Amadeus i Transhotel
[2009-01-24 12:39 77.253.202.*]
Transhotel można rezerwować na stronie www.transhotel.com Hotele dostępne też są na innych stronach np www.needahotel.pl - strona po polsku i płacą dobre prowizje (około 13 %) odpowiedz »
Dział biura turystyczne:
Turystyka potrzebuje od państwa wsparcia, a nie przejmowania roli
Itaka: nocne spotkanie z
Na ferie prowadzi Egipt, ale egzotyka także
Zamek Królewski na Wawelu podsumowuje
Dział centra informacji i promocji:
W Polsce podróże są
a&o Hostels promuje turystykę młodzieżową w
Polska turystyka rośnie i będzie
Polacy wśród laureatów konkursu na najlepszy film
Starsze aktualności:
Intercity zadowolone z 2024
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
ETC publikuje wskazówki dla zrównoważonej
Accor ułatwia rezerwacje
Turystyka wspiera 33 finał
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
Wawel - jedna z najciekawszych atrakcji Krakowa bez oświetlenia w nocy!
Etiopia: uprowadzono 10 francuskich turystów
Starwood Hotels & Resorts inwestuje i otwiera nowe hotele w Polsce
UE: konsultacje społeczne pokażą liniom lotniczym jak nie gubić bagaży?
Jest mało hoteli ekologicznych
Niemcy chcą młodych polskich specjalistów ds. hotelarstwa!
Wypadek wodolotu Żeglugi Gdańskiej
Rekordowa liczba wypadków na stokach Beskidu!
Kraków - coraz więcej firm oferuje wycieczki po Nowej Hucie
Na lotnisku w Dusseldorfie psycholog pomoże pokonać strach przed lataniem
E-biuro lepsze niż biur tradycyjne?
Smok wawelski znów bardzo lubiany przez turystów dzieki.. sms-om
