Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Wakacyjny subserwis Allegro

Aktualności: wszystkie

Grupa Allegro na wakacje 2010 przygotowała dla użytkowników nowy subserwis. Oferuje wszystkie oferty turystyczne dostępne w serwisach Grupy.


Użytkownicy znajdą tam zarówno indywidualne ogłoszenia z otoWakacji, oferty biur podróży ze stron alleWakacji, jak i oferty zamieszczane w samym Allegro.

Marcin Sienkowski, odpowiedzialny za promocję serwisów turystycznych w Grupie Allegro, stwierdził - Obecnie internet jest podstawowym źródłem informacji związanych z wyjazdami wakacyjnymi. Nasze doświadczenia pokazują, że coraz częściej wykorzystywane są w tym celu specjalistyczne serwisy posiadające dużą bazę obiektów noclegowych, czy wycieczek.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi: