Polskich turystów do Turcji wiózł zepsuty autokar

Polscy turyści mieli jechać do Turcji niesprawnym autokarem. Na szczęście w czasie postoju pasażerowie zauważyli, że tworzą się pod nim mokre plamy.


W sobotę (19.07.08) autokar wyjechał z kilkudziesięcioma turystami z Katowic. Pojazd miał przejść policyjną kontrolę w Katowicach, jednak kierowca tak się śpieszył, że przeglądu nie zrobił. Kolejni turyści wsiedli w Krakowie, jednak tam też nie udało się skontrolować autobusu. Na jednym z postojów podróżni zauważyli, że pod pojazdem są mokre plamy. Mówili kierowcy, by skontrolować pojazd, ale ten nie zareagował.

Powiadomiono policję, która zatrzymała autobus na granicy w Cieszynie-Boguszowicach. Policjanci zaczęli podejrzewać, że jest uszkodzony układ kierowniczy. W skoczowskiej stacji diagnostycznej pojazd poddano dokładnym badaniom. Potwierdziły się przypuszczenia policjantów.

Biuro podróży musiało wysłać po turystów inny autokar.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij