Funclub z Henryką Krzywonos - Strycharską

Biuro podróży Funclub zajmujące się organizacją letniego wypoczynku dla nastolatków od przyszłego roku rozpocznie współpracę z Henryką Krzywonos - Strycharską.


Celem tej współpracy będzie przede wszystkim pomoc dzieciom z najuboższych rodzin w Polsce. Touroperator chce spełniać marzenia wakacyjne najmłodszych i finansować dla nich wypoczynek. Rolą pani Krzywonos - Strycharskiej ma być wybór dzieci, które wyjadą na zagraniczne obozy młodzieżowe - Pomożemy im choć na moment zapomnieć o cierpieniu. Postaramy się wnieść w ich życie radość i nadzieję na przyszłość - mówi Henryka Krzywonos - Strycharska.

W programie każdego wyjazdu pod okiem doświadczonych wychowawców i animatorów znajdują się programy edukacyjne w formie zabawy, które pozwolą dzieciom poznać charakterystyczne cechy kraju i miejsca, gdzie zorganizowany jest obóz. Jednocześnie wakacje będą sposobnością do nawiązania przez dzieci znajomości z rówieśnikami z całej Polski i zagranicy.

Cała akcja będzie finansowana w 100% przez Funclub, jednak Piotr Sućko, Prezes Zarządu biura, liczy, że do akcji przyłączy się wiele osób i firm, co pozwoli poczuć się najuboższym dzieciom wyjątkowo.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij