StayPoland na podium

StayPoland.com wywalczył III miejsce w konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za wdrożony system do obsługi podróży służbowych.


PARP już po raz drugi nagrodziła projekty Innowacyjnych Technologii b2b i Innowacyjnych e-usług. Nagroda w kategorii b2b jest tym cenniejsza, że wśród 20 finalistów i laureatów StayPoland.com to jedyna firma z branży turystycznej.

System StayPoland.com do obsługi podróży służbowych ułatwia firmom oraz agentom składanie i rozliczanie zamówień usług hotelowych. Kapituła konkursu wysoko oceniła możliwości dopasowania oferty do potrzeb podróżujących służbowo pracowników, wygodny system rozliczeń po usłudze, fakturowania i wymiany informacji pomiędzy użytkownikami. Gala wręczenie nagród PARP miała miejsce 27 listopada 2012 r. w lśniącym nowością Narodowym Centrum Sportu w Warszawie.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij