Nowa kawiarnia Starbucks w Warszawie

Starbucks poszerzył swoją ofertę o kolejną, siódmą już kawiarnię w Warszawie. Nowy lokal powstał w Warszawskim Centrum Finansowym, przy ulicy Emilii Plater 53. Jest to czternasta lokalizacja sieci w Polsce.


Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.

Kawiarnia zlokalizowana jest na parterze i zajmuje powierzchnię 220 m2. Lokal wyróżnia wewnętrzna antresola, na której ustawione zostały dodatkowe stoliki, oraz zewnętrzny ogródek. Kawiarnia oferuje łącznie około 95 miejsc siedzących, w większości są to krzesła i fotele oraz wysokie stołki barowe. W wystroju wnętrza dominują beże i ciemne brązy w odcieniu palonej kawy oraz drewniane elementy. Na ścianach goście znajdą obrazy na płótnie oraz grafiki na workach jutowych.

Nowa kawiarnia Starbucks w Warszawie jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9:00-21.00. Lokal jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i zapewnia bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi).
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij