Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Rezydent Hotelowy
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
- PILOT NA JAPONIĘ na przełomie kwietnia/maja 2026
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
Przyjaciele gotowali w łódzkim hotelu andels
17 listopada, już po raz drugi, odbyła się w hotelu andel's w Łodzi trzecia odsłona charytatywnej kolacji "Przyjaciele gotują". Dania przygotowali między innymi Robert Makłowicz i Mirosław Jabłoński.
W minioną sobotę o godzinie 18.30 w andel’s Hotel Łódź odbyła się kolacja charytatywna pod hasłem "Łódzki tygiel kulinarny według Roberta Makłowicza". W menu pojawiły się między innymi gruszki w karmelu z octu balsamicznego z rukolą, kozim serem, miodem kasztanowym i orzechami oraz krem ziemniaczano-karczochowy z wędzonym ozorkiem i oliwą truflową.
Już po raz drugi andel's dołączył się do akcji i udostępnił swoją salę balową. Przygotowano 550 miejsc. W kolacji mogli wziąć udział wszyscy, którzy mają dobre serce i kochają dobrą kuchnię. Wśród gości znaleźli się między innymi operator Andrzej Bartkowiak i reżyser Piotr Trzaskalski. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Przyjaciele Świata. Inicjatywę objęła honorowym patronatem Jolanta Chełmińska, wojewoda łódzki.
Cały dochód z kolacji zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom z problemami kardiologicznymi leczonym w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz uczniom łódzkiego Zespołu Szkół Specjalnych nr 7. W trakcie poprzedniej edycji kolacji zebrano około 60 tysięcy złotych. Zakupiono wtedy dwa kardiomonitory i aparat do drenażu dla Kliniki Kardiologii i Kardiochirurgii Dziecięcej Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. andel’s nawiązał współpracę z Przyjaciółmi Świata wiosną 2012 roku.
Komentarze
Tagi:
Dział gastronomia:
Nad Bałtykiem Święta szansą na dobry koniec
Nowe wpisy na Liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego
Dofinansowanie projektów
Zakaz reklamy piwa uderzy nie tylko w branżę piwowarów. Ucierpi też
Dział dostawcy/usługodawcy branży:
Oficjalny start sezonu
Zmiana sekretarza generalnego Światowej Organizacji
Starsze aktualności:
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
ETC publikuje wskazówki dla zrównoważonej
Accor ułatwia rezerwacje
Turystyka wspiera 33 finał
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
POT przyznała rekomendacje na lata
Luty 2011: jak wybierali turyści?
Kontrole sklepów w turystycznych miejscowościach
Zmiany organizacji zwiedzania w popularnym muzeum
Sky Club wyróżniony za wykorzystanie mobilnego marketingu
Modlin z systemem ILS II kategorii
Hotel Bryza w Juracie liczy na singli
Powstają filmowe hotele Paramount
Kodeks Dobrych Praktyk: turystyka z ekologią za pan brat
Kto udzieli pożyczki airberlin?
W biurach drogo, ale stabilnie
