Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Biuro Podróży Elit Tours
- Rezydent Hotelowy
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
- PILOT NA JAPONIĘ na przełomie kwietnia/maja 2026
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
Lufthansa zacieśnia współpracę z Etihad
Dwie grupy lotnicze zawarły wartą 100 mln dolarów umowę w zakresie cateringu i podpisały protokół ustaleń na współpracę w zakresie utrzymania, konserwacji i naprawy floty.
Etihad Aviation Group i Lufthansa German Airlines, ujawniły szczegóły nowego, komercyjnego partnerstwa. Podczas konferencji prasowej w Abu Zabi, prezesi obu grup ujawnili szczegóły planów dotyczących poszerzonej współpracy komercyjnej.
Partnerstwa są trzonem naszej strategii i pozostaną dla nas fundamentalne w efektywnym działaniu w tym złożonym i konkurencyjnym globalnym środowisku - powiedział James Hogan, Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu Etihad Aviation Group. Nasza współpraca z jedną z najbardziej rozwiniętych i rozpoznawalnych marek w branży lotniczej stanowi niezaprzeczalnie najważniejsze nie udziałowe partnerstwo, jakie kiedykolwiek ogłosiliśmy - dodał.
Podczas trwania czteroletniego kontraktu, firma cateringowa Lufthansy LSG Sky Chefs, będzie świadczyć usługi cateringowe dla Etihad Airways w 16 miastach na terenie Europy, Azji i obu Ameryk.
Etihad Aviation Group i Lufthansa Technik (LHT) podpisały również protokół ustaleń dotyczący współpracy w zakresie usług konserwacji i napraw floty w Etihad Airways i liniach udziałowych, a także o możliwości współdziałania z Etihad Airways Engineering.
Od 1 lutego, w sprzedaży są już rejsy między Abu Zabi i Niemcami, zgodnie z wcześniej ogłoszonym porozumieniem o współdzieleniu kodów rejsów. Kod Lufthansy znajdzie się na dwóch rejsach dziennie Etihad Airways pomiędzy Abu Zabi a Frankfurtem i Monachium. Kod Etihad będzie widoczny na rejsach międzykontynentalnych Lufthansy z bazy we Frankfurcie, biznesowej i handlowej stolicy Niemiec, do Rio De Janeiro w Brazylii i stolicy Kolumbii, Bogoty, po uzyskaniu akceptacji rządowej.
Linie Etihad przeniosą swoje miejsce operowania na lotniskach przesiadkowych Lufthansy - z Terminalu 2 do Terminalu 1 we Frankfurcie oraz z Terminalu 1 do Terminalu 2 w Monachium.
Komentarze
Tagi:
Dział transport:
FlixBus: Polacy chcą podróżować na
Na ferie prowadzi Egipt, ale egzotyka także
Nowe połączenie z Kraków
Starsze aktualności:
Intercity zadowolone z 2024
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
ETC publikuje wskazówki dla zrównoważonej
Accor ułatwia rezerwacje
Turystyka wspiera 33 finał
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
Travelplanet.pl będzie sprzedawał wakacje na kredyt
Duch Sokratesa nad Łagiewnikami
Strajkują piloci Air France i SAS
Dalszy ciąg poszukiwań Bursztynowej Komnaty
Nowy dyrektor sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej
Czego potrzebują podróżujący służbowo?
Norwegia zmieniła system poboru opłat drogowych
Sytuacja w Rosji osłabia wyniki Warimpeksu
E-voucher nie tylko dla członków PIT
Czarna Góra Resort rozwija infrastrukturę
Skąd najczęściej przyjeżdżali turyści do Polski w maju 2016?
Hiszpania najpopularniejsza w systemie Merlin X
Krakowskie lotnisko będzie mieć nowy pas startowy
Biura nie będą musiały przewidywać marży od zaliczek?
Czym zajmowała się PIT w ciągu minionej kadencji?
Będzie remont na trasie linii kolejowej Chabówka - Nowy Sącz
Przemysł spotkań w Polsce ma duży potencjał rozwojowy
Ponad 34 miliony pasażerów na polskich lotniskach w 2016 roku
