Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilot-przewodnik Berlin
- Specjalista ds Turystyki
- Specjalista/Specjalistka ds. turystyki
- Pilotaż 4 grup
- Poszukujemy pilota do Włoch 08-16.07.2025
- Poszukuję zdalnego stażu specjalisty...
- Wakacje.pl Kraków
- Pilot wycieczki 30.06 Czarnków i Goraj
- Pilot Wycieczek Degustacyjnych (piwo / wódka /...
- PILNIE - specjalista ds. turystyki


Tanie połączenia z Krakowa do Moskwy już w styczniu 2007!
Pierwszym pasażerem lotu na linii Kraków - Moskawa będzie mer Moskwy Jurij Łużykow, przyleci on do Krakowa z rosyjskimi piłkarzami.
Tanie połączenia lotnicze z Krakowa do Moskwy ruszą już w styczniu. Rosyjska reprezentacja piłkarska rozegra mecz z reprezentacją Krakowa. Składy drużyn są jeszcze nieznane. Wiemy już natomiast, że pierwsze samoloty polecą do Moskwy już w marcu. Obecnie dopracowywane są techniczne szczegóły umowy pomiędzy rosyjskimi liniami Awiakompania Atlant Sojuz a polskimi Centralwings. Wszystko jest już prawie gotowe i wystarczy czekać na pierwsze loty. Droga była długa i zaangażowali się w formalności rosyjscy i polscy urzędnicy. Dzięki za wszystko wsparciu Łużkowa z łatwością załatwione były formalności pomiędzy zarządami lotnisk w Balicach i Wnukowie.
Rosyjska Awiakompania Atlant Sojuz jest to jeden z najbogatszych przewoźników lotniczych w Rosji obsługujący przeloty do kurortów w Soczi nad Morzem Czarnym. Linie przewożą bogatych Rosjan do kurortów w Turcji, Emiratów Arabskich i Arabii Saudyjskiej. Klientami są biznesmeni i bogaci turyści. Atlant posiada również flotę do przewozów towarowych.
Flota Awiakompanii to iły 86 i 72, boeingi 737 oraz tu-154.
Nowe połączenia podniosą prestiż nie tylko linii ale również lotnisk. Połączenia z Moskwy do Krakowa będą stanowiły kolejną furtkę z Rosji do Europy Zachodniej. Kraków planuje pozyskać większą ilość turystów, ale również rozwój współpracy gospodarczej miedzy miastami. Samoloty mają rocznie przewozić 55 tysięcy osób.
Polska południowa jest chętnie odwiedzana przez Rosyjskich turystów, z roku na rok do Zakopanego przyjeżdża kilkadziesiąt pociągów z rosyjskimi wczasowiczami. Chętnie wybierają polskie góry dlatego też loty z Moskwy do Krakowa są doskonałym ułatwieniem dla rosyjskich turystów. Będą oni również zwiedzać Kraków, który bardzo im się podoba.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Z Krakowa do Moskwy
[2006-09-04 11:18 83.14.247.*]
NARESZCIE!!! - gratuluję "ojcom" zrealizowania projektu. Biznes dla Polski, Małopolski, Krakowa, Balic , biur podróży itd. KH. odpowiedz »
Z Krakowa do Moskwy
[2006-09-04 11:47 195.94.193.*]
najbardziej mi sie podoba stwierdzenie " Połączenia z Moskwy do Krakowa będą stanowiły kolejną furtkę z Rosji do Europy Zachodniej" He he , widzę że doskonałe samopoczucie dopisuje :-)) odpowiedz »
Z Centralwings i Atlant Sojuz z Krakowa do Moskwy
[2007-02-15 13:01 80.55.117.*]
spoko odpowiedz »
Dział biura turystyczne:
Rainbow celuje w segment
Oszuści sprzedający fałszywe bonu turystyczne
Dział dla turystów:
Oszuści sprzedający fałszywe bonu turystyczne
Nowy nabór do konkursu prac
NIK: PAŻP niewystarczająco zapewniała bezpieczeństwo ruchu
Starsze aktualności:
Rzeczniczka MŚP apeluje o podniesienie kwoty limitu zwolnienia z
Kraków powołał nocnego
Rosną przychody greckich firm
Ogrody Łazienek Królewskich częściowo
Austriacka turystyka wychodzi z propozycją do
Nowa atrakcja turystyczna w
PPL: Polskie lotniska poradziły sobie pomimo awarii systemów
Miliony pasażerów przewiezionych przez PKP Intercity w II
Na co zwrócić uwagę wybierając polisę turystyczną w
Wielkopolska stawia na
Co przyciąga arabskich turystów do
Sosnowiec: zakończyły się Międzynarodowe Targi Intourex oraz Keep FIT
Linie Ryanair redukują zimowe loty z lotniska w Dublinie
Finnair: zawieszone rejsy bezpośrednie do Rovaniemi
Bristol w 2012 roku otworzy drugi hotel w Abu Dhabi
Niespodzianka OctopusTravel.pl na MŚ w piłce nożnej!
Wrocław: zagrożona budowa Hiltona i torów na lotnisko
Al-Kaida zażądała 10 mln euro za uwolnienie turystów
Linie lotnicze redukują miejsca w samolotach na sezon zimowy
Polacy podróżujący autami na wakacje wydadzą 12% więcej
Czego może się spodziewać turysta, czytając katalog biura podróży?
Pekin 2008: masowe rezygnacje z noclegów w hotelach luksusowych
Elektroniczne bilety również w Qatar Airways
Konkurs! Wygraj wczasy w górach!
Czego można się obawiać na wyjazdach wakacyjnych?
Jakie będą ceny na lotnisku w Jasionce?
Polscy turyści najbardziej doceniają dobre położenie hotelu?
Pociąg retro Krosno - Tokaj nową atrakcją turystyczną?
Francja (wg Francuzów) w 2007 była najliczniej odwiedzanym miejscem na świecie
Hotele przydają blasku stolicy