SubskrypcjaSzukaj

Forum grupa: Baza turystyczna

Wątek: WorldHotel 2012 - pięć lat dla hoteli
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2017-02-28 08:18
Temat: WorldHotel 2012 - pięć lat dla hoteli
Treść: Aktualność z dnia 2012-06-20:
W tym roku Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będą świętować swój piaty jubileusz. W dniach 3-5 października 2012 roku do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie zjadą się czołowi dostawcy produktów, usług i rozwiązań w zakresie budowy, wyposażenia, modernizacji oraz obsługi obiektów noclegowych.

Tradycyjnie już targom towarzyszyć będzie szereg interesujących wydarzeń merytorycznych, takich jak szkolenia, konferencje czy seminaria, które pozwolą uczestnikom zapoznać się z najnowszymi kierunkami w branży. Ponadto po raz drugi równolegle z Targami WorldHotel odbędą się IV Targi Event - Wszystko dla Organizatorów Imprez. Targi WorldHotel Patronatem Honorowym objął Waldemar Pawlak, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki. Sponsorem targów jest firma Samsung.

Oferta prezentowana na Targach WorldHotel adresowana jest przede wszystkim do właścicieli i menedżerów obiektów noclegowych, takich jak: hotele, motele, pensjonaty, ośrodków SPA & Wellness, uzdrowiska, sanatoria, ośrodki wypoczynkowe i agroturystyczne oraz centra konferencyjne. Imprezę chętnie odwiedzają również architekci i projektanci wnętrz oraz inwestorzy i firmy wykonawcze.

Kompleksowa oferta
Targi WorldHotel to impreza mająca na celu integrację biznesu hotelarskiego, ułatwienie nawiązywania kontaktów biznesowych w sektorze oraz wymianę wiedzy i doświadczeń. Wystawcy mają możliwość zaprezentowania szerokiej publiczności swojej oferty m.in.: wyposażenia i wystroju wnętrz hotelowych, tekstyliów i galanterii hotelowej, sprzętu i środków do utrzymania oraz konserwacji obiektów, rozwiązań informatycznych, systemów rezerwacji i zabezpieczeń, a także infrastruktury rekreacyjnej. W tym roku po raz pierwszy na targach pojawi się nowy sektor tzw. Salon Kawowy, w którym swoją ofertę będą mogły pokazać firmy produkujące i dystrybuujące ekspresy do kawy, ziarna, dodatki, takie jak: syropy smakowe, śmietanki czy słodycze oraz wiele innych elementów niezbędnych do parzenia wyśmienitej kawy.

Targowe konkursy
Podczas jubileuszowej edycji Targów WorldHotel 2012 po raz drugi odbędzie się konkurs dla wystawców na najlepszą ofertę targową, zorganizowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz MT Targi. Zwycięzca konkursu otrzyma m.in. prawo do posługiwania się unikatowym logo The Best of WorldHotel 2012. Zwycięzcę wyłoni jury złożone z przedstawicieli Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
Wystawcy będą również mogli wziąć udział w prestiżowym konkursie o Nagrodę Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora Targów WorldHotel 2012. Na laureatów pierwszego i drugiego miejsca czekają atrakcyjne nagrody pieniężne w wysokości 15 i 10 tysięcy złotych. W rywalizacji mogą wziąć udział polskie firmy będące wystawcami targów WorldHotel 2012, które mają na swoim koncie szczególne osiągnięcia w działalności eksportowej, sukcesy w internacjonalizacji działalności, a w swojej ofercie produkty najwyższej jakości, mogące konkurować na rynkach zagranicznych. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest brak zaległości podatkowych oraz regularne opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 września 2012.

- Już kilka miesięcy temu ruszyły prace nad przygotowaniem jubileuszowej edycji targów WorldHotel 2012. Chcemy mieć jak najwięcej czasu, aby dopracować to wydarzenie i dostosować je jak najlepiej do oczekiwań naszych wystawców i zwiedzających. Staramy się nie tylko zebrać w Centrum MT Polska pełną ofertę dla obiektów noclegowych, ale również dopasować tematykę wydarzeń merytorycznych do aktualnej sytuacji na rynku hotelarskim. Po raz drugi Targi WorldHotel odbędą się równolegle z Targami Event, co pozwoli wykorzystać efekt synergii i da uczestnikom możliwość poszerzenia swoich kontaktów biznesowych o osoby i firmy działające w pokrewnych branżach. Zapraszamy serdecznie do udziału w obydwu wydarzeniach - mówi Renata Smolnytska, Szef Projektu Targów WorldHotel.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

   
           

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij