Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

SzukajForum grupa: Transport

Wątek: Lufthansa - A jednak strajk
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2017-07-27 00:15
Temat: Lufthansa - A jednak strajk
Treść: Aktualność z dnia 2012-08-30:
Zapowiadany od kilku tygodni strajk personelu pokładowego Lufthansy rozpocznie się w piątek. O tym, które porty lotnicze zostaną objęte akcją protestacyjną oraz godzina rozpoczęcia strajku zostaną podane do wiadomości publicznej z sześciogodzinnym wyprzedzeniem.

Związkowcy walczą o dawno obiecane podwyżki. Po 13 miesiącach negocjacji, rozmowy zakończyły się fiaskiem. Przedstawiciele związków zawodowych domagali się 5-proc. podwyżek oraz zaprzestania zatrudniania przez Lufthansę pracowników pochodzących z firm zewnętrznych.

Pomimo strajku część lotów odbędzie się bez zakłóceń. Spółki córki Lufthansy: Cityline, Eurowings i Germanwings nie przyłączyły się do strajku.

W celu złagodzenia skutków protestu linie lotnicze na bieżąco będą informować o odwołanych rejsach. Jak poinformowała niemiecka agencja dpa, klienci przewoźnika mogą dokonać zmiany rezerwacji i skorzystać z usług innego przewoźnika, w ostateczności przesiąść się na kolej.

Do Ufo przynależy większość z 19 tys. stewardów i stewardess niemieckiego przewoźnika. Protest nie obejmie całego kraju.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij