Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Szukam pracy

Praca w branży turystycznej

Data wstawienia: 2006-10-23 09:36
Data ważności: 2006-10-31
Województwo: -wszystkie-

Jestem absolwentem 5 - letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Poszukuję pracy w branży turystycznej (organizacja i obsługa ruchu turystycznego ale nie tylko.)jestem zainteresowany również stażem u organizatora turystyki w Poznaniu. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać wiedzę z zakresu turystyki, geografii, rekreacji i hotelarstwa, zdobytą podczas studiów.
Jestem osobą zorganizowaną, rzetelną, dokładną, punktualną i odpowiedzialną, potrafiącą organizować sobie pracę. Ponadto jestem dyspozycyjny i samodzielny, jak i również potrafię pracować w zespole. Szybko przystosowuję się do nowego otoczenia, lubię się dokształcać i poszerzać swoją wiedzę. Znam dobrze j.niemiecki (naukę tego języka kontynuję), w stopniu podstawowym angielski i rosyjski. Szukam pracy w Poznaniu.


Ogłoszeniodawca

Reprezentant: Krzysztof MaćkowiakTa strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij