Dział: Dam pracę

Kucharz/ka z zakwaterowaniem. Od zaraz. Fulda

Data ważności: 2015-06-16
Województwo: -wszystkie-

Walterfachkraft- renomowany niemiecki pracodawca, który od 17 lat oferuje pracę w branży gastronomicznej. Jesli chcesz dołączyć do ponad 2200 zadowolonych pracowników, którzy nam zaufali,
NIE CZEKAJ- APLIKUJ JUŻ DZIŚ!!

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

KUCHARZ / KUCHARKA z j. niemieckim.

Miejsce pracy: Niemcy Fulda

Nr referencyjny: DE/KEL/F/1505

Obowiązki:
• Przygotowywanie posiłków, dla gości restauracji
• Zimny Bufet, Ciepły Bufet, a la Carte
• Układanie listy zakupów
• Układanie menu
• Zarządzanie podległym personelem
• Dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania:
• Doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla dużych grup
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego - język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
• Znajomość kuchni niemieckiej
• Wykształcenie kierunkowe,
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
• Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
• Prace w renomowanej restauracji
• Pracę na pełen etat - 8h , 5-6 dni w tygodniu
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pełen pakiet socjalny ( składki opłacane w Niemczech )
• Zapewniamy zakwaterowania
• Pomoc polskojęzycznej osoby z ramienia firmy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Dodatek świąteczny, płatny urlop
• Respektowane prawo do urlopu
• Pomoc w uzyskaniu meldunku, klasy podatkowej w Niemczech

Wykorzystaj swoją szansę, nie czekaj - zgłoś się już dziś!!!

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres:

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: + 48 713666081; +48 71 3666802
Tel kom: + 48 669 851 420

Inne nasze aktualne oferty znajdziecie Państwo na stronie www.walterfachkraft.de

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH