Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Szukamy pilota na 05.12 Gniezno-Bydgoszcz
- Specjalista ds. turystyki
- PRODUCT MANAGER/ FRONT OFFICE REPRESENTATIVE
- Itaka Toruń- G. Copernicus - doradca ds....
- Zainwestuje w biznes braza turystyczna
- pilotaż Kraków 10.12-12.12.2025
- Touroperator PRIMA HOLIDAY poszukuje pracownika
- Praktykant - obozy sportowe Hiszpania
- Specjalista ds. turystyki WAKACJE.PL Zduńska Wola
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
W Polsce tylko Sindbad ze znakiem Eurolines
27 czerwca 2018 roku w Paryżu, firmy Sindbad Sp. z o.o. i Transdev Eurolines SA podpisały umowę, na mocy której Sindbad Sp. z o.o. staje się jedynym uprawnionym do posługiwania się nazwą Eurolines na terenie Polski.
Obie firmy współpracują ze sobą od 1 marca 2017 roku w zakresie wzajemnej sprzedaży biletów autokarowych, dalszym krokiem umocnienia współpracy jest umowa na korzystanie ze znaku Eurolines, którego właścicielem na terenie Polski jest francuski Transdev Eurolines SA. Na stronie internetowej www.eurolines.pl dostępna będzie oferta połączeń realizowanych przez obie firmy, Transdev Eurolines na liniach wewnątrz Francji oraz liniach międzynarodowych realizowanych przez Eurolines Francja, a także połączeń realizowanych przez Sindbad Sp. z o.o. na liniach międzynarodowych będących w ofercie platformy Sindbad.
Od września nowe oklejenie autokarów
Na mocy zawartej umowy na wszystkich autokarach Sindbada umieszczone zostanie logo "Partner of Eurolines", tym samym do grona floty Eurolines dołączy ponad 300 autokarów realizujących regularne połączenia autokarowe z Polski do 28 krajów w Europie.
Jesteśmy dumni, że firma Sindbad staje się członkiem dużej rodziny przewoźników z logo Eurolines. Dzięki tej współpracy będziemy mogli zaoferować klientom w całej Europie możliwość przejazdu autokarami z rozpoznawalnym znakiem Partner of Eurolines, na wielu trasach do/z Polski. Uważam, że współpraca ta przyniesie wiele korzyści zarówno dla nas jak i naszego francuskiego partnera. - mówi Bogdan Kurys, wiceprezes zarządu Sindbad Sp. z o.o.
Cieszymy się z Transdev Eurolines może być partnerem firmy Sindbad, która podziela nasze wartości w zakresie dbałości o klienta i doskonałości operacyjnej, aby wspólnie budować ogólnoeuropejską sieć połączeń autokarów dalekobieżnych z korzyścią dla naszych wspólnych klientów- mówi Hugo Roncal, dyrektor zarządzający Transdev Eurolines SA.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Sindbad ze znakiem Eurolines na wyłączność
[2018-07-05 22:48 46.134.84.*]
I tak to Eurobus został powtórnie wyruchany przez Sindbada.
Ale karma wraca, za dwa lata w Opolu będzie zielonooo. odpowiedz »Sindbad ze znakiem Eurolines na wyłączność
[2018-07-06 20:31 81.182.59.*]
Co w takim razie z firmą Mądel Trans ???
https://madeltrans.pl/ odpowiedz »
Starsze aktualności:
W poniedziałek rozpoczynają się ferie
LOT wprowadza odroczone
Śmierć trójki Polaków na
Accor pokazuje trendy w rezerwacjach na
Ecco Travel rozpoczyna WIELKĄ
Na ferie wyjedzie więcej
ECTAA ogłosiła Preferowany Kierunek Podroży na rok
POT: Ponad połowa Polaków wyjedzie gdzieś w
Kraków wśród wybranych przez
Które paszporty są
TSUE: Tożsamość płciowa klienta nie należy do danych niezbędnych do zakupu
Sfinks Polska:rentowność w górę, wynik netto w dół
Promocja książki Meetings by Default, or meetings by Design?
Rosja wprowadzi bezpłatne wizy turystyczne do obwodu kaliningradzkiego
Ośrodki narciarskie mogą działać. Są wytyczne
Ile osób odwiedziło województwo śląskie?
Wakacyjne nieruchomości - ceny są ogromne
Koniec darmowego zwiedzania tureckiej atrakcji
Dzień Turystyki bez Barier na ITB
Komisja Europejska decyduje o pomocy publicznej dla kolejnych przewoźników lotniczych
Następca Alitalii rozpoczyna sprzedaż biletów
Dla turystów, którzy byli kiedyś w Egipcie
Od 1 kwietnia na Dominikanę tylko z e-biletem
Net Holiday wstrzymuje sprzedaż - agenci ryzykują?
Znamy program Meetings Week Poland 2019
Zmiany w zarządzie Sfinks Polska
Komunikat MSZ w sprawie śmierci polskiej turystki w Egipcie
praca licencjacka-wycieczka objazdowa po wloszech
