Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Szukamy pilota na 05.12 Gniezno-Bydgoszcz
- Specjalista ds. turystyki
- PRODUCT MANAGER/ FRONT OFFICE REPRESENTATIVE
- Itaka Toruń- G. Copernicus - doradca ds....
- Zainwestuje w biznes braza turystyczna
- pilotaż Kraków 10.12-12.12.2025
- Touroperator PRIMA HOLIDAY poszukuje pracownika
- Praktykant - obozy sportowe Hiszpania
- Specjalista ds. turystyki WAKACJE.PL Zduńska Wola
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
Kolonie z Gwarancją Aklimatyzacji
Centrum Kolonii i Obozów Cogito rozpoczęło kampanię reklamową, promującą ofertę pierwszych kolonii z Gwarancją Aklimatyzacji. Kampania, skierowana do rodziców, planujących wysłanie dziecka na pierwsze kolonie.
Celem kampanii jest dotarcie do rodziców, rozważających wysłanie dziecka po raz pierwszy na kolonie. Cogito podkreśla wyjątkowy charakter swojej oferty, objętej Gwarancją Aklimatyzacji. Jeśli dziecko nie zaaklimatyzuje się na wyjeździe i rodzice będą musieli odebrać je wcześniej, wpłacone pieniądze nie przepadają - są zaliczane na poczet przyszłorocznego wyjazdu. Podkreślane są również inne korzyści - ciekawe programy dla najmłodszych oraz program Cogito non-stop, zapewniający stały kontakt z dziećmi i kadrą w sytuacjach nagłych. Kampanii towarzyszy konkurs, w którym można wygrać bezpłatny wyjazd dla dziecka oraz kupony rabatowe.
Kampania będzie prowadzona w internecie. Potrwa do 15 kwietnia. Jednocześnie na Facebooku został uruchomiony profil Pierwszekolonie.pl, który będzie wspierał działania reklamowe, a docelowo zostanie przekształcony w społeczność rodziców, zainteresowanych tematyką pierwszych kolonii.
Koncepcję kampanii przygotował zespół Cogito, przy współpracy z OMG Poland. OMG odpowiada również za pozyskanie powierzchni reklamowej i nadzór nad kampanią Kreacje reklamowe opracowało Studio Poligraficzne Diamond.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Ruch turystyczny w Grecji rośnie także
Dział promocje dla turystów:
Bilety FlixBusa dostępne w
LOT wprowadza odroczone
Wygoda Travel rozpoczęła sprzedaż oferty
eTravel dołącza do programu
Linie flydubai uruchomią specjalne połączenia dla kibiców
Starsze aktualności:
Śmierć trójki Polaków na
Accor pokazuje trendy w rezerwacjach na
Ecco Travel rozpoczyna WIELKĄ
Na ferie wyjedzie więcej
ECTAA ogłosiła Preferowany Kierunek Podroży na rok
POT: Ponad połowa Polaków wyjedzie gdzieś w
Kraków wśród wybranych przez
Które paszporty są
TSUE: Tożsamość płciowa klienta nie należy do danych niezbędnych do zakupu
Czeski przewoźnik zaskoczył pasażerów i zawiesił loty
Dzień Kobiet i Ostatki w restauracjach
Rezerwacje w LOT ryzykowne? Wyciekły dane
Turysta na wirtualnej wycieczce
Biura podróży: nowe klauzule niedozwolone
Powstanie sieć ekskluzywnych hoteli inspirowanych Harrodsem
Pierwszy do prywatyzacji Kraków Airport
PZOT: Dobre wyniki sprzedaży w biurach podróży
Warimpex chce utrzymać tendencję wzrostową
SPA Auschwitz: fatalny błąd oświęcimskich hotelarzy
