Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Asystent/-ka ds. charterów - KATOWICE
- Rezydent Turystyczny - praca na Rodos lub Kos
- Przewodnik Wycieczek Kulinarnych w Gdańsku
- DODATKOWA PRACA: Specjalista/ka ds. Turystyki
- pilot Mediolan 13-16.03.26
- PILOT WYCIECZEK TURCJA
- specjalista d/s turystyki
- Pilotaż z młodzieżą/ z Kielc do Warszawy/ 18-19.03
- Specjalista ds. Turystyki, Warszawa, TUI Centrum...
- Itaka Galeria Północna/specjalista ds turystyki
Co nowego w HoReCa?
4 października br. w Hotelu Wellness & SPA "Nowy Dwór" w Świlczy k/Rzeszowa odbędzie się bezpłatna konferencja dla branży HoReCa, której organizatorem jest Klaster IT - Wschodni Klaster Informatyczny. Tematem przewodnim wydarzenia będą innowacyjne rozwiązania informatyczne dedykowane firmom z sektora HoReCa.
Konferencja skierowana jest do przedstawicieli firm branży hotelarskiej, restauracyjnej oraz cateringowej z obszarów województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Idea wydarzenia skoncentrowana jest na zaprezentowaniu korzystnych rozwiązań informatycznych, które mogą pomóc w lepszym zarządzaniu oraz działalności firm sektora HoReCa, a także na wzajemnej wymianie doświadczeń.
Będzie wiele tematów do inspiracji. Uczestnicy wysłuchają prelekcji m.in. na temat: innowacyjnych systemów wspomagających zarządzanie oraz rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa, najnowszych systemów i sprzętu komputerowego dedykowanych branży, skutecznych metod marketingu. Program konferencji tworzą następujące panele tematyczne:
Gość konferencji
Co nowego? Oprogramowanie i sprzęt komputerowy
Co nowego? Monitoring i kontrola dostępu
Co nowego? Konferencje i telekomunikacja
Co nowego? Marketing i zarządzanie
Co nowego ? Reklama i pozycjonowanie w internecie
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Maciej Łobos z firmy MWM Architekci Sp. z o.o., który opowie o trendach w budownictwie. Udział w nim jest doskonałą okazją nie tylko, aby wzbogacić swoją wiedzę i poznać nowoczesne technologie informatyczne podnoszące efektywność działania firmy, ale również uzyskać fachową konsultację od obecnych na konferencji ekspertów - wyjaśnia Wojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, koordynatora Klastra IT.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby stać się jednym z jej uczestników wystarczy do 21 września br. przesłać wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową faksem, drogą mailową lub pocztą. W przypadku wyczerpania limitu miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.
Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.klasterit.pl
Komentarze
Tagi:
Dział gastronomia:
Dodatkowe środki na promocję turystyki
Problemy małych i średnich
Morsowanie przyciąga turystów nad
Turystyka będzie rosnąć, ale nie w
Dział dostawcy/usługodawcy branży:
ECTAA rozpoczyna współpracę z
POT sprawdza jak Polacy zamierzają spędzić
Zmiana sekretarza generalnego Światowej Organizacji
Dział targi, konferencje, workshop:
POT sprawdza jak Polacy zamierzają spędzić
Starsze aktualności:
Jak sobie ułatwić komunikację z
Polska na Maderze 4-tym rynkiem
Ferie zimowe nie były w pełni
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już za 10
Druga edycja Responsible Incentive Travel
Wyjazdy wakacyjna znów
Hiszpania promuje się w Polsce z
Można ubiegać się o autoryzację wjazdu do Wielkiej
Rosną przychody greckich
Unijna weryfikacja podróżnych coraz
Stradom House Autograph Collection w Krakowie z nową
Twój bagaż poleciał do Kathmandu?
Ambasada RP jedną z najbardziej wpływowych
Bałtów: Przygotuj się na horror
W Balicach powstanie baza Ryanaira?
Zmiany w opłatach za odtwarzanie muzyki w lokalach
Rezerwacje w LOT ryzykowne? Wyciekły dane
Turysta na wirtualnej wycieczce
Biura podróży: nowe klauzule niedozwolone
Powstanie sieć ekskluzywnych hoteli inspirowanych Harrodsem
Dlaczego warto polecać klientom saunę?
Comfort Express bogatszy o dwa kolejne obiekty
Business Travel Purchasing - już druga edycja
