Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilotaż z Wrocławia w Bieszczady/28-30.05
- pilot wycieczki 29-31 maja Szczecin - Dźwirzyno
- Specjalista ds Turystyki
- BP ITAKA - WARSZAWA - Specjalista ds. Turystyki
- Specjalista ds. sprzedaży wycieczek online (praca...
- MULTITOUR - Specjalista ds. turystyki
- Pilotaż studenckich obozów integracyjnych
- Rezydent Turystyczny (asystent) - Rodos
- Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i...
- Pałac sprzedam
Wspólny program edukacji i szkoleń
Global Business Travel Association (GBTA) - globalny głos branży meeting industry - i Meeting Professionals International (MPI) - społeczność branży spotkań 8 października 2012 poinformowały o nowym przedsięwzięciu.
Obie organizacje będą pracować razem, aby wspólnie tworzyć innowacyjne i najlepsze programy edukacyjne dla branży. "To jest pierwsze i jedyne partnerskie stowarzyszenie zarządów, do którego GBTA przystąpiła od czasu utworzenia swojej Akademii. Wierzymy, że MPI jest odpowiednim partnerem, z którym możemy edukować branżę spotkań i skutecznie docierać z naszą ofertą do tego rynku" - powiedział dyrektor wykonawczy i COO GBTA, Michael W. McCormick.
Specjalny komitet wykonawczy zacznie pracować nad nowym programem, który będzie dostępny już w 2013 roku. Obie instytucje łączą swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenie, aby pracować nad nowym, atrakcyjnym programem edukacyjnym i ofertą szkoleń.
"Ciągle słyszę od naszych członków, że chcą się stowarzyszać i współpracować w celu pogłębienia swoich zawodowych umiejętności. Współpraca z GBTA umożliwi nam dostarczenie branży profesjonalnych szkoleń z zakresu zarządzania, tworząc nowe standardy doskonałości," powiedziała Cindy D"Aoust, COO MPI. "W efekcie otrzymamy lepszą wartość zarówno dla naszych członków jak i całego przemysłu."
Nowy wyższy poziom szkoleń będzie dostępny zarówno dla członków MPI i GBTA. Zapowiadany plan edukacyjny wyrasta z najlepszych programów GBTA Strategic Meetings Management Certification (SMMC) i MPI Certificate in Meetings Management (CMM).
GBTA to światowy lider turystyki i przemysłu branży spotkań, którego ponad 5000 członków generuje roczny obrót ponad 340 mld USD. MPI Meeting Professionals International to największe globalne stowarzyszenie skupiające profesjonalnych organizatorów spotkań, głęboko wierzące w niepodważalną rolę spotkań firmowych i międzyludzkich kontaktów w procesie osiągania celów organizacji. MPI to ponad
21 000 członków zrzeszonych
w 71 klubach
i oddziałach
w 86 krajach.
Komentarze
Tagi:
Dział targi, konferencje, workshop:
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2026 już za
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Co planują organizatorzy konferencji Nowe Trendy w
Starsze aktualności:
Praga chwali się sukcesami w
Zmarł prof. Grzegorz
WP Holding docenia sektor
Grecja zmodernizuje przejście graniczne w
Kto straci, a kto zyska na zmianie
Kto wybierał małe obiekty noclegowe w 2024
Ilu turystów odwiedziło
Na czerwcówkę chętniej niż rok
Taksówki na lotniskach muszą mieć zezwolenia
Jednodniowy strajk pilotów Lufthansy
Tragedia na lotnisku - stewardessa wypadła z samolotu
Plaga os psuje restauratorom sezon
Branża turystyczna nie ma powodów do zadowolenia
Dostali 157 tys. dolarów od linii lotniczej
Portugalia: strajk pilotów anulowany
XXIX Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne
