Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilotaż z Wrocławia w Bieszczady/28-30.05
- pilot wycieczki 29-31 maja Szczecin - Dźwirzyno
- Specjalista ds Turystyki
- BP ITAKA - WARSZAWA - Specjalista ds. Turystyki
- Specjalista ds. sprzedaży wycieczek online (praca...
- MULTITOUR - Specjalista ds. turystyki
- Pilotaż studenckich obozów integracyjnych
- Rezydent Turystyczny (asystent) - Rodos
- Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i...
- Pałac sprzedam
Zobacz także
Czwarty kwartał 2025 roku udany dla turystyki
Biura podróży oraz produkty turystyczne łączą siły podczas Akademii Produktu Turystycznego
Rozpoczyna się konkurs Destination of Sustainable Cultural Tourism Awards
Kolej ułatwi zrównoważenie turystyki?
Tegoroczna edycja Targów Turystyki Biznesowej ITM
Najstarsze targi turystyki biznesowej łączą się z najnowszymi międzynarodowymi targami turystycznymi w Polsce.
Meetings Poland Sp. z o.o. - organizator targów turystyki biznesowej Meetings Poland Expo oraz Fairex Sp. z o.o. - organizator Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw, połączyły swoje siły tworząc nową imprezę targową pod nazwą ITM Business Tourism, która odbędzie się w ramach targów ITM Warsaw. Będą to specjalistyczne targi branży konferencyjno-kongresowej, dziedziny, która w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. Ekspozycje wystawców wzbogacone będą o liczne seminaria dla profesjonalnych organizatorów spotkań firmowych, eventów i szkoleń, a także warsztaty i wizyty studyjne zagranicznych partnerów. Targi odbędą się w Warszawie w dniach 27-29 stycznia 2012 roku w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego.
Oto lista powodów, dla których koniecznie trzeba wziąć udział w ITM Business Tourism w dniach 27-29 stycznia 2012 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI:
° Przełom roku to idealny moment na podsumowanie i planowanie. Temu poświecona będzie inauguracyjna debata "Turystyka w Polsce 2012 - stan i prognoza" z udziałem polityków i przedsiębiorców turystycznych
° Uruchomiony został program Hosted Buyers, który obejmie kilkudziesięciu profesjonalistów z Polski i z zagranicy. Ty też powinieneś ich spotkać!
° Połączenie targów turystyki indywidualnej i turystyki biznesowej to podwójna korzyść dla wystawców i odwiedzających
° Internetowy system umawiania spotkań na stoiskach zapewni efektywne wykorzystanie czasu
° Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce sprawdzi czy dobrze wykorzystaliśmy Prezydencję w UE
° Meeting Planner zaprosi planistów imprez na kameralne rozmowy o kondycji branży
° Każdy młody biznes dostabnie szansę pozyskania inwestora podczas sesji dla startupów
° Bez względu na wiek można podszkolić się w Social Media i nowościach technologicznych
° Warto poznać siedem grzechów głównych promocji turystycznej oraz pięć warunków trafnego wyboru SPA
° Na wielu stoiskach planowane są Happy Hours dla rozmów przy lampce wina
° Można spróbować szczęścia w losowaniu nagród i skorzystać z innych atrakcji.
Trwa również przyjmowanie zgłoszeń do nowej edycji Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych Meetings Poland (2012-2013):
· Edycja 2012-2013 dostarczy analiz na temat branży MICE, podsumowanie roku oraz prognozy na przyszły rozwój Przemysłu Spotkań
· Specjalny rozdział przedstawi możliwości konferencyjne nowych stadionów oraz miejscowości pobytowych Euro 2012, swoje wypowiedzi i rekomendacje przygotowują eksperci marketingu sportowego
· Na specjalnych wklejkach zaprezentowane zostaną atrakcje wybranych regionów Polski
· Tworzony jest ranking obiektów konferencyjnych TOP 10. Certyfikaty dla wyróżnionych w rankingu obiektów wręczone zostaną podczas targów ITM w dniu 27.01.2012
· Wersja drukowana katalogu Meetings Poland trafi w indywidualnych przesyłkach do wyselekcjonowanych potencjalnych zleceniodawców imprez, szkoleń, konferencji i kongresów
· Wersja elektroniczna katalogu zyska nową szatę i nowe funkcjonalności.
ITM Business Tourism to nowa platforma spotkań, wymiany kontaktów i doświadczeń branży turystyki biznesowej, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. W specjalnej, zamkniętej Strefie Biznes planiści i zleceniodawcy konferencji otrzymają możliwość poznania szerokiej, bieżącej oferty narzędzi promocji i rozwiązań organizacji profesjonalnych imprez i wydarzeń. Przedstawiciele świata hotelarskiego i inni usługodawcy otrzymają bezpośredni dostęp do najnowszych technologii, narzędzi sprzedaży i marketingu. Wystawcy spotkają potencjalnych klientów nie tylko z aglomeracji warszawskiej, ale z całego kraju i z zagranicy.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Biura podróży oraz produkty turystyczne łączą siły podczas Akademii Produktu
TUI publikuje wyniki za I
Czerwcowy długi weekend zapowiada się lepiej niż
Dział targi, konferencje, workshop:
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2026 już za
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Co planują organizatorzy konferencji Nowe Trendy w
Starsze aktualności:
Praga chwali się sukcesami w
Zmarł prof. Grzegorz
WP Holding docenia sektor
Grecja zmodernizuje przejście graniczne w
Kto straci, a kto zyska na zmianie
Kto wybierał małe obiekty noclegowe w 2024
Ilu turystów odwiedziło
Na czerwcówkę chętniej niż rok
Paraliż komunikacyjny w Portugalii
Gdańsk oferuje coraz więcej lotów czarterowych
Biuro Supertour rozpoczęło współpracę z Fundacją Krystyny Jandy
Pieniądze dla klientów upadłych biur podróży
Luksor: Wznowiono loty balonem
PKP SA chce się pozbyć części nieruchomości
Sprzedaż PKL niezgodna z prawem?
USA: zniesienie wiz dla Polaków nieprędko
przemyslenia zwiazane z branza i studiami z nia zwiazanymi
Muzuem Powstawnia Warszawskiego - zwiedzanie z przewodnikiem
