Ogłoszenia
Ogłoszenia
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
- PILOT NA JAPONIĘ na przełomie kwietnia/maja 2026
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
- Specjalista ds. Turystyki w salonie ITAKA
Hotel Senator dołącza do Fundacji Polskie Hotele Niezależne
Fundacja Polskie Hotele Niezależne przyjęła kolejnego członka.
Hotel Senator to resortowy hotel w Dźwirzynie posiadający 256 pokoi. Znajduje się zaledwie 80m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego, ponadto graniczny z rezerwatem przyrody Wydmy zlokalizowanym pomiędzy Grzybowem a Dźwirzynem.
Twórcy hotelu postawili sobie za cel stworzenie stylowych miejsc, spełniających najwyższe standardy, ale przede wszystkim posiadających urok i przyjazną atmosferę. To miejsca, w których Goście znajdą źródło inspiracji i odżywczej energii.
Wspieramy szczytną ideę Polskich Hoteli Niezależnych. Jesteśmy przekonani, że jakość, indywidualne podejście do potrzeb Gości, szybkość podejmowania decyzji w trosce o komfort gości to główne, ale nie jedyne atuty przewagi nad sieciami marek globalnych. Polska Gościnność, której mieliśmy dowód w marcu tego roku, była odpowiedzią na konflikt u naszego wschodniego sąsiada i najlepiej pokazała nam, że krajowe marki hotelowe potrafią prowadzić biznes, ale też są odpowiedzialne społecznie. Ta gościnność jest jakby wpisana w nasze DNA. PHN to szansa do wspólnego rozwoju i szybszego dostosowania produktu hotelowego, odpowiadającego na potrzeby gości. Widzimy duży potencjał i doświadczenie w ludziach oraz markach hotelarskich zgromadzonych w PHN - mówi Grzegorz Szymański dyrektor generalny Grupy Hotele Nadmorskie.
Obecnie Hotel Senator stanowi jeden z trzech filarów grupy Hotele Nadmorskie. Pozostałe obiekty to Hotel Unitral w Mienie oraz Hotel Lidia w Darłowie. Łącznie grupa dysponuje 650 pokojami.
Rozwój grupy Polskie Hotele Niezależne jest dla nas kluczową kwestią, gdyż współdziałanie w gronie coraz większej liczby polskich hotelarzy na pewno przyniesie skuteczniejszą realizację naszych celów statutowych. To, że właściciele Hotelu Senator ponownie zdecydowali się na współpracę z nami zaświadcza, że wspólne projekty, wsparcie w bieżących sprawach, przede wszystkim operacyjnych, aktywność na rzecz polskich hoteli jest doceniana, a wręcz oczekiwana, co nas jeszcze bardziej mobilizuje do budowania wartości naszej grupy i wszystkich hoteli członkowskich. To niezwykle istotne, szczególnie w obecnych czasach, w których zmagamy się z wieloma trudnościami i wyzwaniami. Cieszymy się, że dołączył do nas kolejny hotel prowadzony rodzinnie i z dużym zaangażowaniem przez polskich hotelarzy, których udział w grupie będzie na pewno naszą mocną stroną. - mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskich Hoteli Niezależnych.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
a&o Hostels promuje turystykę młodzieżową w
Oficjalny start sezonu
Starsze aktualności:
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
ETC publikuje wskazówki dla zrównoważonej
Accor ułatwia rezerwacje
Turystyka wspiera 33 finał
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
POT przyznała rekomendacje na lata
Ryanair planuje przewiezienie 20 mln
eSky zachęca do wczesnego planowania
MSiT chce 10 strategii dla
Fundacja Hotele dla Medyków przekazała 100 tys. zł dla szpitala MSWiA w Warszawie
Islandia obawia się tłumów turystów
Lotnisko w Pyrzowicach obrośnie zielenią
IATA: rządy muszą zrobić więcej aby przywrócić podróże
Touroperator Roku wybrany na Tour Salonie
Wysokie kary za przywiezienie do Portugalii pasażerów bez testów na COVID-19
TUI zamknie ponad 160 salonów w Wielkiej Brytanii
PIT podsumowuje zimowe wyjazdy
Rzecznik MŚP: Najwyższy czas zakończyć lockdown
Wiceminister rozwoju o terminie wprowadzenia bonów turystycznych
TUgether chce zbadać kondycję przemysłu spotkań
Popularność platform typu AirBnB przyczynia się do rozwoju turystyki masowej?
Ambasada RP w Portugalii ostrzega turystów
Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń: wykorzystajmy możliwości jakie daje program szczepień
Ryanair zniesie opłatę za zmianę rezerwacji
Jak Polacy postrzegają kuchnię polską?
Nowa atrakcja turystyczna w województwie kujawsko-pomorskim
Wizz Air zapowiada nowe trasy z polskich lotnisk
SUPER OFERTA LAST MINUTE KENIA HISZPANIA EGIPT
