Ogłoszenia
Ogłoszenia
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
- Specjalista ds. Turystyki w salonie ITAKA
- OFERTA PRACY - Doradca / Konsultant ds. Turystyki
- Kraków - Specjalista ds. Turystyki
- Meble do biura podróży, wyposażenie salonu TUI na...
- SPECJALISTA DS. TURYSTYKI
Zmiany kadrowe w Louvre Hotels Group
Ostatni kwartał roku w Louvre Hotels Group upływa pod znakiem zmian kadrowych i awansów.
Listę zmian otwiera ważny przyjście Iwony Janosiewicz, profesjonalistki od dwudziestu lat związanej z branżą, która dotychczas rozwijała swoją karierę w ramach grupy hotelowej Orbis/Accor i od 2016 roku piastowała stanowisko General Managera hotelu Mercure Wrocław Centrum.
Janosiewicz jest pionierką zrównoważonego podejścia do gastronomii w polskim hotelarstwie, która dała się poznać branży z pracy na rzecz ograniczenia marnowania żywności w obiektach hotelowych. Iwona Janosiewicz z początkiem października objęła stanowisko Cluster General Managera obiektu Louvre Hotels Group zlokalizowanego przy ulicy Towarowej w Warszawie i obejmującego hotele marek Premi re Classe, Campanile i Golden Tulip wraz z centrum konferencyjnym i zapleczem gastronomicznym.
Od października naprzeciw nowych wyzwań stanął również Revenue Manager warszawskiego kompleksu hotelowego Jakub Duda, który zachowując swoją dotychczasową pozycję i obowiązki, objął stanowisko Area Revenue Managera odpowiedzialnego za zarządzanie przychodami większości obiektów Louvre Hotels Group w Polsce. Duda związany jest z grupą od 2014 roku.
Z kolei Mateusz Walaszek awansował na Rooms Division Managera warszawskiego kompleksu hotelowego. W toku kariery w Louvre Hotels Group rozwijał swoje kompetencje od szeregowego pracownika recepcji przez kierownika zmiany i Front Office Managera aż po dyrektora hotelu Premiere Classe Warszawa.
Jakub Goliński związał się z Louvre Hotels Group w 2015 roku i przeszedł całą ścieżkę awansów w dziale Front Office aż po kierownika recepcji w hotelu Campanile Warszawa. Dotychczasowe zaangażowanie i sukcesy otworzyły przed nim drogę dalszego rozwoju w ramach grupy. Od października przejął obowiązki Mateusza Walaszka jako manager hotelu Premiere Classe zlokalizowanego w warszawskim obiekcie multibrandowym.
Zmiany kadrowe i awanse w Louvre Hotels Group w ostatnich miesiącach 2021 roku objęły nie tylko warszawski kompleks hotelowy. Z początkiem listopada w uznaniu dotychczasowych sukcesów na nowe stanowisko mianowany został Mateusz Lewandowski, związany z LHG od 2012 roku. Jako Deputy Director of Sales Poland będzie czuwał nad dalszym wzmocnieniem pozycji rynkowej polskich hoteli grupy.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Polska turystyka rośnie i będzie
Drogie Święta i Sylwester w
Starsze aktualności:
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
POT przyznała rekomendacje na lata
Ryanair planuje przewiezienie 20 mln
eSky zachęca do wczesnego planowania
MSiT chce 10 strategii dla
UN Tourism: Turystyka odbudowała się po
Wizz Air rezygnuje z płatnej
Województwo pomorskie ogłosiło konkurs ofert na rozwój turystyki i
Emirates wprowadzają nowe uniformy dla obsługi pasażerów premium i
W poniedziałek rozpoczynają się ferie
Muzea Watykańskie dostępne do nocnego zwiedzania
Przedsiębiorcy protestują przeciw decyzji rządu
Restauratorzy wprowadzą historyczne dania z okazji rocznicy odzyskania niepodległości
Spore środki na promocję szlaku Green Velo
Port lotniczy Radom zamknięty dla samolotów cywilnych
Dobra passa biur podróży podtrzymana?
Grupa Interferie i Polska Grupa Uzdrowisk w akcji Weekend za pół ceny
UE ujednolici przepisy dotyczące krótkoterminowego wynajmu?
Dobiegają końca eliminacje do kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie
NEKERA - liczne nowości na zimę 2024/25
Przewoźnicy lotniczy mierzą się ze strajkami
Ceny wyjazdów turystycznych zbliżają się do poziomów sprzed roku
Zagraniczny touroperator podtrzymuje plan wejścia na warszawską giełdę
Nowe technologie pomogą organizacjom turystycznym
Kraków obniża opłaty za ogródki gastronomiczne
Rośnie zapotrzebowanie na kontrolerów ruchu lotniczego
Proszę o opinie na temat Lufthansy
