Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajDwa nowe połączenia od PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze uruchomią dwa nowe połączenia z Warszawy. Zwiększy się również częstotliwość realizowania połączeń na 25 trasach.


Dwie nowe trasy zostaną uruchomione w sezonie wakacyjnym. Pierwsze połączenie zostanie zacznie działać od 5 czerwca, na trasie z Warszawy do Kaliningradu. Z kolei drugie wystartuje 28 sierpnia, również z Warszawy, do szwedzkiego Goeteborga. Dodatkowo LOT zwiększy częstotliwość połączeń na 25 trasach, między innymi do Lwowa, Luksemburga, Wilna, Odessy, Tokio. Londynu czy Budapesztu.

Kaliningrad i Goeteborg to kolejne strategiczne pod względem biznesowym połączenia, które rozwijają nasz hub przesiadkowy w Warszawie. Zamierzamy dalej wykorzystywać potencjał, jaki niesie za sobą rozwój ruchu w tym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. - powiedział w komunikacie, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT Adrian Kubicki.

Do Kaliningradu połączenie będzie realizowane 6 razy w tygodniu, Bombardierami Q400. Trasa została wybrana dzięki programowi Route Exchange, który jest pomocny w ocenie potencjału nowej trasy. Loty do Goeteborga będą działać we współpracy z estońskim przewoźnikiem Nordica. Realizowane będą podobnie jak pierwsze połączenie 6 razy w tygodniu. LOT będzie jedynym przewoźnikiem z Unii Europejskiej, który będzie realizował połączenia do Obwodu Kaliningradzkiego.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij