Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Biuro Podróży Elit Tours
- Rezydent Hotelowy
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
- PILOT NA JAPONIĘ na przełomie kwietnia/maja 2026
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
Enter Air podpisał kontrakt z TUI
Enter Air i TUI Poland zawarły umowę o współpracy na sezon Lato 2018 - Zima 2018/2019. Jest to największa umowa w historii Enter Air.
Szacunkowa wartość podpisanej umowy wynosi 81,4 mln USD (ok. 299,5 mln zł) i jest o 28% wyższa od analogicznego kontraktu podpisanego w ubiegłym roku.
Sytuacja na polskim rynku turystycznym jest bardzo dobra. Najwięksi touroperatorzy z każdym rokiem poszerzają swoją ofertę co pozwala również na wzrost Enter Air. Z TUI pracujemy nieprzerwanie od 8 lat. Nowa umowa jest efektem strategii zwiększania przewozów dla naszych najważniejszych partnerów handlowych na polskim rynku turystycznym, jest to też największy kontrakt w naszej historii - mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.
Wśród destynacji, które będą wykonywane dla TUI znajdą się również kierunki dalekodystansowe, a część połączeń w sezonie zima 2018/2019 będzie realizowana samolotami najnowszej generacji Boeing 737-8 MAX - dodaje Andrzej Kobielski.
6 października 2017 roku Enter Air podpisał z TUI Poland umowę dotycząca sprzedaży miejsc w samolotach wraz załogą na sezon Lato 2018 - Zima 2018/2019. Umowa została zawarta na czas określony do 30 kwietnia 2019 r. i na jej podstawie Enter Air zapewni touroperatorowi świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu.
Szacunkowa wartość zawartego kontraktu wynosi 81,4 mln USD i jest o 28% wyższa od obowiązującej umowy z tym samym touroperator zawartej na sezon Lato 2017 - Zima 2017/2018.
Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Itaka: nocne spotkanie z
Na ferie prowadzi Egipt, ale egzotyka także
Zamek Królewski na Wawelu podsumowuje
Dział transport:
Na ferie prowadzi Egipt, ale egzotyka także
Nowe połączenie z Kraków
Nad Bałtykiem Święta szansą na dobry koniec
Starsze aktualności:
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
ETC publikuje wskazówki dla zrównoważonej
Accor ułatwia rezerwacje
Turystyka wspiera 33 finał
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
POT przyznała rekomendacje na lata
POT przedłuża termin zgłoszeń do programu certyfikacji obiektów turystycznych
Polacy kochają podróżować samochodem?
Rząd wprowadza kwarantannę narodową
Ekspres ciśnieniowy KRUPS do 3000 zł - przegląd najlepszych modeli
Ostrzeżenia przed podróżami do Chin
Prezes ULC w Komitecie Koordynacyjnym ECAC
Dobry Hotel z umową o zarządzanie dwoma, pięciogwiazdkowymi hotelami
Poznaj atrakcje Francji i nawiąż kontakty w Polsce
ESky.pl analizuje lotnicze połączenia krajowe
Prezes PIT uspokaja klientów biur podróży
Wizz Air rozpoczyna największy wzrost operacyjny
KE: Linie lotnicze zobowiązały się do lepszego informowania pasażerów i terminowego zwrotu kosztów
Francja chce przyciągnąć turystów
UNWTO o skali spadków w turystyce
Minister rekomenduje kandydata na prezesa POT
Otwarcie największego lotniska na świecie już w tym roku
Młodzi i naiwni - wyjechali z nieistniejącym biurem podróży
Polscy turyści wjadą do Turcji bez wiz
KLM przetestuje loty z napędem wodorowo-elektrycznym
wynajmę apertament nad morzem Czarnym, Słoneczny Brzeg
