Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajSprzedaż wolnocłowa w portach zwiększy zainteresowanie rejsami w Grecji?

Grecja wprowadzi sprzedaż wolnocłową we wszystkich wyspiarskich portach? To możliwe, zwolennikiem takiego rozwiązania jest tamtejszy minister transportu.


Oferta sprzedaży wolnocłowej na popularnych wyspach greckich może stanowić zachętę do zwiększenia liczby rejsów wycieczkowych - uważa grecki minister transportu Panagiotis Kouroublis.

Naszym obowiązkiem jest przyjrzenie się aktualnej rzeczywistości. Ludzie decydujący się na spędzenie urlopu na rejsie wycieczkowym zawsze szukają możliwości odwiedzenia portu oferującego towary wolnocłowe - powiedział, cytowany przez serwis Greek Travel Pages, Kouroublis, dodając, że omówi ten pomysł ze swoim odpowiednikiem w ministerstwie gospodarki.

Kouroublis powiedział, że wprowadzenie wolnocłowej sprzedaży w portach wyspiarskich sprawi, że rejsy wycieczkowe do Grecji staną się konkurencyjne, a sama Grecja mogłaby w ten sposób skuteczniej rywalizować z Turcją i Egiptem.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij