Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajKrakowskie lotnisko otrzymało prestiżową nagrodę

Lotnisko Kraków Airport zostało nagrodzone w Montrealu przez Międzynarodową Radę Portów Lotniczych. W jakiej kategorii port lotniczy otrzymał prestiżowe wyróżnienie?


Międzynarodowa Rada Portów Lotniczych ogłosiła zwycięzców w kategorii Airport Service Quality (ASQ) Awards 2016. Porty lotnicze z całego świata zostały nagrodzone za włożony wkład w podnoszenie jakości obsługi pasażerskiej. Kraków Airport otrzymał nagrodę ASQ Awards 2016, pierwsze miejsce w kategorii Europa - Best Improvement by Region.

To zaszczyt dla krakowskiego lotniska znaleźć się w gronie najlepszych lotnisk na świecie - zwycięzców nagrody ASQ Awards 2016. Jest to tym większe wyróżnienie, że otrzymane dzięki uznaniu naszych pasażerów. Rekordowo wysokie oceny przyznane przez pasażerów w Programie Airport Service Quality, potwierdzają dostrzeżenie zmian oraz poprawy standardów obsługi w Kraków Airport - mówił Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Badanie ASQ mierzy satysfakcję wśród pasażerów z jakości świadczonych usług na lotniskach. Kraków Airport dołączyło do programu w 2007 roku i jak do tej pory jest jedynym lotniskiem w Polsce, które bierze w nim udział. Wyróżnienia są przyznawane na podstawie przeprowadzanych ankiet wśród pasażerów lotnisk.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij