Dział: Dam pracę

Rezydent Biura Podróży w Turcji - PRACA OD ZARAZ

Data ważności: 2017-06-23
Województwo: -wszystkie-

REZYDENT - PRZEDSTAWICIEL TOUROPERATORA W TURCJI

POSZUKUJEMY dynamicznych, uśmiechniętych i dobrze zorganizowanych osób, potrafiących komunikować się w języku angielskim, z ogólną wiedzą o geografii świata i rynku turystycznym, gotowych podjąć pracę za granicą. Mile widziane doświadczenie w pilotażu lub obsłudze klienta. Wykształcenie o profilu turystycznym będzie dodatkowym atutem.

ZADANIA:
Prowadzenie transferów: lotnisko-hotel-lotnisko
Prowadzenie spotkań informacyjnych dla Klientów
Sprzedaż i prowadzenie wycieczek
Pomoc w komunikacji Klientów z hotelem i biurem kontrahenta
Przyjmowanie reklamacji i przekazywanie ich do rozpatrzenia przez
biuro

ZAPEWNIAMY:
Rozpoczęcie pracy już w maju
Bezpłatne szkolenie po przylocie
Wynagrodzenie:
o Podstawa + prowizja
o Zakwaterowanie bez żadnych kosztów po stronie osób zatrudnionych
o Przelot tam i z powrotem
o Ubezpieczenie
Narzędzia pracy: telefon i strój służbowy, tablet/laptop, samochód (w wybranych regionach)

Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 25 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 18 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia. Zobacz film o nas: Coral Travel Wezyr Holidays

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Coral Travel Wezyr Holidays