Subskrypcja

Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: PIĄTEK, 2017-05-26 ::
Nowy hotel w sieci Mercure
Grupa Hotelowa Orbis poinformowała o otwarciu pierwszego hotelu Mercure w Rumunii, który położony poza Bukaresztem. W Rumunii - jednym z najbardziej obiecujących rynków w regionie - dążymy do osiągnięcia... więcej »

Besenova wydała 7 mln euro na inwestycje w turystykę
Na początku tegorocznego letniego sezonu turystycznego w Besenovej oddane do użytku zostaną nowe kryte i otwarte baseny termalne, restauracje, 4* Hotel Galeria Thermal i wellness centrum. Wysokość tegorocznych... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-05-25 ::
Polskie hotele nominowane do World Travel Awards 2017
Co roku konkurs "World Travel Awards" wybiera m.in. najlepsze hotele na poszczególnych kontynentach i w poszczególnych krajach, a także organizacje i firmy związane z różnymi aspektami branży... więcej »

:: ŚRODA, 2017-05-24 ::
Ile firmy turystyczne przeznaczają na reklamę?
Jak reklamuje się branża turystyczna? Przedsiębiorcy z których sektorów turystyki przeznaczają największe środki na reklamę? W pierwszym kwartale 2017 roku reklamodawcy z sektora Podróże i Turystyka (PiT)... więcej »

Szwecja rozpoczyna współpracę z Airbnb
Organizacja Visit Sweden jako pierwsza marka narodowa rozpoczęła współpracę z serwisem Airbnb. To, czym skandynawski kraj chce przyciągnąć odwiedzających, jest unikalne, obowiązujące w państwach nordyckich... więcej »

:: WTOREK, 2017-05-23 ::
Ilu turystów korzystało z noclegów w Małopolsce?
Truizmem jest powiedzenie, że Małopolska jest popularnym turystycznie regionem naszego kraju. Natomiast można zapytać jak bardzo jest popularna. Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w raporcie "Turystyka... więcej »

Nowa marka na krakowskim rynku hotelowym
Dawny BlueBellls Apartments, najdłużej działający z obiektów grupy Artery Hotels zmienił wizerunek i na skutek przeprowadzonego rebrandingu przyjmuje gości jako nowa marka na rynku krakowskich hoteli i... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-05-22 ::
Augustów zadba o turystów wprowadzając system zniżek
Od 18 maja Augustów wprowadza Augustowską Kartę Turysty, która upoważnia do korzystania z ulg i zniżek. Dodatkowo karta pozwala za darmo przemieszczać się komunikacją miejską w sezonie turystycznym. Kartę... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-05-18 ::
Hotel Investment Trends: podpisana umowa o współpracy i rozstrzygnięcie konkursu
17 maja odbyła się pierwsza edycja konferencji Hotel Investment Trends. W jej trakcie podpisano list intencyjny o współpracy pomiędzy spółkami Skarbu Państwa, a także rozstrzygnięto konkurs na Hotel z... więcej »

:: ŚRODA, 2017-05-17 ::
Kto zwyciężył w regatach hotelarzy?
W dniach 11-13 maja 2017r., na wodach jeziora Mikołajskiego odbyły się już po raz XIV Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy Polish Prestige Hotels. Na starcie kilkanaście załóg reprezentujących hotele i firmy z... więcej »

:: WTOREK, 2017-05-16 ::
W Polsce powstanie więcej hoteli
W głównych miastach w kraju i w miejscowościach turystycznych rośnie liczba hoteli, tylko w Warszawie planowanych jest ponad 20 nowych obiektów Branża hotelowa w Polsce przeżywa rozkwit, eksperci Walter Herz... więcej »

Booking.com porozumie się z tureckim rządem?
Odbyły się oficjalne rozmowy, tureckiego ministra gospodarki, Nihata Zeybekci z przedstawicielami booking.com. Spotkanie jest pierwszym krokiem do osiągnięcia porozumienia. Minister podkreśla, iż szukanie... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-05-15 ::
Rada Wykonawcza UNWTO zarekomendowała kandydata na nowego prezesa
W trakcie 105 sesji Rady Wykonawczej Światowej Organizacji Turystyki został zarekomendowany kandydat do objęcia fotela prezesa tej organizacji. Obecnie prezesem UNWTO jest Taleb Rifai, lecz jego kadencja... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-05-11 ::
Rada UE podjęła decyzję w sprawie wiz dla Ukraińców
W czwartek, 11 maja 2017 r. Rada Unii Europejskiej podjęła decyzję dotyczącą obowiązku wizowego dla obywateli Ukrainy. Przedstawiciele krajów unijnych zatwierdzili zniesienie obowiązku posiadania wiz pół roku.... więcej »

:: WTOREK, 2017-05-09 ::
Jakie hotele najbardziej podrożały w marcu?
W marcu br. średnia cena pokojonocy w polskich hotelach wyniosła 197,69 zł, co oznacza wzrost o 7,16% w ujęciu r/r - wynika z danych serwisu Hotele.pl. Wzrost najbardziej odczuli klienci hoteli 1*, w których... więcej »

Kolejna zmiana w Louvre Hotels Group
Niedawno pisaliśmy o zmianach personalnych i nowej strukturze organizacyjnej Louvre Hotels Group. Tymczasem to nie koniec zmian, jakie zachodzą w tej grupie hotelowej. Do zespołu Louvre Hotels Group, dołączył... więcej »

Wyszukiwanie ofert turystycznych jednym z tematów najbliższego TravelCampu
Najbliższa 25. edycja spotkania marketingu z turystyką TravelCamp odbędzie się w czwartek, 11 maja, w Sopocie. W wydarzeniu udział wezmą hotelarze, travel managerowie, blogerzy oraz przewodnicy turystyczni.... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-05-08 ::
Grupa hotelowa zdradza plany na przyszłość
Grupa B&B Hotels, zdradza swoje plany na przyszłość. Jej celem jest osiągnięcie liczby 600 obiektów w perspektywie roku 2020. Istotną rolę w realizacji tych zamiarów ma odegrać także Polska, gdzie Grupa B&B... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-05-04 ::
Greccy hotelarze liczą na pobicie rekordu liczby turystów
Zdaniem prezesa Greckiej Federacji Hotelarzy, Yannisa Retsosa, liczba osób rezerwujących pobyty w greckich hotelach wzrasta, i prawdopodobnie pobije wszelkie rekordy. Cytowany przez serwis Greek Travel Pages,... więcej »

:: WTOREK, 2017-05-02 ::
Departament Stanu USA ostrzega przed podróżami do Europy
Departament Stanu USA wydał ostrzeżenie przed podróżami do Europy dla obywateli amerykańskich, informując ich o "ciągłym zagrożeniu atakami terrorystycznymi" na całym kontynencie. Ostatnie,... więcej »

Focus Hotels otworzy nowy hotel w Poznaniu
Polska sieć Focus Hotels, kontynuuje rozwój na terenie kraju. Zarząd firmy podpisał właśnie umowę na otwarcie pierwszego hotelu sieci w Poznaniu. Obiekt położony przy ul. Serafitek powstanie w standardzie... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-04-28 ::
W Krakowie odbywał się Kongres Etyki w Turystyce
W Centrum Kongresowym ICE w Krakowie rozpoczął się III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce. W otwarciu wzięli udział Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Sekretarz Generalny UNWTO Taleb Rifai i... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-27 ::
Orbis prezentuje wyniki za I kwartał
"Początek roku 2017 przyniósł kontynuację dobrych wyników prezentowanych przez Orbis w latach ubiegłych. Dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy naszych zespołów w regionie konsekwentnie osiągamy cele... więcej »

:: WTOREK, 2017-04-25 ::
Branża turystyczna domaga się cofnięcia zakazu wstępu do Puszczy Białowieskiej
Lasy Państwowe od początku kwietnia wprowadziły zakaz wstępu do Nadleśnictwa Białowieża. Przedstawiciele branży turystycznej żądają cofnięcia zakazu przed nadchodzącą majówką. Ponad 90 przedstawicieli branży... więcej »

Co się działo na targach WorldHotel i EuroGastro?
Zakończyły się 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2017 oraz 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2017. Ofertę zaprezentowało 273 wystawców z 15 krajów, a Centrum... więcej »

Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij