Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajAktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: ŚRODA, 2017-11-22 ::
 Kto zwyciężył w Kulinarnym Rajdzie Mistrzów?
W dniach 9-10 listopada w Haston Congress Center odbyła się VI edycja Kulinarnego Rajdu Mistrzów - konkursu kulinarnego rokrocznie organizowanego przez Haston City Hotel wraz z Komisją Gastronomiczną Polish... więcej »


:: WTOREK, 2017-11-21 ::
 Które z mniejszych miast okaże się najpopularniejsze?
Rusza druga edycja plebiscytu "Kocham To Miasto - Miasto Roku 2017", w którym mieszkańcy i wielbiciele mogą docenić polskie miasta i pokazać to, co najcenniejsze w danym miejscu. W konkursie bierze... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-11-20 ::
 Best Western Hotels&Resorts z trzecim soft brandem w portfolio
Marka Best Western Hotels&Resorts ogłosiły jedenastą markę w ramach swoich struktur, będącą zarazem najnowszym soft brandem w portfolio - BW Signature Collection by Best Western. Wraz z pojawieniem się nowego... więcej »
 Nowy hotel w Katowicach
Carlson Rezidor ma przyjemność ogłosić, że sfinalizował proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego sieciowego hotelu Park Inn w Katowicach. Park Inn by Radisson Katowice otwarty zostanie w... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-11-16 ::
 IGHP z nowymi władzami
VII Walne Zgromadzenie Członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego 15 listopada powołało Radę Izby na nową kadencję. Nowo wybrana Rada wyłoniła Zarząd Izby, którego prezesem ponownie został Ireneusz... więcej »
:: ŚRODA, 2017-11-15 ::
 Rozpoczynają się Targi HoReCa
W dniach 15-17 listopada w Krakowie odbywają się Targi HoReCa. To już 25 edycja tego wydarzenia. W ramach targów odbywają się również: Międzynarodowe Targów Wina ENOEXPO Targi Artykułów Spożywczych i Napojów... więcej »
:: WTOREK, 2017-11-14 ::
 Pierwsze Posiedzenie Rady Hoteli po połączeniu Polish Prestige Hotels i Heritage Hotels Poland
Program obejmował takie elementy jak przedstawienie skonsolidowanej Fundacji, członków Rady Hoteli, podsumowanie działań wspierających hotele członkowskie w wybranych obszarach, prezentacja aplikacji mobilnej... więcej »
 Sieć hotelarska przystępuje do Lokalnej Organizacji Turystycznej
Jedna z sieci hotelarskich nawiązuje współpracę z Lokalną Organizacją Turystyczną. Rodzima sieć hotelarska Zdrojowa Hotels przystąpiła do Świnoujskiej Organizacji Turystycznej (ŚOT). Podmioty zamierzają razem... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-11-13 ::
 Kontrola w hotelu ważna, nawet bez wejścia do pokojów
W jednym z hoteli przeprowadzono kontrolę, dotyczącą rejestracji odbiorników telewizyjnych. Była ona prowadzona w obecności recepcjonistki. Podczas kontroli, kontroler nie wszedł do pokoju, opierając się na... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-11-10 ::
 Jak zmieniały się ceny w hotelach poszczególnych kategorii we wrześniu?
Średnia cena pokojonocy we wrześniu 2017 wyniosła 246,48 zł, co stanowi wzrost o 4,06% w stosunku do tego samego miesiąca w roku 2016 - wynika z analizy przygotowanej przez serwis Hotele.pl. Wzrost średniej... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-11-09 ::
 OROT nagradza najlepsze produkty turystyczne na Opolszczyźnie
Już po raz dziewiąty Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna przyznała Certyfikaty najlepszym produktom turystycznym w regionie, w ramach Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego -... więcej »
:: WTOREK, 2017-11-07 ::
 Sieć hoteli Ibis ma sposób na konkurencję
Rynek hotelowy w Polsce rośnie w siłę. W kraju działają już ich tysiące, a każdego roku powstaje przynajmniej kilkadziesiąt nowych. Duża konkurencja sprawia, że przetrwają tylko te, które będą potrafiły... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-11-06 ::
 Kulinarne talenty zmierzą się w Hotelu Haston
Już 10 listopada w Haston Congress Center odbędzie się VI edycja Kulinarnego Rajdu Mistrzów - konkursu kulinarnego rokrocznie organizowanego przez Haston City Hotel wraz z Komisją Gastronomiczną Polish... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-11-02 ::
 Hotelowe gwiazdki to nie wszystko
Polska goni Europę Zachodnią - ceny hoteli, jak i ilość obiektów w Polsce wciąż rosną. Mimo rosnącego popytu, konkurencja na rynku jest spora. Trzeba też pamiętać, że dobra koniunktura nie musi trwać wiecznie... więcej »
 Znana postać dołącza do panelistów Hotel Trends Poland&CEE
Hotel Trends Poland&CEE jest wydarzeniem branży hotelowej, które gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej w Polsce. Wśród panelistów wydarzenia nie może zabraknąć Philippe Godard. Hotel... więcej »
:: WTOREK, 2017-10-31 ::
 Louvre Hotels Group otworzyło w Polsce nowe centrum rezerwacji
Odpowiadając na rosnący popyt na usługi hotelarskie w Polsce oraz doceniając ogromny potencjał dalszego rozwoju gospodarczego kraju, Louvre Hotels Group zdecydowało się na poszerzenie portfela usług dla swoich... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-10-30 ::
 OTA manipulują swoimi klientami? Nie tylko oni!
Brytyjscy hotelarze mają dość i publicznie mówią o manipulacjach w rezerwacjach on-line na stronach OTA. W sprawę zaangażowany jest Brytyjski Urząd ds. Konkurencji i Rynków (CMA), który poddaje w wątpliwość... więcej »
 Orbis zapowiada otwarcie nowych hoteli
Mamy już listę hoteli, które chcemy otworzyć w kolejnych latach, i jest ona bardzo długa... - informuje prezes zarządu Orbis. Grupa Orbis rozwija się zarówno poprzez umowy franczyzowe o zarządzanie, jak i... więcej »
:: SOBOTA, 2017-10-28 ::
 Sejm przyjął ustawę o usługach turystycznych
Wczoraj wieczorem sejm zagłosował za przyjęciem ustawy o usługach turystycznych, w głosowaniu za ustawą głosowało 411 za, a tylko 7 było przeciw, a 3 się wstrzymało. Ustawa teraz trafi do senatu i będzie to... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-10-26 ::
 Gdański hotel rozpoczyna współpracę ze szkołą gastronomiczno-hotelarską
Pod koniec września 2017r. Qubus Hotel Gdańsk rozpoczął współpracę, której celem jest utworzenie klasy patronackiej w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku. Zespół Szkół Gastronomiczno -... więcej »
 Wyniki i plany Orbisu
Wyniki za 9 miesięcy 2017 roku w pełni potwierdzają słuszność modelu biznesowego przyjętego przez Orbis, a także siłę realizowanej strategii. Spółka w pełni wykorzystała sprzyjający klimat gospodarczy i dzięki... więcej »
:: ŚRODA, 2017-10-25 ::
 Targi TT Warsaw coraz bliżej
W dniach 23-25 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie po raz 25. odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2017. Po raz trzeci krajem partnerskim targów została Polska. Znany jest już... więcej »
:: WTOREK, 2017-10-24 ::
 Polacy coraz częściej składają skargi do ECK
Sezon urlopowy dobiegł końca, niestety nie wszyscy będą go mile wspominać. Jak wynika z danych Europejskiego Centrum Konsumenckiego w okresie od czerwca do września 2017 r., do ECK Polska wpłynęło o 15% więcej... więcej »
 Nowa marka w portfolio Grupy Orbis
Orbis wprowadza nową markę hotelową na rynek Europy Wschodniej. Dzięki powiększeniu portfolio, Grupa Orbis dywersyfikuje rozwój sieci i wchodzi na rynek aparthoteli położonych w centrach miast, co będzie... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-10-23 ::
 POT: Zostań Rekomendowanym Organizatorem 2018-2020
Polska Organizacja Turystyczna startuje z programem rekomendacji biur podróży wyspecjalizowanych w organizacji kongresów oraz podróży motywacyjnych. Rekomendacja jest przyznawana przez Prezesa Polskiej... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij