Subskrypcja

Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: PONIEDZIAŁEK, 2017-04-24 ::
Blisko 80 tys. turystów skorzystało z weekendu za pół ceny
Według danych szacunkowych z II edycji "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny" skorzystało blisko 80 tysięcy turystów. Do akcji zorganizowanej w dniach 31 marca - 2 kwietnia br. włączyło się... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-04-21 ::
Pomysł likwidacji POT odrzucony w pierwszy czytaniu
Polska Organizacja Turystyczna nie zostanie zlikwidowana. Projekt zgłoszony przez partię Kukiz'15 został odrzucony przez Sejmową komisję kultury fizycznej i sportu w pierwszym czytaniu. Zdaniem przedstawicieli... więcej »

Hotelbeds rośnie w siłę
Dziś hotelarze z całego świata otrzymali informację, że Grupa Hotelbeds rośnie i przyłącza kolejną firmę w ślad za lutową akwizycją Turico Holidays. Teraz GTA zasili szeregi grupy Hotelbeds. Na razie nie znamy... więcej »

Poznań obniży ceny w ostatni kwietniowy weekend
Już po raz dziesiąty będzie można skorzystać z atrakcji Poznania i okolic z rabatem. Jubileuszowy "Poznań za pół ceny" odbędzie się w weekend 29 i 30 kwietnia. Program pozwala na zaplanowanie całego... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-20 ::
W piątek rozpoczynają się targi Lato i Regionalia
W piątek, 21 kwietnia rozpoczną się 22. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2017 oraz 6. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2017. Odwiedzający Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56c... więcej »

Jakich dodatkowych usług oczekują hotelowi goście?
Najlepsze hotele prześcigają się w ofertach, które mają zadowolić ich gości i sprawić, że będą chcieli do nich wrócić i polecić innym. Zdrowe przekąski w minibarze, asystent ds. zakupów czy fotograf na... więcej »

:: ŚRODA, 2017-04-19 ::
Czwarta edycja targów turystycznych Lubuskie Tour
W dniach 22-23 kwietnia w NoVa Park odbędzie się czwarta edycja targów turystycznych "Lubuskie Tour", czyli przegląd atrakcji dostępnych na terenie województwa lubuskiego. Przez dwa dni w godzinach... więcej »

Rycerski hotel w Grudziądzu
W połowie kwietnia 2017 roku w Grudziądzu został otwarty nowy obiekt hotelowy nawiązujący swoim wyglądem do długiej, sięgającej średniowiecza historii Grudziądza. Ibis Styles Grudziądz jest położony w pobliżu... więcej »

:: WTOREK, 2017-04-18 ::
Focus Hotels zbuduje hotel w Warszawie
Polska sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., otworzy hotel. Obiekt będzie położony przy ul. Woronicza w Warszawie. Inwestorem jest Woronicza Prestige PM Sp. z o.o. Sp. k. Finalizację... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-04-17 ::
Nowy hotel w Warszawie
Już wkrótce pierwszych gości przyjmie hotel Indigo Warsaw, którego otwarcie zaplanowano na II kwartał 2017. Hotel będzie oferował 60 pokoi w standardzie 4*. Obecnie hotel zaprezentował pierwsze pokoje. Hotel... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-13 ::
Jak zaprezentować ofertę hotelu?
Jak prezentować klientowi płynące z oferty korzyści? Jak wyróżnić ją na tle konkurencji i osiągnąć wysoką konwersję sprzedaży? Na te i inne pytania odpowiada Kaja Wachowska, Sales & Marketing Manager hotelu... więcej »

Chińscy turyści wydają coraz więcej
Wyniki z 2016 roku, dotyczące wydatków z głównych rynków wychodzących odzwierciedlają rosnący popyt na międzynarodową turystykę na świecie - odnotowano w najnowszym Barometrze Turystyki Światowej UNWTO. Wraz z... więcej »

:: ŚRODA, 2017-04-12 ::
Accor zbuduje niskoemisyjny hotel
W trakcie drugiej wystawy BBCA, w ramach prowadzonego przez spółkę programu na rzecz zrównoważonego rozwoju pod nazwą Planet 21 (kluczowym priorytetem programu jest budownictwo) AccorHotels ogłosił budowę... więcej »

:: WTOREK, 2017-04-11 ::
KE zarzuca nierzetelność serwisom rezerwacyjnym
Rezerwacja hoteli i lotów przez internet staje się coraz powszechniejsza, a klienci coraz częściej napotykają problemy związane z usługami turystycznymi online. Według europejskich centrów konsumenckich usługi... więcej »

Radisson Blu Resort Świnoujście pokazuje pierwszy pokój
Radisson Blu Resort Świnoujście chwali się pokojem wzorcowym. Pierwsi goście przyjadą już w lipcu, a na nich czekać będzie nie tylko 340 pokoi z tarasami i widokiem na morze. Niezależnym operatorem obiektu... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-04-07 ::
Krakowski hotel wyróżniony
Hotelu Radisson Blu w Krakowie została doceniony przez gości jak i osoby z branży. Niedawno obiekt otrzymał dwa wyróżnienia przyznane przez Czerwony Przewodnik Michelin oraz portal TripAdvisor. Ukazujący się... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-06 ::
Powstaje nowa organizacja turystyczna
Łódź chce mocniej postawić na promocję. 29 marca w hotelu Novotel Łódź Centrum odbyła się II część spotkania założycielskiego Łódzkiej Organizacji Turystycznej (ŁOT). 36 przedstawicieli reprezentujących Miasto... więcej »

Parlament Europejski popiera zniesienie wiz dla Ukraińców
Obywatele Ukrainy będą mogli podróżować do Unii Europejskiej bez wiz krótkoterminowych. To efekt poparcia Parlamentu dla projektu przepisów wstępnie uzgodnionych z prezydencją Rady UE. Ukraińcy posiadający... więcej »

Trwa rejestracja do kongresu etyki w turystyce w Krakowie
Trwa rejestracja III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce, który odbędzie się 27-28 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Światowy Kongres Etyki jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez... więcej »

W hotelach rosną ceny za pokój
Hotele o jakim standardzie cieszyły się w lutym największą popularnością? Kiedy i gdzie rezerwujemy? Raport Hotele.pl na temat hoteli w lutym 2017 roku. Średnia cena pokojonocy w lutym wyniosła 196,30 zł i... więcej »

:: ŚRODA, 2017-04-05 ::
Gdańsk będzie promował miasto na zagranicznych rynkach
Gdańsk zamierza przeprowadzić kampanię reklamową na zagranicznych rynkach. Miasto chce przyciągnąć do siebie więcej weekendowych turystów, z kilku państw europejskich. Gdańsk zamierza się promować między... więcej »

:: WTOREK, 2017-04-04 ::
W środę początek targów EuroGastro i WorldHotel
Już w środę, w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie rozpoczną się 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2017 oraz 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-03-31 ::
Zakaz wynajmu domów dla turystów na hiszpańskiej wyspie
Weszła w życie ustawa zakazująca wynajmu turystom domów oraz mieszkań w mieście Palma de Mallorca. Nowe przepisy mają zapobiegać rosnącym cenom wynajmu nieruchomości w stolicy wyspy. Zakaz wynajmu domów i... więcej »

Targowy weekend: imprezy w Katowicach i Toruniu
W najbliższy weekend mamy kumulację turystycznych imprez targowych. Imprezy wystawiennicze odbywają się w Katowicach i Toruniu. W piątek, 31 marca rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-03-30 ::
Czy hotelarze muszą dodatkowo płacić za TV w pokojach?
Czy fakt, że hotelowi goście oglądają w pokojach telewizję, oznacza iż mamy do czynienia z publicznym udostępnianiem? Właśnie taki spór pomiędzy austriacką spółką hotelarską a jedną z organizacji zbiorowego... więcej »

Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij