Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: ŚRODA, 2017-09-20 ::
 Więcej partnerów przyłączyło się do Weekendu za pół ceny
Polacy coraz chętniej podróżują po kraju. Wybierają rodzime kurorty na wypoczynek w wakacje i ferie, ale zwiedzają kraj także podczas zwykłych weekendów poza sezonem. W I połowie 2017 roku krajowe podróże... więcej »


 Dobre wakacje dla Hotelu Mikołajki
Zarząd Hotelu Mikołajki jest zadowolony z zakończonych niedawno wakacji. Obiekt w wakacje mógł pochwalić się niemal pełnym obłożeniem. W okresie od początku lipca do końca sierpnia hotel odwiedziło 3550 Gości.... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-09-15 ::
 Turyści w Emiratach nie napiją się alkoholu pod koniec przyszłego tygodnia
Turyści przebywający w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pod koniec przyszłego tygodnia, nie napiją się alkoholu. Jak donosi emiracki dziennik The National, w dniach 21 i 22 września, w hotelach i... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-09-14 ::
 Thomas Cook rozpoczyna współpracę z Expedią
Thomas Cook ogłosił zawarcie strategicznego sojuszu z Expedią. Z bazy noclegowej Expedii będą mogły korzystać wszystkie marki należące do koncernu. Wieloletnia umowa zapewni klientom Thomas Cook o ponad 60.000... więcej »
 Turecka turystyka potrzebuje czasu
Turecki sektor turystyczny potrzebuje wielu lat, aby w pełni odzyskać swoją pozycję na rynku turystycznym. Firma badawcza STR Global we współpracy z Stowarzyszeniem Hotelarzy w Turcji (TÜROB) przeprowadziła... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-09-07 ::
 Zdrożały hotele o niższym standardzie
Jakie obiekty hotelarskie nasi rodacy wybierali najczęściej w pierwszym miesiącu wakacji? W których obiektach ceny wzrosły najbardziej? Lipiec charakteryzował się wzrostem średniej ceny pokojonocy w ujęciu... więcej »
 Hotel Diament Plaza Gliwice po remoncie
Dodatkowe pokoje, nowe wyposażenie i standard wnętrz - to efekty zakończonej modernizacji w Hotelu Diament Plaza Gliwice. W obiekcie przeprowadzone zostały gruntowne prace, które miały na celu podniesienie... więcej »
:: WTOREK, 2017-09-05 ::
 Travelist przejmuje zagraniczny serwis rezerwacyjny
Travelist rozwija się. Niedawno przejął jeden z zagranicznych serwisów oferujących usługi hotelowe. Travelist, razem z Grupą Secret Escapes, przejął 100% udziałów Grupy Slevomat - największych serwisów... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-09-01 ::
 Ministerstwo rozpisało konkurs na nowego prezesa POT
Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło konkurs na nowego prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Do konkursu może przystąpić obywatel polski, korzystający z pełni praw publicznych, który ma tytuł zawodowy... więcej »
 Jesienne spotkania branży hotelowej
Tegoroczne powakacyjne ożywienie na rynku biznesowym wyraźnie widać patrząc na kalendarz imprez kierowanych do branży HoReCa. W sumie kilkanaście wydarzeń: konferencje, targi szkolenia. Oto najważniejsze,... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-08-31 ::
 Kto ma zapłacić podatek za premie od booking.com?
Od 2016 roku booking.com prowadzi program premiowy polegający na nagradzaniu osoby polecanej i polecającej. Niestety program rodzi także zobowiązania podatkowe, z których wiele osób nie zdaje sobie sprawy.... więcej »
 Więcej czasu na zgłoszenia do Weekendu za pół ceny
Przedsiębiorcy dostali więcej czasu na zgłoszenie akcesu do udziału w programie "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Pierwotny termin zgłoszeń upłynął 28 sierpnia. Władze Polskiej... więcej »
 Grupa Orbis sprzedaje hotele
Spółka Orbis S.A. informuje o sprzedaży trzech toruńskich hoteli. Zawarto przedwstępne umowy sprzedaży. Zarząd "Orbis S.A." poinformował, że dniu 30 sierpnia br. zawarł z "Cube" Spółka z o.... więcej »
:: ŚRODA, 2017-08-30 ::
 Prezes POT odwołany
Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej odwołany. Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka poinformował na Twitterze o natychmiastowym odwołaniu Marka Olszewskiego ze stanowiska prezesa POT, po jego... więcej »
:: WTOREK, 2017-08-29 ::
 Przedsiębiorcy turystyczni mogą ubiegać się o dodatkowe wsparcie
Bank Gospodarstwa Krajowego realizuje strategię inwestycyjną "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", mającą na celu wspieranie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, działających w... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-08-24 ::
 Motywacja w hotelu - kij czy marchewka?
Praca w branży hotelarskiej nie należy do łatwych. Coraz większa liczba hotelarzy uskarża się na to, że trudno znaleźć dobrego pracownika. Po znalezieniu pracownika, kolejnym wyzwaniem jest jego utrzymanie i... więcej »
 Jakie korzyści mają obiekty zrzeszone w ramach Polish Prestige Hotels?
Jakie korzyści może dać członkostwo w Polish Prestige Hotels? Zapraszamy do lektury drugiego artykułu z cyklu poświęconego PPH. Dzięki wypracowanej przez lata pozycji marki i kojarzeniu Polish Prestige Hotels... więcej »
:: WTOREK, 2017-08-22 ::
 Zbliża się konferencja Hotel Trends Poland
27-28 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria odbędzie się 5. edycja konferencji Hotel Trends Poland & CEE. W trakcie konferencji ogłoszeni też zostaną zwycięzcy konkursu na Hotelarzy Roku. Hotel Trends... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-08-21 ::
 Nowi dyrektorzy regionalni w IGHP
Dwaj dyrektorzy regionalni zostali 21 sierpnia powołani na stanowiska w Izbie Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. W regionie dolnośląskim przedstawicielem IGHP został Maciej Knyrek, dyrektor generalny hotelu... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-08-17 ::
 Kto może należeć do Polish Prestige Hotels?
Konsorcjum marketingowe Polish Prestige Hotels to jedno z ciekawszych przedsięwzięć w polskim hotelarstwie. Zapraszamy do zapoznania się z cyklem artykułów, mających przybliżyć nieco to zrzeszenie. Oto... więcej »
 Internet wciąż istotny przy wyborze kwater wakacyjnych
Mimo, iż wielu urlopowiczów traktuje wolne od pracy jako okazję do odcięcia się od Internetu, dostęp do sieci pozostaje jednym z czynników decydujących o wyborze wakacyjnego zakwaterowania. Jak wynika z... więcej »
:: ŚRODA, 2017-08-16 ::
 Co chorwaccy kwaterodawcy sądzą o polskich turystach?
Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na wakacje w Chorwacji. Jakie wrażenie po sobie zostawiają? Co sądzą o nich chorwaccy kwaterodawcy? Przedstawiciele lokalnych obiektów noclegowych cenią ich... więcej »
 Ostatni dzwonek na zgłoszenia do Weekendu za pół ceny
To ostatni dzwonek dla przedsiębiorców do zgłaszania się do organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki akcji "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny". Termin zgłoszeń do udziału w akcji... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-08-10 ::
 Zarządca wraca do Hotelu Litwor
Turyści wrócą do Hotelu Litwor? Zarządca obiektu, spółka Centrum Kongresowe Plus, odzyskała dostęp do hotelu i zapowiada możliwie najszybsze przywrócenie go do obsługi turystów. O sporze wokół tego... więcej »
 Wzrasta popularność obiektów nieskategoryzowanych
Jak kształtują się ceny pokoi w obiektach noclegowych? Które obiekty cieszą się największą popularnością, a które odnotowały spadek? W czerwcu br. średnia cena pokojonocy w polskich hotelach wyniosła 186,19 zł... więcej »
Starsze Nowsze
Najnowsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij