Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: WTOREK, 2018-04-24 ::
 Hotel Renaissance przyjmuje już pierwszych gości
Chopin Airport Development otworzył pierwszy w skali całego kraju pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z lotniskiem. Chodzi o Renaissance Warsaw Airport Hotel, który został wybudowany naprzeciwko terminalu... więcej »


 Nowa inwestycja w Zamku Gniew
Hotel Zamek Gniew kończy nową inwestycją, która ma przyciągnąć zarówno klientów indywidualnych, jak i tych z sektora MICE. W kwietniu 2018r. do dyspozycji gości oddana została kręgielnia oraz klub... więcej »
 Nowy dyrektor generalny w Hotelu MDM w Warszawie
Przez 10 lat pracował w grupie Hotele Warszawskie "Syrena", teraz objął funkcję dyrektora generalnego Hotelu MDM. Łukasz Kaszewski dyrektorem generalnym Hotelu MDM. Od marca odpowiada za zarządzanie... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-04-20 ::
 Rusza sprzedaż w inwestycji Radisson Blu Mountain Resort
W ramach kompleksu Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba powstaje hotel w standardzie 5-gwiazdkowym, który zaoferuje 80 pokoi wraz z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym oraz konferencyjnym. Obiekt powita... więcej »
:: ŚRODA, 2018-04-18 ::
 Thomas Cook prezentuje swój nowy koncept hoteli
Thomas Cook wprowadza nową markę hotelową. Co ma być charakterystyczne dla hoteli pod szyldem Cook s Club? W ramach strategii, której kluczowym elementem jest rozwój własnych marek hotelowych, grupa chce... więcej »
 Pomorze Zachodnie chce przyciągać ukraińskich turystów
Ukraińscy touroperatorzy przyjechali do Świnoujścia, by porozmawiać o możliwej współpracy turystycznej z nadbałtyckimi kurortami na Pomorzu Zachodnim. Poznają walory regionu i możliwości organizacji wypoczynku... więcej »
:: WTOREK, 2018-04-17 ::
 Nowi członkowie Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
Blisko 50 nowych członków dołączyło od początku 2018 roku do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Obecnie w IGHP jest zrzeszonych ponad 300 hoteli, co daje 35 tysięcy pokoi. Izba jest aktualnie największą... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-04-16 ::
 Sieć Focus Hotels otworzyła butikowy obiekt w Trójmieście
Polska sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., wraz z początkiem kwietnia 2018 roku otworzyła swój trzeci hotel w Trójmieście. Nowy obiekt Focus Premium w Sopocie, oferuje gościom 70... więcej »
 Małgorzata Chechlińska na wolności
Założycielka zakopiańskiej Grupy Hotelowej Trip, która została zatrzymana na trzy miesiące, po wpłaceniu poręczenia majątkowego wyszła na wolność. Małgorzata Chechlińska, szefowa spółki Grupy Trip, została... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-04-12 ::
 Novasol wprowadza nowy kierunek
Firma Novasol w tym roku postanowiła przekroczyć granice Starego Kontynentu i poszerzyła swoje portfolio o nowy kierunek wakacji z dojazdem własnym - Egipt. Do rezerwacji jest już dostępnych prawie 60 domów i... więcej »
 Drożeją noclegi w obiektach hotelowych
Średnia cena pokojonocy wzrosła we wszystkich typach obiektów. Najmniejszy wzrost odnotowano w przypadku hoteli o kategorii 2-gwiazdek (wzrost o 0,53% do poziomu 196,05 zł). W lutym średnia cena pokojonocy... więcej »
:: ŚRODA, 2018-04-11 ::
 Postulaty branży turystycznej u prezydenta Krakowa
Krakowska branża turystyczna nie przestaje walczyć o zmianę utrudniającej jej funkcjonowanie, przepisów o Parku Kulturowym. Na ręce prezydenta Krakowa, Jacka Majchrowskiego została złożone pismo z postulatami... więcej »
:: WTOREK, 2018-04-10 ::
 Nowa formuła narad dyrektorów ZOPOT
W dniach 4 - 6 kwietnia odbyła się narada z udziałem dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej. Jednym z jej najważniejszych punktów było spotkanie warsztatowe dyrektorów ośrodków POT... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-04-09 ::
 Krakowscy przedsiębiorcy szykują się do walki o zmianę niekorzystnych przepisów
Krakowska branża turystyczna zbiera siły i argumenty w sporze z władzami miasta dotyczącym przepisów dotyczących funkcjonowania Parku Kulturowego. W piątek, 6 kwietnia, w Hotelu Kazimierz, odbyło się,... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-04-06 ::
 Więcej turystów w obiektach hotelowych
Liczba udzielonych noclegów w 2017 roku wzrosła w porównaniu do roku poprzedniego o 5,7% - czytamy w dzisiejszym zestawieniu GUS na dzień 31 lipca 2017. W 2017 r. z turystycznych obiektów noclegowych... więcej »
 Accor przejmuje udziały w kolejnej sieci hotelowej
AccorHotels przejmie połowę udziałów w jednej z zagranicznych sieci hotelowych. Grupa AccorHotels ogłosiła zawarcie strategicznego partnerstwa z Grupą Mantis z siedzibą w Republice Południowej Afryki -... więcej »
:: WTOREK, 2018-04-03 ::
 Novotel z propozycją na mistrzostwa świata
Za 2,5 miesiąca wystartują mistrzostwa świata w piłce nożnej. Przez ponad 4 tygodnie piłkarskie zmagania będą śledzić miliony kibiców na całym świecie, dlatego do tego wydarzenia przygotowują się nie tylko... więcej »
 Nocowanie.pl rusza z nową kampanią
Ruszyła letnia kampania reklamowa portalu Nocowanie.pl. Motywem przewodnim są letnie scenerie polskich miejscowości. Kreacja nawiązuje do ubiegłorocznej kampanii. Pojawiają się w niej najpopularniejsze kurorty... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-04-02 ::
 Pożar hotelu w Lany Poniedziałek
Dziś rano ogień wyłączył z użytku 3-gwiazdkowy hotel, który choć nie spłonął doszczętnie, to ucierpiał w akcji gaśniczej. Na szczęście w pożarze nie ucierpiał żaden z gości hotelowych. Pożar w hotelu Adam &... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-03-30 ::
 Co się działo na targach WorldHotel i EuroGastro?
Zakończyły się 23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, odbywały się w dniach 21-23 marca 2018 r. Jak informują... więcej »
 Gorąca dyskusja o niekorzystnych dla turystyki przepisach w Krakowie
W czwartek, 29 marca, w Urzędzie Miasta Krakowa odbyła się burzliwa dyskusja pomiędzy radnymi, a przedstawicielami branżę turystyczną. Branżę reprezentowali m.in. przedstawiciele Krakowskiej Izby Turystyki,... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-03-29 ::
 Zatrzymania i przeszukania w hotelach
Coraz głośniej o zakopiańskich hotelach i to bynajmniej nie w pozytywnym sensie. Niedawno, w aktualności Kolejna odsłona sporu o hotel w Zakopanem wspominaliśmy o kolejnym etapie sporu dotyczącego Hotelu... więcej »
 Nagrodzono najlepsze miejsca dla szkolnych turystów
14 marca zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego plebiscytu Best for School Travellers in Poland 2017, podczas którego kilka tysięcy czytelników portalu podrozezklasa.pl wybrało najbardziej atrakcyjne miejsca... więcej »
:: ŚRODA, 2018-03-28 ::
 Kraków ubije zorganizowaną turystykę?
Krakowska branża turystyczna protestuje przeciwko nowym regulacjom dotyczącym Parku Kulturowego, wprowadzanym przez Radę Miasta. Choć do 1 kwietnia zostało jeszcze kilka dni, wchodzące dziś (tj. 28 marca)... więcej »
 Honorowy Konsulat Szwecji w Radisson Blu Hotel Kraków
We wtorek 27 marca w krakowskim Hotelu Radisson Blu Ambasador Szwecji w Polsce Stefan Gullgren dokonał uroczystego otwarcia Honorowego Konsulatu Szwecji. Nowym Konsulem Honorowym w Krakowie została Lidia... więcej »
Starsze Nowsze
Najnowsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij