Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: WTOREK, 2017-07-18 ::
 Kolejne miasto dołącza do konkursu AccorHotels
Dawne kamienice, widok na most zakochanych we Wrocławiu albo neonowy napis "Warszawa" oraz Pałac Kultury i Nauki odbijający się w samochodowym lusterku - to tylko niektóre z ponad 350 fotografii... więcej »


:: PONIEDZIAŁEK, 2017-07-17 ::
 Podwarszawski hotel rusza z nowym projektem kulturalnym
We wrześniu hotel Holiday Inn Warszawa Józefów uruchamia nowe przedsięwzięcie artystyczne - Scenę Kulturalną Holiday Inn Józefów, na której będą prezentowane występy kabaretowe oraz koncerty polskich artystów... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-07-14 ::
 Sanepid sprawdza hotele, pensjonaty i ośrodki wczasowe
Kontrolowane są miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Za co najczęściej hotelarze dostają mandaty? Czy nasze dzieci wypoczywają w godnych warunkach? Nie jest najgorzej. Na Warmii i Mazurach z 200 kontroli,... więcej »
:: ŚRODA, 2017-07-12 ::
 Zmiany w zarządzie warszawskich hoteli Golden Tulip
Już wiemy jakie zmiany zaszły w hotelach Golden Tulip w Warszawie. 1 lipca br. Paulina Kalinowska dołączyła do zespołu Louvre Hotels Group jako Dyrektor Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-07-07 ::
 Polacy w podróży - gdzie jeżdżą, ile wydają?
Ponad połowa Polaków uczestniczyła w 2016 roku w wyjazdach turystycznych - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. Z roku na rok Polacy uczestniczą w coraz większej liczbie wyjazdów. Jakie wyjazdy... więcej »
 TravelCamp zawita do Wrocławia
Jakie tematy zostaną podjęte na najbliższym TravelCampie? Tym razem spotkanie odbędzie się na Dolnym Śląsku. Tym razem praktycy z branży turystycznej spotkają się 12 lipca we Wrocławiu, by rozmawiać o... więcej »
:: ŚRODA, 2017-07-05 ::
 Jak Orbis realizuje strategię zrównoważonego rozwoju?
Grupa Orbis szczyci się swoją polityką zrównoważonego rozwoju. Właśnie opublikowała raport, w których ukazuje jak ta strategia jest realizowana. Grupa Orbis zaprezentowała raport społecznej odpowiedzialności... więcej »
 W jakich hotelach przybywa najwięcej gości?
Jakie są średnie ceny za nocleg w hotelach? Jaki standard wynajmowanych pokoi turyści wybierają najczęściej? Jakie są preferencje gości przy wyborze noclegu? Portal hotele.pl opublikował barometr rynkowy, z... więcej »
:: WTOREK, 2017-07-04 ::
 System rezerwacyjny integruje się z Home To Go
HomeToGo to porównywarka noclegów w domkach letniskowych, domach i apartamentach wakacyjnych. Klienci IdoSell Booking mogą teraz prezentować swoją ofertę klientom na całym świecie, obok innych kanałów,... więcej »
:: WTOREK, 2017-06-27 ::
 Piotr Bikont nie żyje
Piotr Bikont reżyser filmów dokumentalnych, dziennikarz oraz recenzent kulinarny dziś zginął w wypadku samochodowym. Miał 62 lata. Będziemy Go pamiętać z duetu publicystów kulinarnych, który stworzył z... więcej »
 Sieć hotelowa testuje nowe narzędzie
Sztuczna inteligencja aktywowana głosem w hotelach? W ciągu najbliższych lat to możliwe. Best Western Hotels & Resorts w wybranych obiektach wprowadzi pilotażowy program wykorzystujący Amazon Echo Dot. Pokój... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-06-26 ::
 Za mało rąk do pracy w turystyce?
Jak pokazują wstępne dane dotyczące obłożenia hoteli, ten rok w turystyce będzie udany. Choć pierwsze informacje z rynku nie zapowiadają przekroczenia rekordowych wyników, które padły w poprzednim sezonie. Na... więcej »
 Znana sieć hotelowa grozi zerwaniem współpracy z Expedią
Znana sieć hotelowa zakończy współpracę z Expedią? Sprawa jest na etapie negocjacji, ale jest to możliwe. Jak podaje New York Post, sieć Hyatt grozi wyjściem z platformy Expedia do końca lipca, jeśli stawki... więcej »
 Trwają przygotowania do Targów WorldHotel i EuroGastro
Trwają przygotowania do 22. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro oraz 11. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel to najważniejsze spotkania dla branży HoReCa. Oba... więcej »
 Inwestycje w turystykę w Szczyrku
Szczyrk może zyskać nowych inwestorów. W końcu bo miejscowość ma duży potencjał, który należałoby wykorzystać. Szczyrk, jedna z najbardziej znanych polskich miejscowości w górach zaczyna walczyć o inwestorów,... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-06-23 ::
 Czego oczekują absolwenci turystyki od pracodawców?
Czego oczekują od pracodawców absolwenci turystyki i rekreacji? Jakie maja doświadczenie i jak kształtuje się ich sytuacja na rynku pracy? Zadaliśmy kilka pytań studentom kończącym ten kierunek. W studenckim... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-06-22 ::
 Europejskie Centrum Konsumenckie o cenach wakacji w serwisach internetowych
Wariantów zakupu usług wakacyjnych jest wiele. Poza wybraniem się do biura podróży lub lokalu przedsiębiorcy możemy skorzystać z serwisu internetowego. Rezerwacji można dokonać nawet za jednym kliknięciem.... więcej »
:: ŚRODA, 2017-06-21 ::
 TopHotel - kto został nagrodzony?
Wybór najlepiej ocenianych hoteli w serwisach rezerwacyjnych eTravel podsumowany został podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 czerwca w Warszawie. Tytuły w plebiscycie przyznane zostały w 17 kategoriach,... więcej »
 Best Western przejmuje sieć hoteli w Szwecji
Best Western Hotels & Resorts przejmuje jedną ze szwedzkich grup hotelowych. Sieć przejęła Sweden Hotels, tym samym powiększając swoje portfolio o 59 obiektów. Założona w 1977 roku Sweden Hotels funkcjonowała... więcej »
 Turystyka w Strefie Wykluczenia?
Niektórzy turyści lubią niekonwencjonalne, czasami nawet wywołujące ciarki na plecach, wyjazdy. To dla nich otwarto nowy obiekt noclegowy. W Czarnobylu otwarto hostel "Polesie". Informację podała... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-06-19 ::
 Tour Salon: przygotowania do kolejnej edycji już z nowym dyrektorem
Robi się gorąco i branża turystyczna ma dużo pracy. W zespole Tour Salonu lato jest także intensywnym czasem. Trwają przygotowania do kolejnej, 29. edycji targów, która odbędzie się w dniach 9-10 lutego 2018... więcej »
 Gdzie apartamenty wakacyjne są najtańsze?
Wakacyjne podróże zagraniczne zwykle kojarzą się z wysokimi wydatkami. Są jednak miejsca, w których nasz portfel nie ucierpi bardziej niż poza sezonem. W jakich krajach koszty pozostają bez zmian w lecie, a... więcej »
 Atak terrorystyczny na ośrodek turystyczny w Mali
W niedzielę, 18 czerwca doszło do zamachu terrorystycznego w popularnym ośrodku turystycznym w stolicy Mali-Bamako. Do zamachu doszło w popularnym hotelu Le Campement w Dougourakoro, miejscowości leżącej na... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-06-16 ::
 Somalijski hotel ostrzelany
Wcześniej mówiono tylko o 10 zabitych w wyniku ataku na hotel w Somalii. Jednak ofiar jest więcej. Wiadomo już, kto dopuścił się Zamachu terrorystycznego. Liczba ofiar wzrosła, z 10 do 19 zabitych. Napastnik... więcej »
 Parlament Europejski chce jasnych reguł dla ekonomii współdzielenia
Unia powinna wykorzystać korzyści płynące z gospodarki współdzielenia, ale z poszanowaniem zasad uczciwej konkurencji, praw pracowniczych i przepisów podatkowych - głosi rezolucja przyjęta przez Parlament... więcej »
Starsze Nowsze
Najnowsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij