Subskrypcja

Szukaj

Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: PIĄTEK, 2017-02-17 ::
W Poznaniu powstanie hotel Hampton by Hilton
Ruszyła budowa pierwszego w Poznaniu hotelu Hampton by Hilton. Prace budowlane mają potrwać około 16 miesięcy. Sześciopiętrowy obiekt ma mieć prawie 5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. W hotelu znajdzie... więcej »

:: WTOREK, 2017-02-14 ::
Spotkajmy się na Tour Salonie
W piątek, 17 lutego rozpoczynają się Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon. Będziemy tam i zapraszamy do odwiedzenia także naszego stoiska. Jak informuje organizator Targów, Międzynarodowe Targi... więcej »

Polacy zimą chętnie wybierają city breaki
Które zagraniczne kierunki cieszą się największym zainteresowaniem zimą wśród Polaków? Które polskie miasta wybieramy? Jak długo planujemy pobyt w tych miejscach? Ile jesteśmy w stanie wydać? Wyszukiwarka i... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-02-13 ::
Czy turyści są zadowoleni z zimowego wypoczynku w Polsce?
Polska Organizacja Turystyczna zleciła przeprowadzenie badania turystów korzystających z wypoczynku zimowego w Polsce. Jakie są mocne strony polskich kurortów zimowych? Na co turyści narzekają? Z danych... więcej »

Nowa marka hotelowa pojawi się w Krakowie
Rezidor Hotel Group oficjalnie ogłosił plan otwarcia pierwszego w centralnej Europie hotelu Radisson RED, który powstanie w Krakowie. Radisson RED to nowa marka Carlson Rezidor, której twórcy zainspirowali się... więcej »

:: SOBOTA, 2017-02-11 ::
Sukces Gdańska i porażka Berlina oraz Londynu!
Od 20 stycznia do 10 lutego można było głosować w konkursie European Best Destination do którego był nominowany Gdańsk jako jedyne polskie miasto. Gdańsk miał mocną konkurencję w postaci Berlina, czy Londynu,... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-02-10 ::
Partnerstwo AccorHotels i Qatar Airways korzystne dla klientów
Członkowie Le Club AccorHotels i Privilege Club Qatar Airways mogą wymieniać zebrane mile i punkty, korzystając z przywilejów oferowanych przez oba programy lojalnościowe. AccorHotels oferuje pokoje w ponad... więcej »

Focus Hotels otworzy nowy obiekt
Sieć Focus Hotels otworzy nowy hotel. Będzie on się znajdował w Lublinie. Obiekt położony przy ul. Podzamcze 1 powstanie w standardzie 4-gwiazdek i prowadzony będzie pod marką Focus Hotel Premium. Inwestorem... więcej »

Orbis wchodzi z działalnością do Bośni
Grupa Orbis wchodzi ze swoją działalnością do kolejnego, europejskiego kraju. Grupa zaistnieje w Bośni i  Hercegowinie, gdzie zawarła umowę franczyzy na hotel MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-02-09 ::
Polskie obiekty wśród nagrodzonych przez HolidayCheck
Na podstawie prawie miliona opinii internautów, portal HolidayCheck przyznał po raz 12. nagrody HolidayCheck Award 2017. Pośród nagrodzonych jest 7 obiektów z Polski. W tym roku zostały dodatkowo docenione te... więcej »

Accor chce przejąć firmę wynajmującą luksusowe posiadłości
Grupa AccorHotels poinformowała rynek, iż rozpoczęła - na wyłączność, negocjacje warunków nabycia 100% udziałów firmy Travel Keys, która zajmuje się wynajmem luksusowych posiadłości.  Powstała w 1991 roku,... więcej »

:: ŚRODA, 2017-02-08 ::
Jak zgłosić się do udziału w weekendzie za pół ceny?
Do 28 lutego, hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, mogą składać oferty udziału w drugiej edycji akcji "Polska zobacz... więcej »

:: WTOREK, 2017-02-07 ::
Rada ds. Kompetencji Sektora Turystyki rozpoczyna działalność. Jakie stawia sobie cele?
7 lutego 2017 r. w Ministerstwie Sportu i Turystyki odbyło się I posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Turystyki. Podczas tego inauguracyjnego posiedzenia Dawid Lasek, Podsekretarz Stanu wręczył nominacje... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-02-02 ::
Spotkania biznesowe to motor dla hotelarstwa
W jaki sposób hotelarz może zabezpieczyć się przed uzależnieniem sprzedaży od tylko jednego kanału? Jakie trendy można zauważyć w hotelarstwie? W jaką stroną pójdzie rozwój branży hotelarskiej? Jakie... więcej »

Parlament Europejski zaakceptował zniesienie wiz dla Gruzinów
Parlament Europejski przyjął, w czwartek 2 lutego, przepisy, które zwalniają z obowiązku posiadania wizy obywateli Gruzji udających się do krajów strefy Schengen na krótki pobyt. Nowe przepisy muszą teraz... więcej »

:: ŚRODA, 2017-02-01 ::
Władze Londynu chcą opodatkować hotelarzy
Londyńscy hotelarze są zaniepokojeni za sprawą planów wprowadzenia specjalnego podatku noclegowego. Jak podaje The Independent, Ceny najtańszych hoteli wzrosłyby średnio o 3,4 funta, a ceny w najbardziej... więcej »

:: WTOREK, 2017-01-31 ::
Jakie hotele drożały w grudniu?
W grudniu średnia cena pokojonocy wyniosła 188,17 zł, co oznacza wzrost o 4,24% w stosunku do roku 2015. Hotele o jakim standardzie drożały najbardziej? Z największym wzrostem mieli do czynienia klienci... więcej »

:: PONIEDZIAŁEK, 2017-01-30 ::
Nowoczesne technologie zagoszczą w hotelarstwie?
Rozwój nowych technologii znacząco wpływa na funkcjonowanie wielu branż usługowych, w tym również hoteli. Chodzi nie tylko o komunikację marketingową z klientami, ale również zarządzanie obiektem i jego... więcej »

Wzrasta liczba noclegów udzielonych w Niemczech
Niemiecka turystyka przyjazdowa nadal rośnie. Systematycznie wzrasta liczba noclegów udzielonych u naszych zachodnich sąsiadów. Federalny Urząd Statystyczny zarejestrował 75,2 miliona noclegów zagranicznych... więcej »

Barcelona chce ograniczać ilość miejsc noclegowych
Wiele miast czy regionów od dawna głowi się jak przyciągnąć więcej turystów. Są jednak miasta, takie jak Barcelona, które turystów mają już dosyć i chcą ograniczać ich ilość. W piątek, 27 stycznia rada miasta... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-01-27 ::
Przybywa członków Izbie Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
O 41 hoteli i 8 dostawców powiększyło się grono Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w drugim półroczu 2016 roku. Obecnie do Izby należy 230 obiektów hotelowych o łącznej liczbie 29 tysięcy pokoi. Jak... więcej »

Znaleziono zabytki na budowie hotelu w Gdańsku
Realizowany obecnie projekt IBB Hotel Długi Targ zakłada renowację trzech zlokalizowanych w centrum Gdańska, przylegających do siebie kamienic i przekształcenie ich w trzygwiazdkowy, liczący 90 pokoi hotel o... więcej »

:: ŚRODA, 2017-01-25 ::
Uzdrowiska mogą stracić swój status?
Posiadanie statusu uzdrowiska nie gwarantuje, że dany obszar spełniał i nadal spełnia wymogi wyznaczone dla uzdrowiska. Dotyczy to również właściwości leczniczych klimatu lub wykorzystywania surowców... więcej »

W których polskich i europejskich miastach ceny noclegów były najwyższe?
W których polskim miastach średnia cena za pokój hotelowy w 2016 roku była najwyższa? A jak się to przedstawia w Europie? Wyszukiwarka i porównywarka cen hoteli trivago.pl przygotowała rankingi polskich i... więcej »

:: WTOREK, 2017-01-24 ::
MSiT podsumował przyjazdy do Polski w I połowie 2016 roku
W Departamencie Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki, na podstawie badań przeprowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny w ramach trójstronnego porozumienia pomiędzy MSiT, NBP a GUS, został opracowany... więcej »

Starsze Nowsze
Najnowsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij