Aktualności: wszystkie » hotele, pensjonaty


:: ŚRODA, 2018-02-21 ::
 TravelCamp po raz kolejny zagościł w Krakowie
We wtorek, 20 lutego przedstawiciele branży turystycznej spotkali się na kolejnej edycji TravelCampu, która odbyła się w krakowskiej restauracji Pastrami Deli. Frekwencja na spotkaniu dopisała, a jego... więcej »


 Za nami targi Tour Salon 2018
Podczas 29. edycji Tour Salonu ponad 211 wystawców z 16 krajów zaprezentowało atrakcje turystyczne z najróżniejszych miejsc z całego świata. W tegorocznych targach uczestniczyło aż 9.566 osób. W tegorocznych... więcej »
:: WTOREK, 2018-02-20 ::
 Sun&Snow z nowym dyrektorem realizacji inwestycji developerskich
Spółka Sun&Snow poinformowała o wzmocnieniu swojego zespołu. Do Sun & Snow dołączył Maciej Bochyński, który stanowisko Dyrektora Realizacji Inwestycji Deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-02-19 ::
 MSiT zaprasza na spotkania informacyjne o ustawie o imprezach turystycznych
Spotkania będą się odbywały w salach konferencyjnych urzędów wojewódzkich. Rejestracja oraz udział jest darmowy dlatego należy spieszyć się z zapisami ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Ministerstwo... więcej »
 Nowy hotel w pobliżu Lotniska Chopina
Wiosną 2018 roku otwarty będzie Renaissance Warsaw Airport Hotel, pierwszy pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie. Jest to także pierwszy w Polsce obiekt marki... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-02-16 ::
 Nowy portal turystyczny wchodzi na rynek
Na polskim rynku turystycznym pojawił się nowy portal turystyczny. Jak przekonują jego twórcy, Traveldesign.pl to portal, który łączy usługi doradztwa i planowania podróży, rezerwacji hoteli oraz przewodniki... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-02-15 ::
 Nie każdy budynek nadaje się na hotel
Na cele hotelowe adaptowane są dziś w całym kraju budynki biurowe, centra handlowe, kina, szpitale, dawne fabryki i pałace, a nawet koszary obronne. Motywacją dla inwestorów do przekształcania w hotele różnego... więcej »
 Tańsze zwiedzanie Poznania
Do sprzedaży trafiło siódme wydanie Poznańskiej Karty Turystycznej. Karta pozwala na tańsze zwiedzanie stolicy Wielkopolski. Można z nią także bezpłatnie podróżować autobusami i tramwajami oraz korzystać z... więcej »
 Ładowanie samochodu w hotelu?
Zdrojowa Invest & Hotels zachęca swoich gości do ograniczenia emisji spalin do atmosfery. W wybranych hotelach należących do tej sieci zamontowano ładowarki do elektrycznych samochodów. W należących do sieci:... więcej »
:: ŚRODA, 2018-02-14 ::
 Zakończono budowę zakopiańskiego hotelu
Główny wykonawca - firma Eiffage Polska Budownictwo - poinformowała o zakończeniu budowy oraz prac wykończeniowych we wnętrzach hotelu Aquarion przy ul. Jagiellońskiej 29 w Zakopanem. Nowy, czterogwiazdkowy... więcej »
 Co nowego na targach WorldHotel i EuroGastro?
W dniach 21-23 marca, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Jak... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-02-12 ::
 W hotelarstwie coraz trudniej o pracowników
Duża konkurencja ze strony apartamentów i obiektów na krótkoterminowy wynajem oraz rosnące koszty pracy powodują, że hotele muszą szukać sposobów na podniesienie rentowności i przyciągnięcie gości. To jest... więcej »
 Do jutra trwają zapisy do Weekendu za pół ceny
Zostań Partnerem akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"! Na zgłoszenia jest czas do jutra, 13 lutego. Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia rejestracji partnerów branżowych, którzy... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-02-08 ::
 POT uhonoruje Mecenasa Kongresów Polskich
W środę 7 lutego w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej został podpisany nowy regulamin Programu Ambasadorów Kongresów Polskich - poinformowała Polska Organizacja Turystyczna. Program ten jest... więcej »
 Noclegi w obiektach nieskategoryzowanych drożeją
W grudniu wzrosła średnia cena noclegów w obiektach nieskategoryzowanych. Jak zmieniały się ceny w innych typach obiektów noclegowych? Średnia cena pokojonocy w ostatnim miesiącu 2017 roku wyniosła 237,84 zł,... więcej »
 Nowy system audio-video w zabrzańskim hotelu
Nowy rok przyniósł Park Hotelowi Diament w Zabrzu unowocześnienia. Tym razem modernizacją objęto system audio-video w Sali Diament, mogącej pomieścić nawet do 500 osób. Dzięki zastosowaniu procesora dźwięku... więcej »
 Nowa funkcjonalność w Google zagrozi OTA?
W mobilnej wyszukiwarce Google znajdzie się możliwość rezerwacji biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych. Nowa funkcjonalność będzie wprowadzana stopniowo i na razie będzie dostępna tylko w niektórych... więcej »
:: WTOREK, 2018-02-06 ::
 Nowe technologie zmieniają branżę hotelarską
Przyszłością hoteli jest rejestracja gości i ich obsługa za pomocą urządzeń mobilnych. Nowe rozwiązania technologiczne pozwolą na spersonalizowaną obsługę, a takiej oczekuje 70 proc. gości hotelowych. Nowe... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-02-05 ::
 Ministerstwo chce wyeksponować turystykę wiejską
Konferencja "Odpoczywaj na wsi", która odbyła się w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie była okazją do przedstawienia działań planowanych w ramach projektu na rok 2018, a jednocześnie... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-02-02 ::
 Charytatywny bal w wielkopolskim hotelu
W dniu 3 lutego, w Olandii (Prusim k/Kwilcza), zrzeszonej w Polish Prestige Hotels, odbędzie się siódmy karnawałowy bal charytatywny. Tym razem pieniądze będą zbierane na program społeczny Wszyscy mamy... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-02-01 ::
 Jaka przyszłość czeka polski rynek hotelarski?
Według szacunków Emmerson Evaluation do końca 2019 r. liczba pokoi hotelowych w Polsce wzrośnie średnio o ponad 30% względem bazy dostępnej na koniec 2016 r.1 W niektórych lokalizacjach przyrost podaży... więcej »
:: ŚRODA, 2018-01-31 ::
 eSky.pl sprawdza podróżnicze preferencje Polaków
Serwis turystyczny eSky podsumował rok 2017 pod kątem preferencji podróżnych Polaków. Z zebranych danych wynika, że coraz więcej osób samodzielnie organizuje swoją podróż i decyduje się na zakup biletu... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-01-29 ::
 Zmniejszyć skutki terroryzmu
Turystyka jest branżą podatną na zagrożenie terroryzmem. Nie da się całkowicie wyeliminować tego zagrożenia, można jedynie podejmować działania mające na celu minimalizację ryzyka i zmniejszenie liczby ofiar.... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-01-26 ::
 W hotelach ibis gościła muzyka
Kampania "ibis. tu mieszka muzyka" dobiegła końca. Pomysł wykorzystania muzyki, jako jej motywu przewodniego oraz zaangażowanie gwiazdy muzycznej w roli ambasadorki przyniosły rezultaty, które... więcej »
:: ŚRODA, 2018-01-24 ::
 Ryanair rzuca wyzwanie Bookingowi
Ryanair wprowadził nową usługę - Kredyt Podróży Ryanair. Czy pozwoli mu ona zwiększyć liczbę rezerwacji hotelowych? Każdy klient posiadający konto "MyRyanair", który dokona rezerwacji hotelu na... więcej »
Starsze Nowsze
Najnowsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij