Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Aktualności: wszystkie » najnowsze


:: PIĄTEK, 2018-02-16 ::
 Wakacje.pl: mamy 100 salonów
Wakacje.pl rozbudowuje swoją sieć. Agent poinformował o otwarciu setnego salonu pod swoją marką. Nowy punkt został otwarty w Osielsku otworzyło się 100. biuro marki. Sieć Wakacje.pl to 2 salony własne i 98... więcej »


 Przewoźnik może zapłacić jeśli pasażer nie będzie miał dokumentów
Przewoźnik może odpowiadać finansowo, jeśli pasażer na granicy nie będzie miał dokumentów uprawniających go do wjazdu do Polski - uznał Wojewódzki Sąd Administracyjny. W trakcie kontroli granicznej okazało... więcej »
 LOT wprowadza nowe połączenie z Warszawy
Nasz narodowy przewoźnik uruchomi kolejne połączenie z Lotniska Chopina. Od 4 czerwca PLL LOT będą obsługiwać połączenie do Hanoweru. To ósme niemieckie lotnisko w siatce przewoźnika. Na tej trasie LOT... więcej »
 Nowy portal turystyczny wchodzi na rynek
Na polskim rynku turystycznym pojawił się nowy portal turystyczny. Jak przekonują jego twórcy, Traveldesign.pl to portal, który łączy usługi doradztwa i planowania podróży, rezerwacji hoteli oraz przewodniki... więcej »
 Uzbekistan wprowadza zmiany w systemie wizowym
Zmiany będą polegały na zwolnieniu z obowiązku wizowego kilku krajów oraz na ułatwieniu uzyskania wizy dla wielu innych państw. Już od 10 lutego br. obywatele Izraela, Indonezji, Korei Południowej, Malezji,... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-02-15 ::
 Nie każdy budynek nadaje się na hotel
Na cele hotelowe adaptowane są dziś w całym kraju budynki biurowe, centra handlowe, kina, szpitale, dawne fabryki i pałace, a nawet koszary obronne. Motywacją dla inwestorów do przekształcania w hotele różnego... więcej »
 Aleksander Baron szefem kuchni w nowo powstającej restauracji
Na kulinarnej mapie Warszawy powstaje nowy punkt, w którym pracę rozpocznie znany szef kuchni - Aleksander Baron. Obejmie no to stanowisko w restauracji ZONI, powstającej przy Muzeum Polskiej Wódki w Centrum... więcej »
 Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska
Kolejna lotnicza nowość we wrocławskim porcie lotniczym. Pasażerowie korzystający z Portu Lotniczego Wrocław dostaną do dyspozycji połączenie do Stuttgartu. Ruszy ono 25 marca 2018 roku. Rejsy będą realizowane... więcej »
 Tańsze zwiedzanie Poznania
Do sprzedaży trafiło siódme wydanie Poznańskiej Karty Turystycznej. Karta pozwala na tańsze zwiedzanie stolicy Wielkopolski. Można z nią także bezpłatnie podróżować autobusami i tramwajami oraz korzystać z... więcej »
 Popularna aktorka na obozach Almaturu
Popularna młoda aktorka będzie prowadzić zajęcia na obozach organizowanych przez Almatur. Młodzi miłośnicy sztuki aktorskiej będą mieli okazję, żeby trenować umiejętności wokalne oraz improwizacyjne pod okiem... więcej »
 Ładowanie samochodu w hotelu?
Zdrojowa Invest & Hotels zachęca swoich gości do ograniczenia emisji spalin do atmosfery. W wybranych hotelach należących do tej sieci zamontowano ładowarki do elektrycznych samochodów. W należących do sieci:... więcej »
:: ŚRODA, 2018-02-14 ::
 Zakończono budowę zakopiańskiego hotelu
Główny wykonawca - firma Eiffage Polska Budownictwo - poinformowała o zakończeniu budowy oraz prac wykończeniowych we wnętrzach hotelu Aquarion przy ul. Jagiellońskiej 29 w Zakopanem. Nowy, czterogwiazdkowy... więcej »
 Ceny w biurach nieco odbijają w dół
Więcej klientów w biurach podróży, średnie ceny spadają - wynika z raportu przygotowanego przez Polski Związek Organizatorów Turystyki, na podstawie danych z systemu rezerwacyjnego Merlin X. W 6 tygodniu roku,... więcej »
 Co nowego na targach WorldHotel i EuroGastro?
W dniach 21-23 marca, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Jak... więcej »
 Specjalni goście na obozach BUT-a
Biuro Usług Turystycznych BUT prezentuje nowy pomysł na organizację obozów młodzieżowych. Wakacje z Pasją to nowy koncept obozów młodzieżowych, który proponuje touroperator. Każdy wyjazd spod znaku Wakacji z... więcej »
 Ryanair z nowym rozkładem lotów z polskich lotnisk
Ryanair ogłosił rozkład lotów na zimę 2018/19. W 2018 roku Ryanair zaoferuje prawie 60 nowych tras i che obsługużyć w Polsce ponad 11 milionów pasażerów. Warszawa Modlin: 3 nowe trasy na lato: Burgas, Pescara,... więcej »
 Cyfrowa prasa w Finnair
Finnair udostępnił klientom wybór międzynarodowej prasy w formacie cyfrowym na trasach dalekodystansowych. Od 8 lutego za pośrednictwem portalu Nordic Sky, na pokładzie samolotów Finnaira A330 i A350 można... więcej »
 Zagraniczny touroperator podtrzymuje plan wejścia na warszawską giełdę
Novaturas potwierdza zamiar przeprowadzenia oferty publicznej i wprowadzenia akcji na GPW w Warszawie i Nasdaq w Wilnie. Planowana oferta zostanie przeprowadzona w Polsce, na Litwie i w Estonii. Novaturas... więcej »
:: WTOREK, 2018-02-13 ::
 Europa coraz atrakcyjniejszym celem dla turystów
W Europie przybywa turystów - wynika z raportu przedstawionego przez European Travel Comission W 2017 r. do Europy przybyło 671 mln turystów z całego świata, co stanowi wzrost o 8% w porównaniu z rokiem 2016... więcej »
 Emirates potwierdza duże zamówienie
Emirates zawarły umowę na 20 nowych samolotów A380 z opcją zakupu 16 kolejnych zgodnie z postanowieniami listu intencyjnego podpisanego w styczniu tego roku. O podpisaniu listu pisaliśmy w aktualności Airbus... więcej »
 Yanair otworzy połączenie z Krakowa
Yanair otworzy nowe połączenie z portu lotniczego w Krakowie-Balicach. 22 maja br. ukraiński przewoźnik zainauguruje połączenie z Kraków Airport do Odessy. Loty z Kraków Airport na lotnisko oddalone 7 km od... więcej »
 Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Olsztyna
Wizz Air ogłosił nową trasę z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Samoloty węgierskiego przewoźnika polecą z Olsztyna do Dortmundu. Nowe połączenie zacznie działać 14 maja. Loty będą odbywać się dwa razy w... więcej »
 Nowa wieża kontroli lotniska w Kraków Airport
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej zakończyła proces uruchamiania operacyjnego nowej wieży kontroli lotniska w Kraków Airport - poinformowały władze portu. Budowa nowej wieży trwała 17 miesięcy i została... więcej »
 LOT zwiększy ilość rejsów
Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość rejsów na 25 trasach. Nasz narodowy przewoźnik zaoferuje o 130 rejsów tygodniowo więcej, niż w sezonie letnim 2017 r. W tym roku - w porównaniu z sezonem... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-02-12 ::
 W hotelarstwie coraz trudniej o pracowników
Duża konkurencja ze strony apartamentów i obiektów na krótkoterminowy wynajem oraz rosnące koszty pracy powodują, że hotele muszą szukać sposobów na podniesienie rentowności i przyciągnięcie gości. To jest... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij