Ogłoszenia
Ogłoszenia
- PRACA SEZONOWA W GRECJI
- Specjalista d/s Turystyki
- Specjalisty ds. rezerwacji grupowych
- Pilne! Pilotaż 10-11.06 /Lębork - Koszalin
- Pilot wycieczek Kreta
- Poszukujemy pilota, przewodnika 13-14.06 -...
- Przewodnik Kulinarny w Warszawie
- Pilot wycieczki do Włoch
- Specjalista ds. turystyki z językiem angielskim
- Specjalista ds. Turystyki w nowym salonie...


Europejskie: ubezpiecz się na wakacje na Online Expo
Europejskie zaprezentują swoją ofertę ubezpieczeniową na internetowych targach Online Expo Podróże Wakacje Sport, które rozpoczynają się 15 czerwca br.
Odwiedzający targi internauci będą mogli skontaktować się bezpośrednio - online - z konsultantem Europejskich i zakupić odpowiadające ich potrzebom ubezpieczenie turystyczne.
- Zdecydowaliśmy się na udział w targach Online Expo, ponieważ Internet jest coraz popularniejszym i co za tym idzie coraz efektywniejszym narzędziem wykorzystywanym nie tylko do przekazywania klientom informacji, ale również do aktywnej sprzedaży usług - mówi Beata Kalitowska, dyrektor Europejskich (Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce).
Na wirtualnym stoisku Europejskie zaprezentują swoją ofertę ubezpieczeń turystycznych. Będzie można przejść z niego bezpośrednio do serwisu internetowego ubezpieczyciela www.europejskie.pl i zakupić odpowiednią polisę. Zainteresowani będą też mogli skorzystać online z pomocy konsultanta.
Targi Online Expo Podróże Wakacje Sport potrwają do 21 czerwca. Organizatorzy spodziewają się, że w ciągu siedmiu dni odwiedzi je przynajmniej 150 tysięcy internautów. Dzięki targom internetowym wygodnie, bez wychodzenia z domu można zapoznać się z szeroką, aktualną ofertą wielu organizatorów wypoczynku oraz firm oferujących związane z wypoczynkiem usługi dodatkowe, np. ubezpieczenia.
Europäische Reiseversicherung AG specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Jego główna siedziba zlokalizowana jest w Monachium. Ubezpieczyciel reprezentowany jest poprzez spółki własne i stowarzyszone oraz oddziały w 19 krajach europejskich. Firma należy do Grupy ERGO. Europejskie - polski oddział Europäische Reiseversicherung AG - mieści się w Gdańsku. Powstał w grudniu 2004 roku. Wśród firm, z którymi współpracuje, są między innymi renomowani organizatorzy imprez turystycznych: TUI, Scan Holiday, Itaka, Alfa Star, Ecco Holiday, Triada, Sky Club, TERRA MARE, Sun&Fun Holidays, Selectours&Telemac, Wezyr Holidays Service i Exim Tours.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Enter Air podpisał kolejną
Czy eSky ma szanse konkurować z
Dział targi, konferencje, workshop:
Jubileuszowe Germany Travel Mart za
Turcja będzie gospodarzem Konferencji Turystyki
Targi wracają do warszawskiego Pałacu Kultury i
Zaproszenie największe targi turystyki przyjazdowej w
Najlepsze praktyki dotyczące spotkań medycznych. Raport ICCA i AC
Dział centra informacji i promocji:
POT chce zachęcać do podróży
Bośnia i Hercegowina promowały się na
Czy Małopolska odrobiła straty w ruchu
Starsze aktualności:
TOP 5 zabawek dla niemowląt i
Inspekcja Handlowa prezentuje wstępne wyniki kontroli lokali
Ceny wyjazdów turystycznych znowu w
Turystyka medyczna coraz ważniejsza dla
Minister odradza korzystanie z hoteli czy
Heathrow wprowadza limit
Zbliża się Kulinarny Festiwal Kwiatów
Gdańsk stworzy Park&Ride na czas Jarmarku św.
Itaka otwiera spółkę na
Od dziś PFR udostępnia decyzje o umorzeniu zwrotów z Tarczy
IATA: Powrót zasady 80-20
Przewoźnicy autokarowi będą bojkotować Włochy?
Grupa Austrian Airlines notuje wzrost liczby pasażerów!
Powstanie lista niebezpiecznych linii lotniczych?
Targi MTF 2006 we Wschodniej Jawie - zaproszenie dla Polski
Po zamachach w Ammanie Jordania zamknęła granice
Warszawski Sheraton wprowadza nową ofertę - apartamenty mieszkalne
Wyprzedaż gastronomicznych wyciskarek do pomarańczy SOKER PRO
Dalszy los sieci agencji turystycznych opartych o franchising
Malev: latem z Warszawy na Kretę, Korfu i do Burgas
Jesienią Pociąg Papieski przestaje regularnie kursować
Traveliada wchodzi na rynek rent a car
Londyn: naciągacze chcieli 250 mln funtów za hotel Ritz
System do śledzenia dzieci na wycieczce
Wkrótce na Okęciu "zielone podejście". Nie będzie hałasu?
Poznaj restauracje, kawiarnie i muzea przyjazne dzieciom!
Promocja po szwedzku jednak działa
Nowe przejście graniczne z Rosją
Kłopoty na szwedzkim lotnisku z powodu zimy
2010 rok - najbezpieczniejszy w historii lotnictwa
Ryanair wprowadzi loty na duże lotniska
Hiszpania i Portugalia z Triadą