Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Narodowy produkt turystyczny

Aktualności: wszystkie

Pod taką nazwą będzie funkcjonował program w ramach którego odnowiony ma być stołeczny Trakt Królewski.


Warszawa chce ze swego Krakowskiego Przedmieścia uczynić salon; do 2013 r. zaplanowano tu m.in. wymianę chodników przy ulicy, remonty domów, zakończenie odbudowy Zamku, odrestaurowanie Pałacu pod Blachą, ustawienie ławeczek, latarni i kiosków, "porządki" w otoczeniu Zamku Ujazdowskiego, Łazienek, Pałacu w Wilanowie, Pałacu Ostrogskich na Tamce.

Za rok mają rozpocząć się prace przy remoncie Krakowskiego Przedmieścia. Prezydent Warszawy podpisał z ministrem kultury Waldemarem Dąbrowskim porozumienie o realizacji projektu Trakt Królewski.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi:




Archiwum 2007/1   Archiwum 2004/44   Archiwum 2012/52