TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter




Laureaci konkursu Fair Play

Przyznano nagrody w konkursie Przedsiębiorstwo Fair Play. Jednym z laureatów jest firma Trans-Service - udziałowiec Eurobusu. Jest to druga z kolei nagroda dla Trans-Service.


Konkurs Przedsiębiorstwo Fair Play organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą. Jego celem jest promowanie uczciwości i rzetelności w biznesie.

Poniżej podajemy listę wszystkich laureatów z 2005 roku. Można na niej zobaczyć wiele firm związanych z turystyką:

Dolnośląskie

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy we Wrocławiu
ALFACO Polska Sp. z o.o., Wrocław
CAPRICORN Sp. z o.o., Ciernie
CLOOS-POLSKA Sp. z o.o., Świdnica
DSE DRAEXLMAIER Systemy Elektryczne Sp. z o.o., Jelenia Góra
Electus S.A., Lubin
Fabryka Wkładów Odzieżowych "CAMELA" S.A., Wałbrzych
FIRMA IMPORTOWO-EKSPORTOWA "EURO-AUTO" Sp. z o.o., Świdnica
InsERT Sp. z o.o., Wrocław
KEA Sp. J. I. i B. Baszak, Wrocław
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A., Lubin
LENA WILKÓW Sp. z o.o., Wilków
Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o., Lubin (N)
MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z o.o., Bolesławiec
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Lubin
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Kamienna Góra
PHP "MERCUS" Sp. z o.o., Polkowice
PHU "LUBINPEX" Sp. z o.o., Lubin
PHU MAŁGORZATA SAJNÓG, Chojnów
PPH "WADEX" Sp. z o.o., Wrocław (ZC)
PRO ASCOBLOC Sp. z o.o., Syców
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Jeleniej Górze
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A., Wrocław (ZC)
Przedsiębiorstwo Transportowe "ELTUR-TRANS" Sp. z o.o., Bogatynia
Przedsiębiorstwo Usługowe "JAREXS" Sp. z o.o., Legnica (ZS)
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "ELTUR-SERWIS" Sp. z o.o., Bogatynia (S, ZC)
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "NYSA" Sp. z o.o., Zgorzelec
Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie "PZZ" w Bolesławcu S.A., Bolesławiec (ZC)
RE-WO Auto-Serwis Sp. z o.o., Lubin
TAKATA-PETRI PARTS POLSKA Sp. z o.o., Krzeszów
WIDEX POLSKA Sp. z o.o., Wrocław (S)
Zakład Mechaniczno-Handlowy "ZAMEH" Franciszek Januszkiewicz, Łagiewniki (BL)
Zakład Przetwórstwa Mięsnego "TARCZYŃSKI" S.A., Trzebnica (N, BL)
Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J., Gryfów Śląski (ZC)

Kujawsko-pomorskie

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy w Bydgoszczy (ZS)
AJG Sp. z o.o. ZPChr., Bydgoszcz
AJG-2 Systemy Bezpieczeństwa i Teleinformatyczne Sp. z o.o. ZPChr., Bydgoszcz
ALKOR Sp. z o.o., Bydgoszcz
ARMA s.c. P. i A. Ceglarscy, Bydgoszcz (ZC)
ATMOMAT Szatkowski, Ryniec Sp. J., Włocławek
Biuro Podatkowe "MAXIM", Włocławek (ZS)
ELEKTROBUD-GRUDZIĄDZ Sp. z o.o., Grudziądz (ZS)
ELEKTROCIEPŁOWNIE KUJAWSKIE Sp. z o.o., Inowrocław
F.H.P. "MAL-PAK" Leszek Mul, Kowalewo Pomorskie
Firma Produkcyjno-Handlowa "Marwit", Zławieś Wielka
HENRI-LLOYD Polska Sp. z o.o., Brodnica
HOSPICJUM im. ks. Jerzego Popiełuszki przy Parafii Św. Polskich Braci Męczenników, Bydgoszcz
Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka z o.o. "SOPUR", Bydgoszcz
Inowrocławskie Zakłady Chemiczne SODA MĄTWY S.A., Inowrocław (ZC)
JANIKOWSKIE ZAKŁADY SODOWE JANIKOSODA S.A., Janikowo
KEMIRA ŚWIfECIE Sp. z o.o., Świecie (ZC)
KOLEKCJA MEBLI KLOSE Sp. z o.o., Nowe
Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Bydgoszcz
METALBARK PPU Zbigniew Barłóg, Nowa Wieś Wielka
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Włocławek (ZS)
NATURAL CHEMICAL PRODUCTS Sp. z o.o., Bydgoszcz
NORD PARTNER Sp. z o.o., Toruń
POLMASS S.A., Bydgoszcz (S, ZC)
POLPAK-KARTON Sp. z o.o., Bukowiec (ZC)
PPUH "MOLEWSKI" Sp. z o.o., Chodecz
Producent Styropianu "GENDERKA" Jacek Genderka, Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z o.o., Kobylarnia
Przedsiębiorstwo Elektryfikacji "ELTOR" Sp. z o.o., Bydgoszcz (ZS)
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "SANIKO" Sp. z o.o., Włocławek
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ROLMET" s.j., Inowrocław
Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO Bydgoszcz S.A., Bydgoszcz (BL)
Przedsiębiorstwo Inwestycyjne "BUD-TECH" Sp. z o.o., Toruń
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "EFEKT" Ewa Orzechowska, Inowrocław
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Melioracyjnych "MELBUD" Sp. z o.o., Grudziądz
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "CORIMP" Sp. z o.o., Bydgoszcz (ZS)
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne KOLBUD Sp. z o.o., Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LUMAC" Sp. z o.o., Kowal (ZC)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ART-BUD Jan Lachowski, Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LECHPOL Sp. z o.o., Szubin
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zaopatrzenia Technicznego ZAPTECH s.j. M. G. R. Sobańscy, Janikowo
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Organizacji Inwestycji Budowlanych "CORPINEX" Marian Karaszkiewicz, Bydgoszcz
REMONDIS Bydgoszcz Sp. z o.o., Bydgoszcz
REMSOD Sp. z o.o., Inowrocław
SLICAN Sp. z o.o., Bydgoszcz (S)
SOCHA Sp. z o.o., Brodnica
Sorimex Technika Medyczna, Toruń (ZC)
Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o., Toruń (ZS)
TRANSAND Firma Transportowo-Budowlana Jerzy Gotowski, Bydgoszcz
TRANSODA Sp. z o.o., Inowrocław
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "ALFA" Sp. z o.o., Bydgoszcz
Zakład Produkcyjno-Handlowy "SEKURA" Sp. J., Łasin
Zakłady Mechaniczno-Antykorozyjne "METALKO" Sp. z o.o., Bydgoszcz
Zakłady Mięsne "VIOLA" Marian Meyer Sp. J., Lniano

Lubelskie

Animex-Pasze Sp. z o.o., Zamość
D&D RESORY POLSKA Sp. z o.o., Lublin
Drukarnia EMBE PRESS Spółka z o.o., Lublin
EURO-CAR Sp. z o.o., Zamość
Fabryka Okien "KOMPAN" Krzysztof Kasica, Dzierzkowice
GREENLAND TECHNOLOGIA EM Paweł Zajączkowski, Puławy
INFO-TV-FM Sp. z o.o., Zamość
KORNET INTERNATIONAL TRANSPORT Tadeusz Kornet, Zamość
KRAŚNICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o., Kraśnik
MULTI FRIGO Sp. z o.o., Lublin (ZC)
NEPTUN Sp. z o.o., Lublin
P. W. "STOLARZ" Andrzej Kudyba, Kalinowice
PANAS TRANSPORT, Zwierzyniec
PROZAP Sp. z o.o., Puławy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "FELIX" Sp. z o.o., Rossosz
Spółdzielnia Inwalidów "ELREMET" ZPChr., Biała Podlaska (ZS)
Usługi Blacharsko-Lakiernicze KRZYSZTOF KAMIŃSKI, Łomazy
Zakład Produkcji Tkanin Sp. z o.o., Siemień
Zakład Stolarsko-Budowlany ZDZISŁAW SERHEJ, Łomazy (ZC)
Zamojskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o., Zamość
ZOMAR S.A., Chełm

Lubuskie

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim
ALDEMED Centrum Medyczne, Zielona Góra
ANNEBERG TRANSPOL Int. Sp. z o.o., Zielona Góra (BL)
CORRADO Transport International Sp. z o.o., Płoty
EKOBUD Sp. z o.o., Zielona Góra (ZS)
Elektrociepłownia "GORZÓW" S.A., Gorzów Wielkopolski
GAZSTAL S.A., Zielona Góra (ZS)
GEDIA POLAND Sp. z o.o., Nowa Sól
HARDEX S.A., Krosno Odrzańskie (ZC)
Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o., Przyczyna Górna
KOSTRZYŃSKO-SŁUBICKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA S.A., Kostrzyn nad Odrą
KRONOPOL Sp. z o.o., Żary (BL)
ORLEN TRANSPORT Nowa Sól Sp. z o.o., Nowa Sól
P.U.H. SANITEX Jan i Elżbieta Zdrzałka, Gorzów Wielkopolski
PIEKARNIA Zbigniew Matląg, Zimna Brzeźnica
PPH "SÓL-PEK-WIÓR" Ryszard Greszczyk, Sulechów (ZC)
PW FAST Sp. z o.o., Zielona Góra (ZS)
ROTH POLSKA Sp. z o.o., Zielona Góra (ZC)
RZEŹNICTWO G. Zyguła, Zbąszynek (ZC)
SENATOR POLSKA Sp. z o.o., Przylep k/ Zielonej Góry
Ślusarstwo Usługowe, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe EDWARD HAJDUK, Gorzów Wielkopolski
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Zielona Góra Sp. z o.o., Zielona Góra (ZC)
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Słubice
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Kargowa
Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., Zielona Góra
ZUT ZZE S.A. "IT SERWIS" Sp. z o.o., Zielona Góra (ZC)

Łódzkie

ARIADNA S.A. Fabryka Nici, Łódź (ZS)
ARIES Firma Produkcyjno-Handlowa EDWARD SKAŁ, Łódź
ASD P.H.P.U. Jolanta Cegielska, Jacek Cegielski, Łódź
ATOS Sp. z o.o., Łódź (ZS)
BEBE MARO 2 Sp. J. Małgorzata Krawczyk, Robert Krawczyk, Łódź
BTL Sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów, Łódź
CEMENTOWNIA "WARTA" S.A., Trębaczew
Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale (ZC)
COMPLEX Agencja Obrotu Normaliami, Łódź
CREYF'S POLSKA Sp. z o.o., Łódź (ZC)
Deante Antczak Sp. J., Łódź (ZS)
DYNAMIX Teresa Cieślak, Paweł Pławik S. J., Łódź (ZC)
ELBEST Sp. z o.o., Rogowiec
EKO-REGION Sp. z o.o., Bełchatów
Fabryka Firanek i Koronek "FAKO" S.A., Łódź
Firma "W. LEWANDOWSKI" Produkcja-Handel-Usługi, Łódź
Firma Handlowo-Usługowa EXCELLENCE, Łódź
Firma Kupiecka "MITEX" Sp. z o.o., Łódź (ZS)
INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE WIESŁAW JEZNACH, Łódź
Instytut Technicznych Wyrobów Włókienniczych MORATEX, Łódź
J. Balcerek - BALEXIM Export-Import, Łódź (ZC)
KASTOR S.A., Łask (BL)
Łódzka Centrala Materiałów Budowlanych w Łodzi "BUDO-HURT" S.A., Łódź
Łódzkie Zakłady Metalowe "LOZAMET" Sp. z o.o., Łódź (ZC)
MAKOWSCY S.J. Zakład Termotechniczny "ELCAL-BIAŁA RAWSKA", Biała Rawska
MEDANA PHARMA TERPOL GROUP S.A., Sieradz
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o., Łódź
NOKTON Doczkal, Nizio sp. j., Łódź (ZS)
NZOZ CENTRUM LECZENIA NIEPŁODNOŚCI "GAMETA", Łódź
OCMER Sp. z o.o., Łódź
P.H.U.P. "STANLEY", Rawa Mazowiecka
P.P.M.B. "BUSZREM" Sp. z o.o., Piotrków Trybunalski
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Pabianice
PPHU BELATEX Włodzimierz Perek, Łódź
PPU BUDREX Włodzimierz Pęczakowski, Srock (ZC)
Przedsiębiorstwo "INCHEM" W. Graczyk i Wspólnicy Sp. J., Łódź (S)
Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMAX-BUD" Andrzej Wierzbowski Sp. J., Łódź (ZC)
Przedsiębiorstwo Handlowe SOPEXIM A. S. Sopek Sp. J., Aleksandrów Łódzki (ZC)
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne "INKOM" Sp. z o.o., Bełchatów (ZS)
Przedsiębiorstwo Konfekcyjne "MODESTA", Ozorków (ZS)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "CZA-TA" Sp. J., Piotrków Trybunalski
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Kutno
PRZYGUCCY INTER-CAR Sp. z o.o., Łódź
SCORPIO Sp. z o.o., Łódź
Spółdzielnia Inwalidów "ZGODA" ZPChr., Konstantynów Łódzki
TARTAK I ZAKŁAD STOLARSKI Janina i Wacław Witkowscy, Rychłowice (N)
VOITH TURBO Sp. z o.o., Majków Duży (N, ZS)
Wyższa Szkoła Informatyki, Łódź
Zakład Energetyczny Łódź-Teren S.A., Łódź
Zakład Projektowo-Wykonawczy "BUDOWA", Łowicz
Zakład Przetwórstwa Mięsnego "GROT" J. Grot Sp. J., Starowa Góra
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Łódź (ZS)
Zakłady Farmaceutyczne Polfa-Łódź S.A., Łódź (S, SL)
Zakłady Mięsne "PAMSO" S.A., Pabianice
ZIMNY Sp. J., Łódź

Małopolskie

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy w Krakowie
AKME Krzysztof Rolnicki, Kraków (BL)
BRYKSY Sp. z o.o., Kraków
ELEKTROTERMIA Sp. z o.o., Kraków (ZS)
EUROFLOOR Sp. z o.o., Kraków
EXTEND VISION Sp. z o.o., Kraków (BL)
Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o., Biczyce Dolne
Firma "JANEX" Sp. z o.o., Kraków (ZS)
Firma Handlowa JAGO S.A., Krzeszowice
Firma Handlowo-Usługowa "IMPULS" Grażyna i Maciej Wojtas Sp. J., Limanowa
Firma MICHALSCY, Kraków (ZS)
Firma Usługowo-Handlowa SEMACO Sp.J. Jerzy Skałoń, Grzegorz Strojniak, Marek Strojniak, Kraków
GOLD DROP Sp. z o.o., Limanowa (BL)
INSBUD Spółka z o.o., Nowy Sącz (BL)
Krakowska Spółdzielnia Niewidomych SANEL, Kraków
MAGBUD Sp. z o.o., Chrzanów
Małopolska Grupa Geodezyjno-Projektowa S.A., Tarnów (BL)
Małopolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego "TBS-MAŁOPOLSKA" Sp. z o.o., Kraków
MarCom Sp. z o.o., Tarnów (ZC)
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A., Kraków (ZS)
PBiOT FRONTON Sp. z o.o., Kraków (N, BL)
PRECIA POLSKA Sp. z o.o., Kraków
PROFIX Targosz, Strebecki i Wspólnicy Sp. J., Kraków (BL)
PROINS S.A., Kraków (ZC)
Przedsiębiorstwo "DREWEX" Sp. z o.o., Skawina (ZS)
PRZEDSIĘBIORSTWO DEWELOPERSKIE BRYKSY Spółka z o.o., Kraków
Przedsiębiorstwo Instalacyjne "SAN-BUD" Sp. z o.o., Kraków
Przedsiębiorstwo Projektowania i Wykonawstwa Sieci Instalacji Sanitarnych i Przemysłowych "PROINS-PB", Kraków (SL)
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Olkusz (ZS)
ROMAX M. Pazdor, R. Koralewski, A. Pazdor Sp. J., Kraków
Spółdzielnia Pracy "MUSZYNIANKA", Krynica-Zdrój (S, ZC)
TREKO LASER Sp. z o.o., Skawina (ZC)
WAMECH Producent Wózków Przemysłowych Piotr i Albina Wąsik Sp. J., Kraków (ZC)
Zacharzewska, Flis, Pięta s.c. AG "TEST" HR, Kraków
Zakład Butelkowania Naturalnej Wody Mineralnej "PIWNICZANKA" Spółdzielnia Pracy, Piwniczna Zdrój (N)

Mazowieckie

A&E CONSULT Sp. z o.o., Warszawa (ZC)
ABH "NOMOS" Sp. z o.o., Warszawa (ZC)
Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy w Warszawie
AGRO-MAN Sp. z o.o., Warszawa
ATHENASOFT Sp. z o.o., Warszawa (ZC)
Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o., Warszawa
BRAMAR M. Perczak, M. Raczyński, J. Sobolewski Sp. J., Radom (SL)
BUDOKRUSZ Sp. z o.o., Grodzisk Mazowiecki
CEMET S.A., Warszawa (ZS)
Donau Design Polska Sp. z o.o., Warszawa (ZS)
EKOPROJEKT Piotr Chociaj, Warszawa
ELEKTRIM-VOLT S.A., Warszawa (ZC)
EURO-TRUCK Sp. z o.o., Mroków (ZS)
GRAST & MTB Sp. z o.o., Warszawa
HS Partner Pro-Test S.A., Warszawa
ista Polska Sp. z o.o., Warszawa
jobpilot Polska Sp. z o.o., Warszawa
LUX-MED Sp. z o.o., Warszawa (ZC)
Natalia GOLD Józef Czerniejewski, Piaseczno
Nationwide Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., Warszawa (ZS)
NZOZ "MEDICOR" System Opieki Medycznej, Warszawa (ZC)
Ośrodek Badania Jakości Wyrobów ZETOM Sp. z o.o., Warszawa (SL)
P.P.H.U. "ESKA B. J. Kowalscy", Siedlce
P.R.E.S.C.O. Sp. z o.o., Warszawa
PHUW INTUR E. i K . Ostromeccy, Ciechanów
PLAST-MARKET Sp. z o.o., Stare Babice (ZC)
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Warszawa
PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o., Łomianki (N, ZS)
PROMEXIM Sp. z o.o., Warszawa (ZS)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne PANINSTAL Sławomir Lipka, Warszawa
Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne Sp. z o.o., Warszawa (ZS)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe STYROPMIN Sp. z o.o., Mińsk Mazowiecki
PZM WIMET Zbigniew Wiśniewski Sp. J., Józefów (ZL)
SABUR Sp. z o.o., Warszawa (ZS)
SAS Institute Sp. z o.o., Warszawa
SAWHAL Sp. z o.o., Sokołów Podlaski
Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej, Warszawa
TUV Rheinland Polska Sp. z o.o., Warszawa (ZC)
ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A., Piastów

Opolskie

ABRA, Opole (ZC)
ATMOTERM S.A., Opole (BL)
BUDOPAP Sp. z o.o., Krapkowice
EPO Sp. z o.o., Opole
FAGRO D. Grosz, A. Fałek Sp. J., Krapkowice
INTERSILESIA McBride Polska Sp. z o.o., Strzelce Opolskie (ZS)
P.P.H.U. "VENUS" Sp. J. H. Jaskółka, J. Szafarczyk, P. Szywalski, Łowkowice
P.P.U.H. FILPLAST, Głogówek (ZS)
Petrochemia-Blachownia S.A., Kędzierzyn-Koźle (BL)
Przedsiębiorstwo Handlowe "ROBOPOL" Sp. J., Kępa k/ Opola
Przedsiębiorstwo Usług Technicznych DEMPOL-ECO, Opole
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "M+" Sp. z o.o., Kędzierzyn-Koźle
R&M Industrial Services Polska Sp. z o.o., Krapkowice (ZC)
Wodociągi i Kanalizacja "HYDROKOM" Sp. z o.o., Kluczbork
ZETO OPOLE Sp. z o.o., Opole (ZC)

Podkarpackie

A i E CONSULT Sp. z o.o. Oddział Podkarpacki, Rzeszów
AKSIL s.c. Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych, Dębica
ANTONIO & STANLEY - KŁOSOWSKI, Stalowa Wola
AUTODCS Dalila Sobieszczańska, Rzeszów Przybyszówka
AVANCE Polska, Rzeszów
BAĆ-POL Sp. z o.o., Rzeszów
BILLKROS Producent Stołów Bilardowych, Krosno (ZS)
BMM Sp. z o.o., Rzeszów
BUDO-TRANS Sp. z o.o., Stalowa Wola (ZC)
Dębickie Zakłady Komunalne "DEZAKO" Sp. z o.o., Dębica
DRUKARNIA "JASŁO" Kosiba Sp. J. Zakład Pracy Chronionej, Jasło
Elektrownia "Stalowa Wola" S.A., Stalowa Wola
FIBRIS S.A., Przemyśl
FIRMA HANDLOWA DOMICELA Sp. z o.o., Jasło
Firma Handlowo-Usługowa "GEO-EKO", Sanok
Firma Handlowo-Usługowa "SZiK" H. Szydełko Spółka Jawna, Tyczyn (ZC)
Firma Techniczno-Handlowa "ANKOL" Czesław Kolisz, Mielec
Firma Usługowo-Handlowa "EKO-TOP" Sp. z o.o., Rzeszów (ZS)
GUMAT Róg, Pawlikowski Sp. J., Sędziszów Małopolski
KONSORCJUM OLEJÓW PRZEPRACOWANYCH - ORGANIZACJA ODZYSKU SPÓŁKA AKCYJNA, Jedlicze
Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A., Krosno (ZC)
KSM-SYSTEM Spółka z o.o., Lubaczów
MARSPOL Grupa Sp. z o.o., Rzeszów
MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA Spółka z o.o., Dębica (N)
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Dębica
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Krosno
MPM Maria Kokoczka i Mirosław Prucnal Sp. J., Jasło
NOVUM Centrum Techniki Grzewczej i Sanitarnej Stanisław Markiewicz, Krosno
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Jasienica Rosielna (SL)
OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o., Pilzno
P.H.U. ARGUS, Jasło
P.P.H. i U. "HADAR" Sp. z o.o., Rzeszów
P.P.H.U. "AGMAR" Mariusz Pasztaleniec, Chwałowice
P.P.H.U. TOSAND II s.c. Zuzanna i Andrzej Siemiączko, Jasło
PAKFOL Serafin Spółka Jawna, Kolbuszowa
PELMET s.j. Kazimierz Pelczar, Eugeniusz Pelczar, Krościenko Wyżne
Pracownia Projektowa "PROMOST CONSULTING", Rzeszów (ZS)
Przedsiębiorstwo Budowlane "JATA" P-H-U Krystyna Jata, Zenon Jata, Rzeszów
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S. A., Rzeszów
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "KAMONT", Stalowa Wola
Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe "BOTUS" OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO, Lubzina
RAFINERIA JASŁO S.A., Jasło
REST Usługi Remontowo-Budowlane i Specjalistyczne M. Jamróz i J. Nowak, Budziwój (BL)
RYBEXIM Sp. z o.o., Rzeszów
Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Sanok (ZC)
SARIA Małopolska Sp. z o.o. w Krakowie Oddział w Przewrotnem
SPED-CAR Cwynar, Szpytma Sp. J., Rzeszów
SPIROFLEX Sp. z o.o., Mielec (ZC)
STUDIO 04 Jolanta Misiołek, Jasło
SURET Sp. z o.o., Dębica (S)
TEKPUD Sp. z o.o., Jasło
Towarzystwo ALTUM, Rzeszów (ZC)
TRANS-WIERT Sp. z o.o., Jasło
Trzyna Jan ALICJAN, Rzeszów
VOLTEON S.A., Widełka
WISpro T. Wapiński, Z. Sobieszczański Spółka Jawna, Rzeszów
Zakład Handlu Artykułami Przemysłowymi "PROMAT" Barbara Rosół, Rzeszów
Zakład Mięsny "SMAK-EKO" Sp. z o.o., Górno (ZC)
Zakład Obróbki Kamienia Budowlanego KAZIMIERZ ROGALA, Przyłęk (ZS)
Zakład Produkcyjno-Handlowy "CERPLAST" Sp. z o.o., Ropczyce
Zakład Przetwórstwa Mięsnego MAREK LEŚNIAK, Strzyżów (ZS)
Zakład Usług Budowlano-Montażowych "WODMEL" R. Śniegowski, E. Pociask Spółka Jawna, Dębica
Zakłady Chemiczne "ORGANIKA - SARZYNA" S.A., Nowa Sarzyna
Zakłady Magnezytowe "ROPCZYCE" S.A., Ropczyce (SL)
Zakłady Produkcyjno-Usługowe "INSTAL-REM" Sp. z o.o., Rzeszów
ZM Invest S.A., Ropczyce
ZM SERVICE Sp. z o.o., Ropczyce

Podlaskie

AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO "ARES" S.A., Suwałki
Auto-Breczko Sp. J., Białystok
BTL HOUSE Agencja Reklamowa Andrzej Ołtarzewski, Warszawa
Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o., Białystok (BL)
FARGOTEX Sp. z o.o., Łomża
Firma "BARTOSZ" Sp.J., Białystok
MAKRO-PLAST Maria Sulewska, Białystok
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S.A., Bielsk Podlaski
P.P.H.U. KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o., Białystok
PRZEDSIĘBIORSTWO "EKOLOBUD" S.A., Suwałki
Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego-Janusz Piotrowski, Suwałki
Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "UNIDROG" Sp. z o.o., Grajewo
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ w Suwałkach Sp. z o.o., Suwałki
SUEMPOL Sp. z o.o., Bielsk Podlaski
ZAKŁAD ENERGETYCZNY BIAŁYSTOK S.A., Białystok
Zespół Biegłych Rewidentów "AUDYTOR" Sp. z o.o., Białystok

Pomorskie

Agencja Mienia Wojskowego Morski Oddział Terenowy w Gdyni
ARGO S.A., Gdańsk (ZS)
BIG-Autohandel Sp. z o.o., Gdańsk
Borga Hale Sp. z o.o., Gdynia
Centrum Badawczo-Wdrożeniowe "UNITEX" Sp. z o.o., Gdańsk (ZS)
DSG-Canusa Polska Sp. z o.o., Zagórki k/ Rychnowy
DSV TRADING S.A., Gdynia (ZS)
Elektrociepłownie Wybrzeże S.A., Gdańsk
ELEKTRONIKA S.A., Gdynia (ZC)
EL-mark Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych, Wejherowo (ZS)
ELWOZ Sp. z o.o., Szklana
ENERGA Zakład Oświetlenia Sp. z o.o., Sopot
ESTIMA Sp. z o.o., Sopot
GRAND Sp. z o.o., Sopot
International Paper - Kwidzyn S.A., Kwidzyn (S, BL)
IZOHAN Sp. z o.o., Gdynia (BL)
LIS Przetwórstwo Mięsne, Sierakowice
PENTA Sp. z o.o., Gdynia
PORTA KMI POLAND Sp. z o.o., Bolszewo
PPH "TOR-PAL" Sp. z o.o., Kwidzyn (BL)
Przedsiębiorstwo "MARCOR" Jan Marjanowski, Gdynia
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "HURT-DOMBUD" Zenona Mielczarek, Kwidzyn
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej "PROFARM" Sp. z o.o., Lębork (BL)
Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS GDAŃSK-OLIWA S.A., Gdańsk (ZC)
Przedsiębiorstwo Technik Regeneracyjnych "BALTIC ENGINEERING" Sp. z o.o., Gdańsk
SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A., Gdańsk (SL)
SEEGER DACH Sp. z o.o., Gdańsk
SKAT TRANSPORT Sp. z o.o., Gdańsk
SYSTEMY SIECIOWE SEVENET Sp. z o.o., Gdańsk
Wodociągi Słupsk Sp. z o.o., Słupsk (N)
XEROSERVICE NORTH Sp. z o.o., Gdynia
Zakład Usług Komunalnych, Wejherowo
ZARZĄD MORSKIEGO PORTU GDAŃSK S.A., Gdańsk (N)

Śląskie

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Sosnowiec (ZS)
ALURON Sp. z o.o., Zawiercie
AMICUS Inkaso i Windykacja Należności Sp. z o.o., Mysłowice
APENA-REMONT Sp. z o.o., Bielsko-Biała
AQUA S.A., Bielsko-Biała
ARNIKA Sp. z o.o., Bielsko-Biała
ARPEX FH Lucyna i Adam Jurkiewicz, Gliwice
BIELbit Sp. z o.o., Bielsko-Biała (N)
Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego "TRAKT" dr inż. Grzegorz Nowaczyk, Katowice
Biuro-LAND Sp. z o.o., Jaworzno
Błysk Sp. z o.o., Jastrzębie Zdrój
Budownictwo Przemysłowe UNISERV S.A., Katowice
CARBOTECH-POLONIA Sp. z o.o., Siemianowice Śląskie (ZS)
Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A., Katowice (S, ZC)
Control + Rework Service Polska Sp. z o.o., Gliwice (ZC)
Cooper-Standard Automotive Polska Sp. z o.o., Bielsko-Biała
Czanieckie Makarony Sp. z o.o., Czaniec
DELTIM Machura Machura Sp. J., Częstochowa (ZS)
Dom Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A., Dąbrowa Górnicza
DORADO CHŁODNIE Sp. z o.o., Bielsko-Biała
DREWNEX RECYCLING PLASTICS Przemysław Miśkiewicz i S-ka, Dąbrowa Górnicza
ECOL Sp. z o.o., Rybnik (ZS)
ELIKO PPUH Elżbieta Mońka, Roman Mońka Sp. J., Konopiska (ZS)
Fabryka Materacy "JANPOL" Sp. z o.o., Orzesze
Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o., Gliwice (N)
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska", Wisła
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o., Zabrze
Górnośląskie Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Katowice (ZC)
HELIMED Sp. z o.o., Katowice
INN Sp. z o.o., Ruda Śląska
IREX-GAZ Sp. z o.o., Chorzów
Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A., Jastrzębie Zdrój
KANIA - Przedsiębiorstwo Dystrybucji Hurtowej Sp. z o.o., Radzionków (BL)
KOMES Sp. z o.o., Bielsko-Biała (SL)
MINTECH Sp. z o.o., Katowice
NOMA 2 Sp. z o.o., Katowice
P.H.U.P. "STANLEY", Sosnowiec (ZS)
P.H.Z. BALTIMPEX TELECOM Tomasz Mikołaj Joachimiak, Katowice (BL)
P.P.H.U. "BUDREN" Władysław Kwapisz, Jastrzębie Zdrój
P.P.H.U. "TRANS-SERVICE" Sp. z o.o., Katowice
P.P.U.H. "BAZALTEX" Sp. z o.o., Tarnowskie Góry (SL)
P.P.U.H. "VOIGT" Sp. z o.o., Zabrze
Poland Alloys Sp. z o.o., Katowice
Polskie Sieci Elektroenergetyczne - POŁUDNIE Sp. z o.o., Katowice (ZC)
PPUH MIDO Sp. z o.o., Katowice
PROGRES Sp. z o.o., Katowice
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - GLIWICE Sp. z o.o., Gliwice (SL)
Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A., Jastrzębie Zdrój (ZC)
Przedsiębiorstwo Komunalne "THERMA" Sp. z o.o., Bielsko-Biała
Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe "BT", Bielsko-Biała (ZC)
Przedsiębiorstwo Odzieżowe "LAZAR", Rybnik
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARTECH-PLUS Sp. J., Ruda Śląska (ZC)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ALDEX" Export-Import Aleksander Dyders, Częstochowa
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "RAPID" Sp. z o.o., Bielsko-Biała (ZS)
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "A. Piaskowski i Spółka" Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza (ZS)
Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A., Panki
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "CZASZA-SYSTEM" Sp. J., Bielsko-Biała (ZC)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "INTERGOS" Sp. z o.o., Bielsko-Biała (ZS)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "POMEX" Sp. z o.o., Rybnik
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Rybnik (BL)
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o., Żory
PŚZ i PZ ELVITA-JAWORZNO III Sp. z o.o., Jaworzno (ZC)
Rafineria Czechowice S.A., Czechowice-Dziedzice (ZS)
REKORD Systemy Informatyczne Spółka z o.o., Bielsko-Biała (BL)
REM-EN Sp. z o.o., Sosnowiec
Restauracja Orientalna "A DONG" Nguyen Viet Cuong, Katowice
RW TUV Polska Sp. z o.o., Katowice
SFW WARWAS, Żory
Spółdzielnia "DOMENA", Bielsko-Biała
SPÓŁKA ENERGETYCZNA "JASTRZĘBIE" S.A., Jastrzębie Zdrój
STALPROFIL S.A., Dąbrowa Górnicza (S, ZC)
Śląskie Centrum Kapitałowo-Inwestycyjne "OBLIG" Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza
Śląskie Centrum Logistyki S.A., Gliwice
TERMOPIAN Małgorzata Będkowska, Sylwester Będkowski Sp. J., Czechowice-Dziedzice
TUV Akademia Polska Sp. z o.o., Zabrze
TUV NORD POLSKA Sp. z o.o., Katowice
VOEST-ALPINE Technika Górnicza i Tunelowa Sp. z o.o., Katowice (ZC)
WICHARY TECHNOLOGIES Sp. z o.o., Siemianowice Śląskie (BL)
WMS Sp. z o.o., Knurów
Zakład Cukierniczy "MICHAŚ" Sp. J., Częstochowa (ZC)
Zakład Instalacyjno-Serwisowy Izotopowej Aparatury Kontrolno-Pomiarowej "NUKLID" Wiesław Kasprzak, Rybnik
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy NIEWELT s.c. Niewelt Anna i Niewelt Piotr, Rybnik
Zakład Robót i Usług Specjalistycznych "ZRUS" Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza (BL)
Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Ernestyn Janeta, Lubomia (BL)
Zakład Wielobranżowy "JUPITER" Export-Import Mieczysław Kimel, Częstochowa
Zakłady Badań i Atestacji "ZETOM" im. Profesora Fryderyka Stauba, Katowice (ZS)
Zakłady Mięsne "HAGA PLUS" Sp. z o.o., Jastrzębie Zdrój
Zakłady Mięsne "JANDAR" Sp. z o.o., Woźniki (ZS)
Zakłady Tłuszczowe "BIELMAR" Sp. z o.o., Bielsko-Biała
ZPHU WA-BIS Waldemar Wata, Szczekociny
ZPUE Gliwice Sp. z o.o., Gliwice
ZSS "POLSPORT" Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Świętokrzyskie

Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" S.A., Kielce
EFFECTOR S.A., Włoszczowa
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "KARTEL" S.A., Jędrzejów (BL)
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim S.A., Ostrowiec Świętokrzyski (ZC)
Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o., Kielce (BL)
Zakłady Górniczo-Metalowe "ZĘBIEC" w Zębcu S.A., Starachowice (ZC)
Zakłady Mechaniczne BIFAMET Sp. z o.o., Jędrzejów (ZC)
Zespół Usług Finansowo-Księgowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce BILANS-SERVIS Sp. z o.o. Grupa FINANS-SERVIS, Kielce

Warmińsko-mazurskie

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy w Olsztynie
BARTEX Sp. z o.o., Pasłęk
MASARNIA "MATIS" Sp. z o.o., Różnowo
NZRL CENTRUM REHABILITACJI LEK. MED. URSZULA HURA, Olsztyn
PUJAN Jan Puchalski, Elbląg (S, ZC)

Wielkopolskie

ABC-CZEPCZYŃSKI Transport Międzynarodowy i Spedycja, Międzychód
AMICA Wronki S.A., Wronki
AQUANET S.A., Poznań
AROT POLSKA Sp. z o.o., Leszno
ASTROMAL Sp. z o.o., Wilkowice (N, ZS)
Audatex Polska Spółka z o.o., Poznań
Autoryzowana Stacja Dealerska TOYOTA Tadeusz Ukleja, Ujście (ZC)
BIURO PLUS S.A., Poznań
Budownictwo Drogowe "KRUG" Sp. J., Swarzędz
Cegielski - Fabryka Mebli "MAVER" S.A., Września (ZC)
Centrum Handlowe "MANHATTAN" Sp. z o.o., Leszno (ZC)
Dom Wydawniczy "REBIS" Sp. z o.o., Poznań (BL)
DORA METAL Sp. z o.o., Czarnków (SL)
DOSSCHE Sp. z o.o., Kalisz
DROGOPAL Zakład Robót Drogowych Andrzej Szeszuła, Opalenica (ZS)
EFAR Sp. J., Poznań (ZS)
ENEA S.A., Poznań (ZC)
FABORY POLAND Sp. z o.o., Poznań (ZC)
FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH TOMBEA, Swarzędz
Fabryka Papieru "MALTA-DECOR" S.A., Poznań
FAN-PAK Sp. z o.o., Poznań
Firma Budowlana MAREK ANTCZAK, Kalisz (S)
Firma "GRZEŚKOWIAK" Sp. J., Kórnik (ZC)
Firma GUTKOWSKI Jan Gutkowski, Leszno
Firma Karlik Spółka z o.o., Poznań
FPH "AGI" S. Koncewicz, Krzekotowice
FRANS-POL Sp. z o.o., Konin
GABI-PLAST PPH Gabriela i Grzegorz Kośmider, Krotoszyn (ZS)
Gust. Alberts Polska Sp. z o.o., Oborniki
Hurtownia MARKER Maciej Jankowski, Kalisz
INSTAL - KONIN Ireneusz Krygier, Konin
INTERBELL Sp. z o.o., Leszno
KRI Sp. z o.o., Przeźmierowo
Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o., Straszków (ZC)
Lepiko Sp. z o.o., Poznań
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS", Leszno
LEXIUS Jan Kliber i Angela Wojczyszyn Sp.J., Kalisz
MARLIN Sp. J. Małeccy, Krotoszyn (ZC)
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - KONIN Sp. z o.o., Konin
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Leszno (ZC)
NIEDŹWIEDŹ - LOCK R. Niedźwiedź, Z. Niedźwiedź sp. j., Luboń (ZC)
NOVOL Sp. z o.o., Komorniki (S, BL)
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA, Kalisz (S)
OKSTOL L. Maćkowiak, K. Jaśniak, Krotoszyn
OPAL Ryszard Szulc, Wacław Olejniczak Sp. J., Grodzisk Wielkopolski (BL)
Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A., Ostrów Wielkopolski (ZC)
Ostrzeszowskie Zakłady Chemii Gospodarczej "POLLENA", Ostrzeszów (N, SL)
P.H.U. "MEBLO-ART" s.c. Dorota i Albert Siegień, Kalisz
P.P.U. SEZUP Clima Sp. z o.o., Piła (ZL)
PETRO-OIL Wielkopolskie Centrum Sprzedaży Sp. z o.o., Suchy Las (ZC)
PIECOBIOGAZ Sp. z o.o., Poznań
Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Hydrotechnicznych "WODKAN" Sp. z o.o., Poznań (ZC)
PPHU "DREWNOSTYL" Zenon Błaszak, Rudniki
PPUH "POLIN" Sp. z o.o., Książ Wielkopolski (ZS)
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "MAR-DOM" Marian Marcinkowski, Poznań
Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne "KOMFORT" Andrzej Dembski, Leszno (ZS)
Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic "DROGI-ULICE" Sp. z o.o., Leszno
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Jarocin
Przedsiębiorstwo Produkcyjne "FERROZ" Bożena Walerowicz, Ostrów Wielkopolski (ZC)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe EKO-ZEC Sp. z o.o., Poznań
Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-Inżynieryjnych "PODHORECKI" Sp. z o.o., Poznań
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-BUDOWLANE NICKEL Sp. z o.o., Poznań (N)
Przedsiębiorstwo Transportowe TOLMAR A. & M. Świrscy, Poznań (ZS)
Przedsiębiorstwo Transportu Drogowego "TRANSPIL" Tadeusz Dobrasz, Piła (ZC)
Przedsiębiorstwo Usługowe GOS-ZEC Sp. z o.o., Poznań (ZC)
Przedsiębiorstwo Usługowo-Rozrywkowe "POWIETRZNY ZAMEK" Małgorzata Rzeszewska, Piła-Dolaszewo (ZC)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WEGA A" Sp. z o.o., Kalisz
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Kalisz (ZC)
PUP "TIP-TOPOL" Sp. z o.o., Pobiedziska
REAL, Leszno
Restauracja "HACJENDA" L. A. S. Wiatrowscy s.c., Poznań
SINTUR Sp. z o.o., Turek
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Budowlani", Leszno
STANLEY Sp. z o.o., Poznań
Szpot Sp. z o.o., Swarzędz (BL)
TECHPAK Sp. z o.o., Przyborki
TFP Sp. z o.o., Dziećmierowo (SL)
TORNADO Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne Sp. z o.o., Poznań
Trans - Logistic, Poznań
WEGA AUTO Sp. z o.o., Kalisz
WERNER KENKEL Sp. z o.o., Krzycko Wielkie (N, ZS)
WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA, Leszno (ZC)
Z.P.H. "IZOMER", Czołowo
Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny "FARMAPOL" Sp. z o.o., Poznań (N, BL)
Zakład Poligraficzny ZIBI-GRAFIA Zygmunt Cichosz, Poznań
Zakład Produkcji Części Zamiennych do Maszyn Rolniczych BOGDAN KOWALSKI, Września (ZC)
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sp. J. Grzegorz, Jadwiga, Edward Dworeccy, Golejewo
Zakład Rozbioru i Pakowania Mięsa "MOGRAL" Grzegorz Grabowski, Koło
ZAKŁAD STOLARSKI "SIERAKOWSKI" Paweł Sierakowski, Krzysztof Sierakowski Sp. J., Poniec
Zakłady Drobiarskie LANGNER Sp. z o.o., Karolinki k/ Miejskiej Górki
ZELKA Sp. z o.o., Psary Małe
ZETO S.A., Poznań (ZS)

Zachodniopomorskie

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy w Szczecinie, Szczecin
ELEKTRO-EKO Fijałkowska-Zabielska Sp. J., Kołobrzeg
G DATA Software Sp. z o.o., Szczecinek
GIPS-SYSTEM A.C.O. Bieleninik, S. Siwek Sp. J., Stargard Szczeciński
GPT Sp. z o.o., Koszalin
IMPULS BTL sp. z o.o., Koszalin
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., Koszalin (ZS)
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z o.o., Stargard Szczeciński
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., Koszalin (N, ZC)
NEPTUN DEVELOPER Sp. z o.o., Szczecin
OPTIMAL POLSKA Sp. z o.o., Kołobrzeg
P.H.U. "FOL-TECH" Iwona Białous, Myślibórz
Produkcja i Handel Wyrobów Gumowych "LENDER" Z. Lender, M. Lender, K. Lender, H. Bartodziej, J. Bartodziej, Szczecin
Przedsiębiorstwo Budowlane "PRO-BUD" mgr inż. Marian Jagiełka, Kołobrzeg (N, ZS)
STYL-BET Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski Sp. J., Drawsko Pomorskie
TROTON Sp. z o.o., Ząbrowo
WZ EUROCOPERT Sp. z o.o., Szczecinek (ZS)
Zakład Kamieniarski "LASTRICO" Jan Ziętek, Police
Zakład Usług Medycznych DOLNA ODRA Sp. z o.o., Nowe Czarnowo
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Złocieniec (ZS)

Legenda:
(S) Statuetka - nagroda główna - otrzymuje ją 15 najlepszych firm w danej edycji
(N) Nominacje do nagrody głównej - Statuetki "Przedsiębiorstwo Fair Play"
(ZL) Złote Laury - otrzymują firmy, które ośmiokrotnie uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play"
(SL) Srebrne Laury - otrzymują firmy, które siedmiokrotnie uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play"
(BL) Brązowe Laury - otrzymują firmy, które sześciokrotnie uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play"
(ZS) Złota Statuetka - otrzymują firmy, które pięciokrotnie uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play"
(ZC) Złoty Certyfikat - otrzymują firmy, które trzykrotnie uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play"




Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)


Tagi:
Przedsiębiorstwo Fair Play laureaci lista spis o 2005 sp konkurs w z




Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję