Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Specjalista ds. Sprzedaży Podróży (Kraków)
- Incentive Manager (Warszawa)
- Salon Firmowy ITAKA w Krakowie - Doradca Klienta
- Poszukiwany przewodnik w Mediolanie
- -PIASECZNO- franczyza RAINBOW obsługa klienta
- Obsługa klienta biuro agencyjne OKNO NA ŚWIAT
- Kadra na obozach w Polsce / lato
- Account Manager International
- sprzedam ośrodek wczasowy
- Kierownik biura podróży
Funclub na lato 2012
15 października rozpoczęła się sprzedaż nowej oferty biura podróży Funclub na sezon Lato 2012. Znajdą się w niej nie tylko dobrze znane programy z ubiegłego roku, ale także nowe kierunki wyjazdów i usługi dodatkowe.
Wprowadzono sprzedaż 7-dniowego wypoczynku w Hiszpanii i Bułgarii, na który klienci będą mogli wybrać się samolotem.
Na uwagę zasługuje również 14-dniowa impreza do Hiszpanii typu wypoczynek i zwiedzanie. W czasie 7-dniowego programu zwiedzania klienci zobaczą Barcelonę, Walencję, Granadę, Alhambrę, Sewillę, Cordobę, Madryt i Saragossę, natomiast 7-dniowy wypoczynek spędzą w hotelu 3-gwiazdkowym na Wybrzeżu Costa Brava lub Costa del Maresme.
Ponadto w tym roku Funclub rozszerzył swoją ofertę o szereg imprez z programem All Inclusive oraz wprowadził nowe destynacje, w tym przepięknie położony Biograd w Chorwacji.
W związku z rosnącymi cenami paliw oraz niepewnym kursem euro, Funclub wprowadza również odpłatną możliwość zabezpieczenia przed zmianami cen - Kup Sobie Spokój. Wykupiona usługa uchroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi, a także będzie dawała możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem.
Natomiast wraz z premierą nowej oferty, na stronie www.obozymlodziezowe.pl pojawi się propozycja letniego wypoczynku dla młodzieży w wieku od 14 do 18 roku życia, w tym nowość - samolotowe wyjazdy do Hiszpanii.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Olenderski Park Etnograficzny zostanie
Polska Izba Turystyki ma nową Dyrektor Biura
Rada UE przyjęła nową dyrektywę
Starsze aktualności:
Wybrano Ambasadorów Sportu i
Rośnie liczba turystów w
Początek roku w greckiej turystyce poniżej
Gault & Millau wraca do
Hotele w Europie i w Polsce z dobrymi
Jeszcze można zgłaszać się do konkursu na Najlepsze Wsie
Travelplanet.pl i Wakacje.pl
Nowa linia charterowa dla
Europejskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Turystycznych rozpoczyna
Samodzielny wyjazd - wypoczynek czy ryzyko?
Linie lotnicze czerpią zyski z usług dodatkowych
Kawiarnia w tramwaju - fajny pomysł?
Chińczycy kopiują znane kurorty
Uniwersytet Gastronomiczny już działa!
W Rzymie jednak mniej turystów
Szukam kierowcow regularnie jezdzacych do UK-dam dobrze zarobic.
Spotkanie ekspertów branży hotelarskiej
Travelplanet.pl: raport finansowy
Jakie prawa przysługują niepełnosprawnym pasażerom?
Zmiana na stanowisku Ministra Sportu i Turystyki
