Subskrypcja

Szukaj

Sindbad - kto pierwszy ten lepszy

Tradycyjnie już, jak co roku firma przewozowa Sindbad przygotowała dla swoich Klientów promocyjne przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.


- "Chcemy naszym pasażerom zapewnić święta w miłej rodzinnej atmosferze nawet jeśli dzielą ich od bliskich tysiące kilometrów". - informuje Sindbad.

Promocja dotyczy przejazdów na linii do Niemiec, Luksemburga, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Włoch. Bilety już od 99zł/25€ na proponowane przez przewoźnika terminy są już dostępne w biurach agencyjnych oferujących ofertę przewozową Sindbada. Im szybciej bilet będzie wykupiony tym cena za przejazd w obie strony atrakcyjniejsza. Jak w wielu promocjach oferta jest ograniczona ilościowo zatem pierwsi pasażerowie kupujący świąteczne bilety mają większe szanse na najniższe promocyjne ceny.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij