Sindbad - kto pierwszy ten lepszy

Tradycyjnie już, jak co roku firma przewozowa Sindbad przygotowała dla swoich Klientów promocyjne przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.


- "Chcemy naszym pasażerom zapewnić święta w miłej rodzinnej atmosferze nawet jeśli dzielą ich od bliskich tysiące kilometrów". - informuje Sindbad.

Promocja dotyczy przejazdów na linii do Niemiec, Luksemburga, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Włoch. Bilety już od 99zł/25€ na proponowane przez przewoźnika terminy są już dostępne w biurach agencyjnych oferujących ofertę przewozową Sindbada. Im szybciej bilet będzie wykupiony tym cena za przejazd w obie strony atrakcyjniejsza. Jak w wielu promocjach oferta jest ograniczona ilościowo zatem pierwsi pasażerowie kupujący świąteczne bilety mają większe szanse na najniższe promocyjne ceny.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij