Emirates wprowadzają nową promocję

Linie lotnicze Emirates poinformowały o wprowadzeniu nowej promocji. Z niższych cen biletów będą mogli skorzystać podróżni lecący z Warszawy do Dubaju, Kapsztadu i na wyspę Phuket.


W ramach trwającej do 10 stycznia promocji Emirates, pasażerowie mogą nabyć bilet w dwie strony do Dubaju w cenie od 1851 zł. Bilety na wyspę Phuket w obie strony w klasie ekonomicznej są obecnie dostępne od 2480 zł. Ceny biletów do Kapsztadu rozpoczynają się od 2208 zł w obie strony. Rezerwacji można dokonywać na stronie internetowej przewoźnika.

Aby umilić podróż swoim najmłodszym pasażerom przewoźnik zaoferował wiele poświęconych im filmów, bajek, gier i programów muzycznych w ramach nagradzanego na całym świecie systemu indywidualnej rozrywki ice. Inną atrakcją przygotowaną specjalnie z myślą o dzieciach, jest kolorowa rodzina sympatycznych potworów-przytulanek - towarzyszy podróży, rozwijających dziecięcą wyobraźnię.

Ponadto Emirates oferują specjalne posiłki dla dzieci, które można zamówić najpóźniej 24 godziny przed odlotem na stronie przewoźnika. Jak podają przedstawiciele linii. rodziny podróżujące z Emirates mogą liczyć na wiele dodatkowych udogodnień, m.in. priorytetową odprawę, specjalne ceny biletów dla dzieci w wieku od 2 do 11 lat czy 10 kg bezpłatnego bagażu przysługującego niemowlakom. Rodziny przylatujące lub odlatujące z Terminalu 3 na Międzynarodowym Lotnisku w Dubaju mają także dostęp do wózków spacerowych.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij