Dział: Dam pracę

Pełny etat / biuro podróży Rainbow Tours S.A./ Szczecin

Data ważności: 2015-01-27
Województwo: Zachodniopomorskie

Biuro Podróży RAINBOW TOURS S.A. - Salon Firmowy SZCZECIN

Stanowisko: doradca / specjalista w sprzedaży turystyki
Miejsce pracy: Szczecin / jeden z oddziałów firmy na terenie miasta
Zakres obowiązków: Obsługa klienta indywidualnego.

Poszukujemy:
Entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących pracę w zespole, z doświadczeniem w sprzedaży oferty turystycznej, jak również ludzi pasjonujących się podróżami.

Do głównych zadań Doradcy/ Specjalisty ds. Turystyki będzie należała sprzedaż oferty Rainbow Tours w biurze własnym touroperatora. Rezerwacje: hoteli,przelotów,transferów, przejazdów autokarowych itp.

Wymagania:
>Mile widziane osoby z doświadczeniem w bezpośredniej obsłudze klienta w turystyce, oraz osoby świeżo po szkole z pasją, chęcią i zaangażowaniem do pracy
>znajomość popularnych kierunków wakacyjnych
>mile widziana znajomość systemów rezerwacyjnych: Travella; Merlin X; Bedsonline
>znajomość technik sprzedaży
>dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę
szkolenia
niezbędne narzędzia pracy
wyjazdy pracownicze
study tour

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Salon Firmowy Rainbow Tours S.A. Szczecin

Ogłoszeniodawca

Firma: RAINBOW TOURS S.A.