Dział: Dam pracę

KIEROWNIK WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY

Data ważności: 2015-06-12
Województwo: -wszystkie-

Biuro Podróży Funclub, jeden z największych organizatorów zagranicznych obozów młodzieżowych, poszukuje osób na stanowisko KIEROWNIK WYPOCZYNKU w Grecji, Hiszpanii, Albanii, Chorwacji, Bułgarii.

Jesteś świetnym organizatorem, uwielbiasz pracę z młodzieżą, masz mnóstwo energii i zapału, chcesz pracować w największych wakacyjnych kurortach za granicą, jedź z nami!

Oferujemy:
- dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie
- materiały potrzebne do pracy
- dobre wynagrodzenie
- wspaniałą atmosferę pracy
- wyjazdy z całej Polski

Oczekujemy:
- minimum 21 lat
- bardzo dobre zdolności organizacyjne
- ukończony kurs kierownika + udokumentowane 3 lata pracy z młodzieżą
- zaświadczenie o niekarności
- kreatywności i zapału do pracy
- umiejętności zarządzania ludźmi

Główne obowiązki:

1) kierowanie wypoczynkiem zgodnie z obowiązującymi przepisami;
2) opracowywanie planu pracy oraz rozkładu dnia wypoczynku i kontrola ich realizacji;
3) ustalenie i przydzielenie szczegółowego zakresu czynności poszczególnym pracownikom;
4) kontrola wykonywania obowiązków przez pracowników;
5) zapewnienie uczestnikom wypoczynku właściwej opieki i warunków bezpieczeństwa od momentu przejęcia ich od rodziców (prawnych opiekunów) do czasu ponownego przekazania rodzicom (prawnym opiekunom);
6) zapewnienie odpowiednich warunków zdrowotnych i higieniczno-sanitarnych w miejscu wypoczynku zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie stanu sanitarnego pomieszczeń i otoczenia;
7) informowanie o zachowaniu dzieci i młodzieży oraz ich stanie zdrowia - na wniosek rodziców (prawnych opiekunów);
8) Stały kontakt z organizatorem
9) Pełnienie funkcji wychowawcy podczas przejazdu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o dyspozycyjności na adres:

Ogłoszeniodawca

Firma: Biuro Podróży Funclub