Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Wychowawca/ 24-30.08
- Poszukiwany pilot - Warszawa 05.09.2026
- ITAKA - Specjalista d/s Turystyki Stalowa Wola
- Rainbow Tours - Doradca Klienta
- Przewodnik po Szwecji i Danii - Malmö, Lund,...
- Praca na Wyspach Kanaryjskich
- PRZEWODNIK PO KARLSKRONIE I BLEKINGE - WSPÓŁPRACA...
- Poszukujrdz inwestora ?
- Przedstawiciel Handlowy ds. Wyjazdów Grupowych
- Prezenter Oferty - Salon Firmowy ITAKA
POT i PPL będą współpracować na rzecz promocji Polski
Polska Organizacja Turystyczna (POT) i Polskie Porty Lotnicze S.A. (PPL) podpisały porozumienie o długofalowej współpracy w zakresie budowania pozytywnego wizerunku Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie.
Podpisany dokument otwiera nowy rozdział w relacjach obu instytucji. Celem współpracy jest rozwój i promocja polskiej turystyki w oparciu o potencjał portów lotniczych. PPL i POT deklarują podejmowanie wspólnych działań w kraju i za granicą na rzecz wzmocnienia pozycji Polski jako atrakcyjnego kierunku, upowszechniania i promocji miejsc związanych z dziedzictwem kulturowym oraz wspólnej organizacji wydarzeń promocyjnych.
Polskie lotniska są oknem na świat dla milionów turystów odwiedzających nasz kraj. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Polskimi Portami Lotniczymi będziemy mogli skuteczniej promować polską ofertę turystyczną na rynkach zagranicznych. Wspólnie będziemy dążyć do tego, by Polska była postrzegana jako nowoczesny, gościnny i atrakcyjny kierunek podróży - powiedział Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Dzięki podpisanemu porozumieniu PPL i POT zamierzają wspólnie realizować działania na rzecz wzmocnienia pozycji Polski jako atrakcyjnego kierunku turystycznego, promując jej dziedzictwo kulturowe, wyjątkowe doświadczenia kulinarne oraz organizując wydarzenia branżowe w kraju i za granicą.
Zacieśnienie współpracy z Polską Organizacją Turystyczną to dla nas naturalny krok w stronę jeszcze efektywniejszego wykorzystania potencjału obu podmiotów. PPL i POT łączy wspólny cel - promocja Polski na świecie i wzmacnianie jej pozycji jako atrakcyjnej destynacji turystycznej. Naszym celem jest nie tylko rozwój infrastruktury lotniskowej, ale także aktywne wspieranie działań, które zachęcają turystów do odkrywania Polski - oczywiście z wykorzystaniem naszych wszystkich lotnisk. Dzięki tej współpracy możemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców i wspólnie kreować pozytywny wizerunek naszego kraju - podkreślił Adam Sanocki, członek zarządu PPL odpowiedzialny za strategię i innowacje.
Porozumienie PPL i POT stanowi istotny krok w długofalowej promocji Polski jako kierunku pełnego możliwości, atrakcji i nowoczesnej infrastruktury turystycznej.
Polskie Porty Lotnicze jako spółka Skarbu Państwa i Polska Organizacja Turystyczna jako agencja rządowa są naturalnymi partnerami w działaniach na rzecz promocji Polski. Łącząc nasze kompetencje i zasoby, możemy skutecznie wzmacniać pozycję naszego kraju na globalnej mapie podróży. Nasze wspólne inicjatywy, które chcemy zrealizować w przyszłości, takie jak akcja "Hello, it s Poland" czy promocja obiektów UNESCO, pokazują, jak istotna jest synergia działań na poziomie ogólnokrajowym i międzynarodowym - zaznaczył Marcin Danił, członek zarządu PPL odpowiedzialny za sprzedaż i finanse
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Turcja szykuje nowe regulacje dla serwisów
Stabilne wyniki TUI w trzecim
Rosną wydatki turystów we
eSky wprowadza nową
Dział centra informacji i promocji:
Województwo kujawsko-pomorskie przeznaczyło prawie 450 tys. na projekty
Ruszył Promocyjny Program Wsparcia Turystyki Przyjazdowej i Incentive Travel
WOT chce promować nowe spojrzenie na turystykę
Nowa kampania wizerunkowa
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wydała nowy
Starsze aktualności:
Stanowisko Polskiej Izby Turystyki w sprawie
Decyzja UOKiK w sprawie
ESPT: Turystyka traci na połączeniu z resortem
Komisja Europejska chce uprościć rozliczenia VAT dla biur
Nowy termin otwarcia Wielkiego Muzeum
Turcja planuje ograniczenia dla turystyki w
Linie Emirates zakażą używania powerbanków na
Rośnie ruch na tureckich
Polskie lotniska wśród liderów
Rekordowe ceny lastów poprawią wyniki
IATA: Silne wzrosty w klasach
Lufthansa: do końca roku darmowe zmiany w rezerwacjach
Bilety na Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 już w sprzedaży!
Polscy turyści lądowali awaryjnie w Etiopii
Cypr wprowadza ułatwienia podróży dla zaszczepionych turystów
Dokąd Polak może pojechać za średnią krajową?
Jakie trendy mogą obowiązywać w podróżach lotniczych w przyszłym roku?
Sieć restauracji wprowadza swoją walutę
Grecos nagradza najlepszych agentów
Za mało rąk do pracy w turystyce?
Grecja liczy na pobicie zeszłorocznego rekordu
Wiener poszerza ofertę o pakiet ubezpieczeń dla organizatorów turystyki.
TSUE rozpatrzył skargę Wizz Air na pomoc dla linii TAROM
Restauratorze, nie oferuj alkoholu w dostawie
Pasażerowie nadal będą dobrze chronieni
Polacy chętnie zamawiają jedzenie w trakcie meczów
Rzecznik MŚP chce aby bon turystyczny objął też pojedyncze usługi
Jakie linie polecacie do pracy jako steward
