Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Wychowawca/ 24-30.08
- Poszukiwany pilot - Warszawa 05.09.2026
- ITAKA - Specjalista d/s Turystyki Stalowa Wola
- Rainbow Tours - Doradca Klienta
- Przewodnik po Szwecji i Danii - Malmö, Lund,...
- Praca na Wyspach Kanaryjskich
- PRZEWODNIK PO KARLSKRONIE I BLEKINGE - WSPÓŁPRACA...
- Poszukujrdz inwestora ?
- Przedstawiciel Handlowy ds. Wyjazdów Grupowych
- Prezenter Oferty - Salon Firmowy ITAKA
Grecos nagradza najlepszych agentów
Ponad 150 agentów Grecosa spotkało się na greckiej wyspie Kos.
Podczas dorocznej imprezy Grecos Adventure, najlepsi agenci touroperatora mieli okazję zwiedzić wyspę, odwiedzając takie miejscowości jak Kos, Kardamena, czy malowniczo położona w górach Zia, wziąć udział w zajęciach teambuildingowych, w ramach których mogli zmierzyć się w wielu konkurencjach, m.in. jeździe na quadach, czy strzelaniu z łuku. Dużą wesołość wzbudziło także kręcenie teledysków, pod okiem profesjonalnego reżysera. Nie zabrakło czasu na integrację przy dobrej muzyce i zimnych drinkach.
W trakcie, wieńczącej całą imprezę, uroczystej gali, która odbyła się w gościnnych progach hotelu Mitsis Blue Dome nagrodzeni zostali najlepsi z najlepszych. W trakcie gali podano wstępne podsumowanie sezonu. W lecie 2017 Grecos zanotował sprzedaż wyższą o 20 proc., w porównaniu do roku wcześniejszego. Dokładniejsze podsumowanie zostanie zaprezentowane w trakcie spotkania Agent 3.0, które odbędzie się 24 listopada, w Sali Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Widząc was dzisiaj wchodzących na tę salę byłem dumny i szczęśliwy, że tworzycie tak wspaniałą grupę. To jest wasz wieczór, wieczór najlepszych agentów. Pozwólcie, że w imieniu całego zarządu i swoim własnym złożę wam podziękowania za wspólny, wspaniały sukces jaki osiągnęliśmy w tym sezonie. Wasze zaufanie, zaangażowanie, determinacja w sprzedaży, profesjonalizm pozwala nam co roku oferować wycieczki. Wiem, że nie zawsze jest to łatwe i przyjemne, że spotykacie na tej drodze różne przeszkody, że walczycie jak lwy, żeby tę sprzedaż zwiększać, żeby obsługiwać wielu klientów, problemów i tym bardziej doceniamy waszą pracę. Chcę was zapewnić, że wszystkie sygnały, które od was spływają, analizujemy naprawdę szczegółowo i ciężko pracujemy, aby poprawić wszelkie niedociągnięcia. Jestem przekonany, że podjęte działania i strategia, którą przyjęliśmy spowoduje, że będziemy jeszcze bardziej zacieśniać współpracę, że uczynimy ją bardziej nowoczesną, bardziej efektywną, a przede wszystkim podniesiemy jakość naszych usług, bo tego przede wszystkim oczekują nasi wspólni klienci - mówił wiceprezes Grecosa Janusz Śmigielski. Na poparcie słów o wprowadzeniu nowoczesnych narzędzi, obecni na gali agenci zostali obdarowani okularami VR, które mają pomóc w lepszej, bardziej przekonującej prezentacji ofert.
Wyniki Grecos Awards 2017
Najlepszym Agentem 2017 w kategorii "Sprzedaż" zostało biuro Happy Holiday z Poznania. Oprócz niego wyróżnione zostały biura:
- Antur, Leszno
- FosterTravel.pl. Warszawa
- Rapala, Świdnica
- Okno na Świat, Warszawa
- 24Holidays, Białystok
Najlepszym Autoryzowanym Agentem 2017 w kategorii "Sprzedaż" zostało biuro Sun Way Travel ze Słupska. Ponadto wyróżniono biura:
- Fly Centrum Last Minute, Zielona Góra
- Holiday-Box, Leszno
- Salon Wakacji.pl, Bydgoszcz
- CitiTravel, Poznań
- Travel Market, Kraków
Nagrodę w kategorii "Debiut Roku" otrzymało Centrum Usług Turystycznych sc. z Płocka, działające pod nazwą Urlopy.pl.
Najlepszymi Agentami 2017 w kategorii "Dynamika Sprzedaży" zostali
- Traveligo, Warszawa
- Halabanaha Travel, Wolsztyn
- Prestige. Autoryzowane Biuro Neckermann, Warszawa
Najlepszymi Autoryzowanymi Agentami w kategorii "Dynamika Sprzedaży" zostali
- Travel Factory, Warszawa
- Alltravel.pl, Mińsk Mazowiecki
- AKS, Centrum Podróży, Chorzów
W kategorii "Grecos Active", za najlepszego agenta 2017 zostało wybrane biuro Travel and More z Poznania.
Nagrody w kategorii "Strategiczny Partner Grecos 2017" odebrali
- MyTravel
- Travelplanet.pl
- Wakacje.pl
Nagrodę w kategorii "Najlepszy Agent E-commerce" odebrało biuro Fly.pl.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Grecos nagradza agentów
[2017-11-06 21:08 94.254.147.*]
Nazywamy sie salonwakacji.pl odpowiedz »
Grecos nagradza agentów
[2017-11-07 12:58 46.229.152.*]
900 tys Klientów??? Ktoś ma niezłą fantazję odpowiedz »
Grecos nagradza agentów
[2017-11-07 13:02 46.229.152.*]
w 2016r - 163 tys Klientów a w 2017 - 900 tys? - gratuluje autorowi fantazji skoro to jest wzrost 20% odpowiedz »
Grecos nagradza agentów
[2017-11-07 14:12 83.10.26.*]
Chwile byłem na urlopie a tu proszę Grecos przeskoczył Itakę:) odpowiedz »
Dział biura turystyczne:
Turcja szykuje nowe regulacje dla serwisów
Stabilne wyniki TUI w trzecim
Rosną wydatki turystów we
Dział aktualności dnia:
Turcja szykuje nowe regulacje dla serwisów
Stabilne wyniki TUI w trzecim
Katowice Airport: ponad milion pasażerów w
Starsze aktualności:
Stanowisko Polskiej Izby Turystyki w sprawie
Decyzja UOKiK w sprawie
ESPT: Turystyka traci na połączeniu z resortem
Komisja Europejska chce uprościć rozliczenia VAT dla biur
Nowy termin otwarcia Wielkiego Muzeum
Turcja planuje ograniczenia dla turystyki w
Linie Emirates zakażą używania powerbanków na
Rośnie ruch na tureckich
Polskie lotniska wśród liderów
Rekordowe ceny lastów poprawią wyniki
IATA: Silne wzrosty w klasach
TSUE rozpatrzył skargę Wizz Air na pomoc dla linii TAROM
Restauratorze, nie oferuj alkoholu w dostawie
Pasażerowie nadal będą dobrze chronieni
Polacy chętnie zamawiają jedzenie w trakcie meczów
Rzecznik MŚP chce aby bon turystyczny objął też pojedyncze usługi
Bezpieczeństwo hotelowych gości tematem szkolenia IGHP
Bilety na Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 już w sprzedaży!
Polscy turyści lądowali awaryjnie w Etiopii
Cypr wprowadza ułatwienia podróży dla zaszczepionych turystów
Dokąd Polak może pojechać za średnią krajową?
Jakie trendy mogą obowiązywać w podróżach lotniczych w przyszłym roku?
Sieć restauracji wprowadza swoją walutę
Ceny imprez na sierpień w górę
