Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pszczyna sprzedawca w biurze podróży
- Pilot pielgrzymki do Meksyku 3-14 grudnia
- Wychowawca/ 24-30.08
- Poszukiwany pilot - Warszawa 05.09.2026
- ITAKA - Specjalista d/s Turystyki Stalowa Wola
- Rainbow Tours - Doradca Klienta
- Przewodnik po Szwecji i Danii - Malmö, Lund,...
- Praca na Wyspach Kanaryjskich
- PRZEWODNIK PO KARLSKRONIE I BLEKINGE - WSPÓŁPRACA...
- Poszukujrdz inwestora ?
Nekera promuje Arabię Saudyjską
Biuro podróży Nekera organizuje w połowie lutego przyszłego roku wyjazd studyjny dla agentów biur podróży do Arabii Saudyjskiej.
Touroperator Nekera wspólnie z Saudi Tourism Authority organizuje study tour do Arabii Saudyjskiej. Jest to pierwszy tego typu wyjazd w Polsce. Najlepsi partnerzy Nekery będą mieli okazję do odwiedzenia tego niesamowitego, ale wciąż mało odkrytego turystycznie kraju. Agenci turystyczni jako jedni z pierwszych branży będą mogli zobaczyć min. stolicę - Riyadh, starożytne cywilizacje pustynne w AlUla, Wadi Disah, niesamowitą architekturę w portowym mieście Dżedda, które położone jest blisko słynnej Mekki i wiele innych atrakcji, które przygotowali organizatorzy.
Nekera już od roku organizuje wycieczki do Arabii Saudyjskiej z wylotami z Warszawy. Od czerwca 2024 będzie to lot bezpośredni realizowany z lotniska Chopina do Rijadu samolotem LOT. Połączyliśmy również 4 polskie porty lokalne: Rzeszów, Gdańsk, Wrocław i Szczecin i również stamtąd oferujemy już możliwość bezpośredniego dotarcia przez Warszawę do Arabii Saudyjskiej na 5, 8, lub 13 dni. To ciągle mało znany i nieodkryty turystycznie kraj, gdzie pustynia kontrastuje z błękitem Morza Czerwonego a tradycja współistnieje z nowoczesnością. Wierzę, że najbliższe miesiące pokażą polskim turystom zupełnie unikatowe możliwości jakie oferuje ta destynacja - podkreśla Maciej Nykiel, prezes zarządu Nekery.
Arabia Saudyjską można sobie wyobrazić wschód słońca nad nieskończoną pustynią Ar-Rab al-Chali, spacer po historycznych uliczkach Dżeddy, czy wizytę w świętym mieście Medyna. To miejsce dla ludzi chcących poznać lokalną kuchnię, zobaczyć ślady starożytnego świata, cieszyć się niekończącym latem na białych plażach, podczas snorkelingu i nurkowania w Morzu Czerwonym i odkryć zachwycającą, egzotyczną przyrodę. To kraj, gdzie doświadcza się autentycznej arabskiej kultury, jednocześnie korzystając z komfortu doskonałych, luksusowych hoteli.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
ESPT: POT po cichu zmieniła zasady programu wsparcia
Polacy jadą odpocząć, ale zabierają ze sobą pracę i
Rainbow wprowadza ofertę objazdową na 2027
Starsze aktualności:
Stanowisko Rzecznika MŚP w sprawie
Zmarnowane pieniądze z KPO? Trwają kontrole i śledztwo
Stanowisko Polskiej Izby Turystyki w sprawie
Decyzja UOKiK w sprawie
ESPT: Turystyka traci na połączeniu z resortem
Komisja Europejska chce uprościć rozliczenia VAT dla biur
Nowy termin otwarcia Wielkiego Muzeum
Turcja planuje ograniczenia dla turystyki w
Linie Emirates zakażą używania powerbanków na
Rośnie ruch na tureckich
Polskie lotniska wśród liderów
Rekordowe ceny lastów poprawią wyniki
System inteligentnych granic zwiększy bezpieczeństwo w UE
Świetny wizerunek turystyczny Niemiec na świecie
Kontrole na granicach UE będą szybsze?
Nowy rok rodzi nowe plany dla touroperatorów
Polki wydają więcej na podróże
Co wpływa na popyt na wyjazdy turystyczne w tym sezonie?
Kontrowersyjny eksperyment British Airways
Fontanna di Trevi zostanie ogrodzona?
Początek roku pogłębił kryzys hotelarzy
Pracownicy McDonalds strajkują
Turyści z zagranicy wracają nad polskie morze
Ruch turystyczny we Wrocławiu o połowę mniejszy niż przed rokiem
Ryanair wprowadza możliwość wcześniejszej odprawy
World Travel Awards 2020 przyznane
Ryanair ogłasza 3 nowe połączenia z polskich lotnisk
ECDC uznała Południowe Wyspy Egejskie obszar wysokiego ryzyka epidemicznego
ehhhhhhhhhh zima.....palmy odlozmy na przyszly rok.....
