Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pszczyna sprzedawca w biurze podróży
- Pilot pielgrzymki do Meksyku 3-14 grudnia
- Wychowawca/ 24-30.08
- Poszukiwany pilot - Warszawa 05.09.2026
- ITAKA - Specjalista d/s Turystyki Stalowa Wola
- Rainbow Tours - Doradca Klienta
- Przewodnik po Szwecji i Danii - Malmö, Lund,...
- Praca na Wyspach Kanaryjskich
- PRZEWODNIK PO KARLSKRONIE I BLEKINGE - WSPÓŁPRACA...
- Poszukujrdz inwestora ?
Jak wakacje.pl podsumowały sezon 2022
Na ostatni tydzień listopada firma przeniosła się nad Ocean Atlantycki na północne wybrzeże wyspy Haiti. Poza konferencją zamykającą sezon i działaniami team buildingowymi odbyła się uroczysta gala, na której wyróżnieni zostali najlepsi pracownicy.
W 2022 roku, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, Polacy chętnie wybierali się na zagraniczne urlopy, co zaowocowało świetnymi wynikami sprzedaży. Wakacje.pl w nagrodę za wytężoną pracę, a także w celach employer brandingowych i umacniania relacji w zespole zabrały do Dominikany 300 pracowników na konferencję podsumowującą Lato 2022.
Punktem kulminacyjnym wyjazdu była uroczysta gala, która odbyła się 24 listopada pod hasłem: #beAstar - we want more. Podczas pełnego wzruszeń wieczoru nagrodzono najlepszych pracowników Wakacje.pl za ich zaangażowanie, kreatywność i przełomowe działania w 2022 roku.
Łącznie wręczono aż 23 statuetki. Dziewięć wyróżnień przyznali dyrektorzy departamentów, a pięć prezes zarządu Wakacje.pl. Kolejnych siedem nagród otrzymały osoby, które najbardziej kojarzą się z jedną z wartości firmy (energia, innowacyjność, odpowiedzialność, skuteczność, szczerość i otwartość, współpraca, zrozumienie klienta). W tym ostatnim przypadku 6 statuetek przyznano w wewnętrznym głosowaniu pracowników, jedną - siódmą - na podstawie wyników jakościowych oraz ocen klientów Wakacje.pl (w badaniu NPS - Net Promoter Score).
Gala odbyła się w hotelu Playa Bachata Resort w Dominikanie, fot. A. Lorek
Pojawiły się także dwie dodatkowe nagrody - za wybitne osiągnięcia oraz dla Cichego Bohatera - osoby, która angażuje się społecznie.
Wszyscy laureaci odebrali statuetki, dyplomy i bony wakacyjne z rąk Zespołu Zarządzającego Wakacje.pl. Po uroczystym wręczeniu nagród przyszedł czas na zabawę do białego rana w towarzystwie znanych DJ i producentów muzycznych: C-Boola i Brave a.
Wśród nagrodzonych osób znaleźli się pracownicy ze wszystkich Departamentów Wakacje.pl:
- Kinga Bureta, koordynator ds. doskonalenia jakości sprzedaży - Nagroda Dyrektora Departamentu Sprzedaży i Sieci Stacjonarnej;
- Agnieszka Stojek, kierownik ds. szkoleń sieci stacjonarnych - Nagroda Dyrektora Departamentu Sprzedaży i Sieci Stacjonarnej;
- Kacper Daszke, content marketing manager - Nagroda Dyrektora Departamentu Marketingu;
- Paulina Wierzbicka, kierownik działu kadr i płac - Nagroda Dyrektora Departamentu HR;
- Cezary Kraśniewski, team lead developer - Nagroda Dyrektora Departamentu E-commerce & Engineering;
- Karol Bachewicz, team leader - software developer - Nagroda Dyrektora Departamentu Core Systems Engineering;
- Monika Muzyka-Zawadzka, kontroler finansowy - Nagroda Dyrektora Departamentu Finansów i Analiz;
- Paulina Fras, product manager - Nagroda Dyrektora Departamentu Produktu;
- Ewa Lelito, key account manager - Nagroda Dyrektora Parklot.pl;
- Grażyna Mulawa, trade marketing manager - Nagroda Prezesa Wakacje.pl oraz Nagroda Pracowników Wakacje.pl za wartość #energia (Akumulator Roku);
- Maciej Lipski, product owner - Nagroda Prezesa Wakacje.pl oraz Nagroda Pracowników Wakacje.pl za wartość #innowacyjność (Innowator Roku);
- Dawid Narewski, team leader zespołu posprzedażowego - Nagroda Prezesa Wakacje.pl oraz Nagroda Pracowników Wakacje.pl za wartość #odpowiedzialność (Ambasador Odpowiedzialności);
- Elwira Piwowarska, HR business partner - Nagroda Prezesa Wakacje.pl;
- Paweł Nejczew, team leader - software developer - Nagroda Prezesa Wakacje.pl;
- Emil Wasilewski, specjalista ds. sprzedaży - Nagroda Pracowników Wakacje.pl za wartość #skuteczność (Tytan Skuteczności);
- Natalia Basińska, kierownik działu wsparcia sprzedaży - Nagroda Pracowników Wakacje.pl za wartość #szczerośćiotwartość (Rzecznik Szczerego Feedbacku);
- Arleta Bartkowiak, koordynator ds. doskonalenia jakości sprzedaży - Nagroda Pracowników Wakacje.pl za wartość #współpraca;
- Iwona Hronda, ekspert ds. sprzedaży - nagroda za wartość #zrozumienieklienta;
- Agnieszka Stępka, kierownik biura zarządu - nagroda Wonder Woman - za lojalność, zaangażowanie, wysoką responsywność i serce do pracy w Wakacje.pl;
- Dariusz Górzny, Prezes Zarządu Wakacje.pl S.A. - nagroda Cichy Bohater (przyznana w wyniku głosowania pracowników Wakacje.pl).
Gala #beAstar to cykliczne wydarzenie odbywające się corocznie i mające na celu wyróżnienie pracowników osiągających ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe, realizujących kluczowe dla firmy projekty oraz przyjmujących prospołeczne i proklienckie postawy. Do tej pory odbyły się trzy edycje.
Wakacje.pl to największy multiagent turystyczny w Polsce, ale też firma technologiczna. Zespół podzielony jest na siedem departamentów: Departament Sprzedaży i Sieci Stacjonarnej, Departament Marketingu, Departament HR, Departament E-commerce & Engineering, Departament Core Systems Engineering, Departament Produktu oraz Departament Finansów i Analiz. Wśród pracowników znajdują się nie tylko specjaliści ds. sprzedaży, ale także marketerzy, finansiści, analitycy biznesowi, HR-owcy, a także bardzo rozbudowany zespół deweloperski.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
ESPT: POT po cichu zmieniła zasady programu wsparcia
Polacy jadą odpocząć, ale zabierają ze sobą pracę i
Rainbow wprowadza ofertę objazdową na 2027
Starsze aktualności:
Stanowisko Rzecznika MŚP w sprawie
Zmarnowane pieniądze z KPO? Trwają kontrole i śledztwo
Stanowisko Polskiej Izby Turystyki w sprawie
Decyzja UOKiK w sprawie
ESPT: Turystyka traci na połączeniu z resortem
Komisja Europejska chce uprościć rozliczenia VAT dla biur
Nowy termin otwarcia Wielkiego Muzeum
Turcja planuje ograniczenia dla turystyki w
Linie Emirates zakażą używania powerbanków na
Rośnie ruch na tureckich
Polskie lotniska wśród liderów
Rekordowe ceny lastów poprawią wyniki
Malta sporo tańsza niż przed tygodniem
Które linie lotnicze zostały uznane za najbezpieczniejsze?
Ceny wycieczek delikatnie w dół
Tarcza PFR wzbudza wątpliwości Rzecznika MŚP
Ministerialna opłata pogrąży polski cydr?
Lufthansa: ponad 300 mln euro straty w pierwszym kwartale roku
NIK: PAŻP niewystarczająco zapewniała bezpieczeństwo ruchu lotniczego
Rafał Szlachta dołączył do zarządu European Travel Commision
Prawie połowa wyjazdów zorganizowanych to chartery
Ruszyła sprzedaż ofert w ramach Weekend za pół ceny
Co się wydarzy podczas Dnia Turystyki bez Barier?
Kto wybierał małe obiekty noclegowe w 2024 roku?
Rośnie ruch, rośnie ilość skarg
Uszkodzona atrakcja we włoskim miasteczku
Rząd zapowiada dodatkową pomoc dla przedsiębiorców
80 kierunków w letniej siatce połączeń z Wrocławia
Rząd nie pobierze podatku od umorzonego zwrotu pomocy z Tarczy Finansowej
MROT rozpoczyna kampanię promującą wypoczynek na wsi
