Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Specjalista d/s/turystyki ŁÓDŹ
- Pilot wycieczek
- Manager Sprzedaży i Rozwoju Partnerstw (OTA) -...
- Pilot wycieczki do Pragi
- Kasjer Lotniczy - Misja Travel / Misja GO
- Kierownik biura podróży
- Pilot wycieczek szkolnych (Katowice i okolice)
- Kreta, Grecja - REZYDENT HOTELOWY
- bokser automat
- Praca w Turcji w sklepie zlotniczym
Grecy spodziewają się rekordowego obłożenia
Działania promocyjne mające na celu odbudowanie marki - Grecja zrobiły swoje. Minister Turystyki Grecji Elena Kountoura liczy na wzrost liczby turystów.
Cytowana przez serwis Greek Travel Pages, Elena Kountoura wyznała w tym tygodniu, że w nadchodzącym okresie spodziewa się niemal pełnego obłożenia w popularnych destynacjach turystycznych. Jej zdaniem, w turystycznych miejscowościach obłożenie może sięgnąć 90-100% obłożenia, natomiast w najbardziej znanych obiektach nie ma już wolnych miejsc noclegowych ponieważ większość z nich już jest zarezerwowana.
Rok 2017 zaczął się spektakularnie, co było odzwierciedleniem naszej ciężkiej pracy jaką włożyliśmy w stworzenie odpowiednich warunków dla odwiedzających, już trzeci rok z rzędu. Spowodowało to wzrost o od 20% do 70% dokonywanych rezerwacji wstępnych z wszystkich rynków zagranicznych, ponadto na początku roku zauważono wzrost liczby udzielonych noclegów, pełnych rezerwacji oraz nastąpił dwucyfrowy wzrost liczby przyjeżdżających na lotniska w całym kraju.- mówi Kountoura.
Dodatkowo minister spodziewa się ze wpływy z turystyki odnotują znaczny wzrost. Tymczasem według danych opublikowanych przez Główny Bank Grecji, wpływy z turystyki przyjazdowej w maju wzrosły o 1,7% w ujęciu rocznym co równe jest z wzrostem przychodów z turystyki przyjazdowej o 2,4%.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Certyfikaty dla najlepszych atrakcji powiatu
Przedłużony termin zwrotów z
Egipt: Ograniczenia zużycia energii nie dotkną
Wielkopolska Organizacja Turystyczna chce ułatwić planowanie krótkich
Starsze aktualności:
Hotele w Europie i w Polsce z dobrymi
Jeszcze można zgłaszać się do konkursu na Najlepsze Wsie
Travelplanet.pl i Wakacje.pl
Nowa linia charterowa dla
Europejskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Turystycznych rozpoczyna
Kto dołączył do Polskich Marek Turystycznych
Jak zaprezentować ofertę hotelu?
Czy hotel może pozwać Booking.com we własnym kraju?
Grupa Novaturas: liczba klientów zwiększyła się na wszystkich kierunkach
Sprzedaż w Merlinie X ciągle w górę
przemyslenia zwiazane z branza i studiami z nia zwiazanymi
Przewozy międzynarodowe Polska - >Niemcy - >Holandia - >Belgia
Rozporządzenie wprowadzające tzw. kwarantannę narodową opublikowane w Dzienniku Ustaw
Przewoźnik zapłaci za zbyt późne wydanie biletu
World Class Poland ogłosił finalistów konkursu
LOT partnerem Astana Expo 2017
Jakie wymagania mają turyści szukający apartamentów?
