Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Zobacz także
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wydała nowy przewodnik
Nowe priorytety dla greckiej turystyki
Branża turystyczna przygotowuje się na nowe unijne zasady
Wielkopolska Organizacja Turystyczna chce ułatwić planowanie krótkich wyjazdów
Spotkanie Grupy Wyszehradzkiej w Krakowie
W piątek, 6 marca br. w Krakowie odbyło się spotkanie ministrów odpowiedzialnych za turystykę w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Polskiej delegacji przewodniczyła Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki - Katarzyna Sobierajska.
Spotkanie poprzedziły obrady przedstawicieli narodowych organizacji turystycznych. Omówiono szczegóły planu marketingowego działań promocyjnych w 2009 r. Działania te koncentrować się będą na terenie Federacji Rosyjskiej, Chińskiej Republiki Ludowej, Stanów Zjednoczonych i Japonii.
Grupa V-4 rozważy także potrzebę rozszerzenia na nowe rynki. Za najważniejsze narzędzia promocji uznano: promocję w internecie, opracowanie i promocję systemu e-learningowego (rynek USA) organizację warsztatów turystycznych dla branży podczas road show na rynkach rosyjskim i chińskim.
Grupa Wyszehradzka (V-4) działa na mocy podpisanego 4 kwietnia 2002 r protokołu o współpracy pomiędzy Ministerstwem Rozwoju Regionalnego Czech, Ministerstwem Spraw Gospodarczych Węgier, Ministerstwem Gospodarki Polski i Ministerstwem Gospodarki Słowacji. Narodowe Organizacje Turystyczne wszystkich 4 państw współpracują na rzecz współtworzenia i promocji wspólnego dla tych państw produktu turystycznego.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Kraków: Spotkanie Grupy Wyszehradzkiej
[2009-03-12 13:43 213.64.141.*]
Wszystko fajnie na papierze, a przykladowo na zadnych targach w Skandynawii pozostale kraje poza Polska nie dystrybuuja na swych narodowych stoiskach b.dobrej broszury "European Quartet One Melody" Unesco sites in Visegrad region.
Malo tego, jak im uzyczamy egzemplarze tej broszury, to reprezentanci tych krajow sa zawsze wyraznie zdziwieni, ze cos takiego istnieje.
Taka sytuacja trwa od lat!
Podobnie wyglada sprawa z broszura "Where the Baltic`s
Gold glows" ktora obejmuje Estonie, Lotwe, Litwe i Polske.
Pozdrawiam ze Sztokholmu.
Juliusz Sochan odpowiedz »
Dział centra informacji i promocji:
POT sprawdza plany wyjazdowe
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wydała nowy
Ciekawy pomysł na promocję
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Dział targi, konferencje, workshop:
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2026 już za
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Co planują organizatorzy konferencji Nowe Trendy w
Starsze aktualności:
Grecja przesuwa wprowadzenie nowej
Stabilne wyniki w europejskiej
Emerytura marzeń - pływanie w niekończącej się
Rusza promocja turystyczna regionów poszkodowanych przez
Coraz więcej Polaków unika urlopu w
Zamość szykuje się na
Strategiczne spotkanie WP
Więcej gości w obiektach noclegowych niż przed
Jakie są preferencje Polaków w tym
Ile cudzoziemcy wydawali w
Polski system zarządzania przestrzenią powietrzną jednym z najgorszych w Europie?
Polskie lotniska nadal walczą o bazę Ryanaira
Ryanair dyskryminuje klientów, którzy nie korzystają z Internetu?
Restauracja Salad Story już od stycznia
Gdzie Polacy wybiorą się na święta?
nowa oferta kaw dla gastronomii Segafredo Zanetti Poland w woj. mazowieckim
Holandia: coffee shopy tylko dla mieszkańców?
Niemcy najważniejszym krajem dla polskiej turystyki przyjazdowej?
Nowa, krótsza droga na Słowację!
Międzynarodowa Konferencja Caravaningu i Campingu
Kościół Mariacki zagrażał turystom
