Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilotaż z Wrocławia w Bieszczady/28-30.05
- pilot wycieczki 29-31 maja Szczecin - Dźwirzyno
- Specjalista ds Turystyki
- BP ITAKA - WARSZAWA - Specjalista ds. Turystyki
- Specjalista ds. sprzedaży wycieczek online (praca...
- MULTITOUR - Specjalista ds. turystyki
- Pilotaż studenckich obozów integracyjnych
- Rezydent Turystyczny (asystent) - Rodos
- Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i...
- Pałac sprzedam
Tajfun uderza w azjatyckie kraje
Tajfun Haiyan to jeden z najsilniejszych tajfunów notowanych w ostatnich latach. W piątek w nocy z żywiołem musiała zmierzyć się środkowa część archipelagu Filipin. Przy uderzeniu w wyspy prędkość wiatru przekraczała 300 kilometrów na godzinę. Region został spustoszony, a śmierć poniosło ponad 10 tysięcy osób.
Na starcie z żywiołem szykuje się obecnie Wietnam. Polskie MSZ radzi, aby unikać wyjazdów w ten region świata: "Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży w zagrożone rejony, a osobom przebywającym na tym obszarze zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do decyzji i poleceń miejscowych władz i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo"
Tajfun Haiyan w prawdzie wytracił nieco moc na Morzu Południowochińskim, jednak i tak z ogromną siłą uderzy w północną część Wietnamu, W najbardziej zagrożonych regionach ewakuowano ponad 600 tys. osób.
Żywił dotrze również na chińską wyspę Hainan. Znajduje się na niej wiele kurortów, w których o tej porze roku wypoczywa zwłaszcza wielu Chińczyków. W wielu miastach trwa ewakuacja. Do portów wracają wszystkie jednostki znajdujące się u południowych wybrzeży Chin. W regionie odwołane są połączenia lotnicze.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Biura podróży oraz produkty turystyczne łączą siły podczas Akademii Produktu
TUI publikuje wyniki za I
Czerwcowy długi weekend zapowiada się lepiej niż
Dział dla turystów:
Biura podróży oraz produkty turystyczne łączą siły podczas Akademii Produktu
Starsze aktualności:
Praga chwali się sukcesami w
Zmarł prof. Grzegorz
WP Holding docenia sektor
Grecja zmodernizuje przejście graniczne w
Kto straci, a kto zyska na zmianie
Kto wybierał małe obiekty noclegowe w 2024
Ilu turystów odwiedziło
Na czerwcówkę chętniej niż rok
"Grillowe wariacje" w sieci Sphinx
Rzeszów: warsztaty dla kelnerów
Nie chcemy Niemców, lepsi Francuzi?
Powstanie nowy kompleks hotelowy
Syria wierzy w powrót turystów
Kultowy hotel zmienia się w akademik
PIT krytykuje Narodowy Portal Turystyczny
Restauracje zapraszają na nocną ucztę
