Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Targi FOOD-to-GO w Krakowie za nami
III edycja targów dla małej gastronomii, fast - food i cateringu easyFairs® FOOD-to-GO odbyła się 11 i 12 maja br. w Krakowie.
Targi były okazją zarówno do zapoznania się z ofertą firm posiadających w swoim asortymencie nowoczesny sprzęt i produkty gastronomiczne, jak również stwarzały szansę do nawiązania kontaktów z przedstawicielami sieci franczyzowych z sektora gastronomicznego.
Oferta prezentowana przez wystawców w głównej mierze skierowana była do lokali oferujących szybkie dania na wynos. W ramach Salonu Franczyzy swoje koncepcje na biznes w gastronomii zaprezentowały takie firmy jak m.in.: Best Dystrybucja, Biesiadowo, Chipstix, Crazy Piramid Pizza, City Fries, Lodel, United Chicken. Dodatkowo, w ramach prezentacji learnShops™ przygotowanej przez Krajowy System Usług, wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem funduszy unijnych na rozpoczęcie działalności mogły uzyskać fachową poradę.
Wystawę targową wzbogaciły degustacje i pokazy przyrządzania potraw oferowane zarówno na stoiskach wystawców, jak również przygotowane przez głównego partnera targów - firmę M. W trakcie dwóch targowych dni przedsiębiorcy z Małopolski, Śląska i Podhala mogli poznać tajniki pracy kulinarnych ekspertów, a także dostać cenne wskazówki związane z przygotowaniem szybkich dań kuchni arabskiej, amerykańskiej czy meksykańskiej. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się zaprezentowana przez firmę Chipstix ,,frytka na patyku"" - przekąska popularna w nadmorskich miejscowościach, ale jeszcze nieznana na południu Polski. Nie zabrakło także nowych pomysłów na chłodzące desery: lody, sorbety czy zmrożony jogurt to tylko niektóre z propozycji wystawców na nadchodzący sezon wakacyjny. Cieszyć może fakt, że sektor małej gastronomii to prężnie rozwijający się obszar, pełen nowości produktowych mogących spełnić wymagania zróżnicowanych klientów.
Kolejne targi easyFairs® FOOD-to-GO odbędą się 7-8 lutego 2012 r. w Gdańsku.
Komentarze
Tagi:
Dział gastronomia:
Zachodniopomorscy hotelarze spodziewają się wysokiego obłożenia w
Dział targi, konferencje, workshop:
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2026 już za
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Co planują organizatorzy konferencji Nowe Trendy w
Starsze aktualności:
Wakacje.pl proponują last
Grecja przesuwa wprowadzenie nowej
Stabilne wyniki w europejskiej
Emerytura marzeń - pływanie w niekończącej się
Rusza promocja turystyczna regionów poszkodowanych przez
Coraz więcej Polaków unika urlopu w
Zamość szykuje się na
Strategiczne spotkanie WP
Więcej gości w obiektach noclegowych niż przed
Jakie są preferencje Polaków w tym
Rekordowa ilość turystów odwiedziła polskie góry
Grecja sparaliżowana strajkiem!
Sphinx zachęcą do spędzenia wakacji w Egipcie
Hotele Ibis wprowadzają całkowity zakaz palenia
Dzień Turystyki - Kierunek Dolny Śląsk
Czy warto jechać nad Polskie Morze we Wrześniu ?
Sieć Best Western wypełnia niszę na krakowskiej starówce
Costa Coffee rozpoczęła kampanię
Rośnie sprzedaż imprez autokarowych
8. Konferencja Inwestycje w Hotelarstwie 2011
Na 60-lecie Muzeum Żup Krakowskich - Solniczkowe Show
Obwarzanek krakowski zagrożony?
Zmiany warunków wydawania zezwoleń na linie regularne do Grecji
Podróżujmy, latajmy, zwiedzajmy - wszystko na wyciągnięcie ręki
Górale czekają na rosyjskich turystów
Lataj z Triadą w ofercie Czarter Mix
Persona non grata w samolocie?
Wycieczka na Kubę z Rainbow Tours
