Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Rezydent/-ka w Sun&Fun Holidays -> Albania...
- Junior Rezydent/ka w Grecji
- Specjalista ds. Turystyki
- Incentive Manager (Warszawa)
- Wakacje.pl Specjalista ds turystyki
- Pracownik biura podróży
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- praca 100% zdalna dla biura podróży, elastyczne...
- Poszukujemy pilotów wycieczek na wycieczki...
- SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY BILETÓW LOTNICZYCH
Organizatorzy Pucharu Świata w Zakopanem muszą zapłacić za korzystanie z Wielkiej Krokwi!
Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem po raz pierwszy w historii Pucharu Świata w skokach narciarskich zażądał od organizatorów zakopiańskiego konkursu zapłaty za korzystanie z Wielkiej Krokwi.
W poprzednich latach, organizatorzy płacili jedynie za wykorzystywanie urządzeń.
Bilety na konkurs zostały już sprzedane. Gazeta Krakowska zaznacza - A teraz nie wiadomo skąd wziąć pieniądze.
Lech Nadarkiewicz, dyrektor zakopiańskiego PŚ przyznaje - Gdyby była w pobliżu druga skocznia, na pewno byśmy zrezygnowali z Wielkiej Krokwi. Ale trudno teraz, gdy właściwie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, odwoływać Puchar czy przenosić. Według nas są to monopolistyczne praktyki i należałoby to zgłosić do urzędu antymonopolowego.
Nadarkiewicz nie zdradził jak wysokiej opłaty zażądał zakopiański COS. Wyznał tylko, że pobieranie tego typu opłat będzie skutkowało problemami finansowymi. Wyjaśnił - Nie będziemy mieć finansowych kłopotów, jeśli chodzi o sam Puchar Świata, bo jest to impreza dochodowa. Niestety, do pozostałych imprez, np. letniego Grand Prix w skokach, Pucharu w kombinacji norweskiej Tatrzański Związek Narciarski musi dokładać, bo są deficytowe. I tu mogą wystąpić problemy z ich sfinansowaniem.
Skoki narciarskie przyciągają do Zakopanego tysiące turystów. W tej chwili już większość miejsc noclegowych jest zajęta w okresie trwania konkursu Pucharu Świata w styczniu 2007 roku.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Nie trzeba płacić za korzystanie z Wielkiej Krokwi
[2008-01-22 18:16 84.201.216.*]
Zlikwidować COS wZakopanym i nie trzeba nikomu płacic za korzystanie z Krokwi odpowiedz »
Dział biura turystyczne:
WTTC: Wdrażanie EES może odstraszyć
Natalia Bukowiecka ponownie ambasadorką NO LIMITS by
Media Expert wchodzi do
Następni chętni na portfele
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wydała nowy
Dział centra informacji i promocji:
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wydała nowy
XXIII edycja Konkursu na Najlepszy Produkt
Ciekawy pomysł na promocję
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Starsze aktualności:
Co wybierają klienci eSky i ile wydadzą na
Komitet Ochrony Konsumentów przyjął stanowisko w sprawie nowelizacji dyrektywy
Polak lata na wakacje dla ładnych
Biura podróży ważnym kanałem sprzedaży
Ekologia może się opłacać w
Grecja wprowadza opłatę
TUI: Brytyjczycy na wakacjach chcą czuć się jak w
Komórka obowiązkowa na
Gdzie polecieli Polacy na Boże
Zmiana cen walut ukróci zagraniczne wojaże Polaków?
Rekompensaty dla narciarskiego biznesu w Słowacji?
Nowy punkt widokowy w Krakowie
Air Mandalay - kolejny przewoźnik na polskim rynku
Będą dodatkowe loty Centralwings z Wrocławia
Zderzenie samolotu z samochodem w Chorwacji
Pijacy i wandale - nie zmienia się opinia o brytyjskich turystach
Pomysły easyJet na wakacje w dzieckiem
Polskie Święta przyciągają brytyjskich turystów do Polski
Największy hotel w Sztokholmie przyjmie gości w lutym 2008
Fatalne warunki w rosyjskich kurortach
Nowa oferta Belvilli - apartamenty dla nowożeńców
Otrzymane napiwki powinny być uwzględnione w rocznym zeznaniu PIT!
