Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Biura turystyczne
|
Wyjazd na narty z biurem Olimp z KrakowaData wysłania: 2010-01-09 14:31 Autor: Czytelnik IP 213.134.160.*Czy był ktoś z was na nartach z Olimpem w hotelu Milano w Val di Sol. Proszę o jakieś info. o tym hotelu i warunkach.
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyMobilis kolejnym partnerem FlixBusa
WTTC: co siódme wolne miejsce pracy w turystyce we Włoszech pozostanie nieobsadzone
Oszuści sprzedający fałszywe bonu turystyczne zatrzymani
Jakie zadania czekają CPK w nowym roku?
W poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe
Rusza XXI edycja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny
Gdzie pojadą autem Polacy na wakacje?
IGHP: w listopadzie połowa hoteli miała mniej jak 40 proc. obłożenia
Kolejna odsłona sporu o hotel w Zakopanem
CAD operatorem nowego kompleksu hotelowego
Pomimo epidemii, Polacy nie chcą rezygnować z urlopów