Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajTT-Line otwiera nowe połączenie z Polski

TT-Line otwiera nową linię. Nowe połączenie armatora połączy Świnoujście z Bornholmem. Połączenie będzie obsługiwane przez prom pasażerski Nils Dacke, dotychczas kursujący jedynie między Polską a Szwecją.


Pierwsza podróż nową bezpośrednią linią ze Świnoujścia do Ronne odbędzie się 24 czerwca 201 7 roku. Prom na Bornholm będzie kursował latem raz w tygodniu w każdą sobotę. Połączenie umożliwi pasażerom pokonanie trasy w ciągu ok. 5 godzin.

Jesteśmy przekonani, że bezpośrednie połączenie drogą morską na duńską wyspę będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno polskich jak i niemieckich turystów. - mówi Aneta Wencel, dyrektor zarządzający TT-Line Polska. Wierzymy, że bezpośrednia linia ze Świnoujścia do Ronne pozwoli nam zdobyć serca turystów. Wyspa oferuje wiele atrakcji: spotkanie z piękną naturą, majestatyczne klify, doskonałe przestrzenie do wspinaczki i wyjątkową pogodę, która zachęca do zwiedzania i wypoczynku na piaszczystych plażach. Warto poznać również fascynującą historię i kulturę Bornholmu. Zaletą wyspy jest możliwość wykupienia noclegów na każdą kieszeń - dodaje.

Bilety na Bornholm są już dostępne w sprzedaży zarówno na stronie armatora, w telefonicznym Dziale Rezerwacji, jak również w partnerskich biurach podróży.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij