TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter
Mouzenidis Travel wprowadza nowe kierunki do oferty

Mouzenidis Travel wprowadza nowe kierunki do swojej oferty.


Od 6 kwietnia w systemach rezerwacyjnych touroperatora oraz w Merlinie X pojawiły się oferty do Turcji, a już wkrótce dodane zostaną pakiety do Bułgarii, Cypru oraz Egiptu.

Wierzymy, że dywersyfikacja naszego portfolio produktowego jest kluczowa abyśmy pozostali konkurencyjnym touroperatorem. Nadal mocno skupiamy się na Grecji, natomiast otworzyliśmy się także na nowe kierunki letnie. Chcąc zapewnić kompleksowy produkt dla naszych partnerów postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie oraz rozszerzyć pole działania także na kolejne destynacje. Już dzisiaj wprowadzamy Turcję. Nasza oferta opiera się o przeloty czarterowe oraz dobre kontrakty hotelowe. Na każdej destynacji dostępny będzie polskojęzyczny rezydent - komentuje Georgios Vafidis, dyrektor zarządzający touroperatora.

W ofercie touroperatora do Turcji znalazły się regiony Alanya, Side oraz Belek. Przelot odbywa się do Antalyi skąd turyści bezpośrednim transferem docierają do jednego z trzech regionów. Lotniska wylotowe, z których Mouzenidis będzie wysyłał turystów do Turcji to: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław oraz Gdańsk. W ofercie Mouzenidis Travel znalazło się 20 obiektów. Organizator planuje systematycznie dodawać kolejne.

Touroperator rozpoczyna sprzedaż dużymi zniżkami oferując promocję Tureckie Rabaty, gdzie zniżki cen sięgają 45%. Ponadto każdy klient Mouzenidis Travel otrzymuje bezpłatną wycieczkę fakultatywną podczas swojego pobytu. Dodatkowo wszyscy klienci są objęci bezpłatną zmianą uczestników do 14 dni przed wylotem oraz całej rezerwacji do 30 dni przed wylotem. Promocja ta trwać będzie tylko przez pierwsze 2 tygodnie sprzedaży, tj. do 20.04.2021

Starsze informacje 2021-03-31


Rego-Bis wprowadza aktywny wypoczynek do swojej oferty
Biuro podróży Rego-Bis niedawno wprowadziło do swojej oferty wyjazdy nastawione na aktywny wypoczynek. Do tegorocznej oferty organizatora dołączył także nowy kraj.

Jak przekonuje touroperator, wycieczki skierowane są do osób ceniących sobie aktywność, lubiących zwiedzanie i nastawionych na poznanie lokalnej kultury. Do wyboru są programy z transportem samolotem oraz autokarem.

Rego-Bis proponuje m.in. wędrówki w macedońskich górach. Program przewiduje również czas na wspólne gotowanie z miejscowymi, pływanie łódką, czy zwiedzanie Ochrydy.

Drugą opcją jest wycieczka "Odkryj Piękno Macedonii Północnej', nastawiona na malownicze krajobrazy oraz macedońskie tradycje. Z atrakcji wymienić można nocleg w winnicy, pokaz pszczelarstwa i wypieku chleba, a także grillowania w lokalnym gospodarstwie.

Osoby, które wolą transport autokarem będą mogły pojechać do Chorwacji. Tutaj biuro także stawia na aktywny wypoczynek. Do wyboru jest kilka sezonowych wyjazdów - na zbiór lawendy, zbiór trufli oraz zbiór mandarynek, oraz zwiedzanie Dalmacji.

Nowością jest wycieczka "Słoweńskie Cuda" - ten kraj po raz pierwszy pojawił się w ofercie touroperatora.

Starsze informacje 2021-03-23


Rainbow wprowadza egzotyczne kierunki na lato
Rainbow ogłasza powrót letniej egzotyki.

Jak przekonuje touroperator, klientów takich nie brakuje. Pełne samoloty do Dominikany, Meksyku czy na Zanzibar pokazują, że zapanowała prawdziwa moda na dalszy wypoczynek.

Rainbow wprowadza kierunki egzotyczne również na Lato 2021. Tak popularne obecnie kierunki jak Meksyk i Dominikana będą obsługiwane w dalszym ciągu co tydzień Dreamlinerem z Warszawy i Katowic. Rejsy te będą się odbywać nieprzerwanie aż do października. Do destynacji realizowanych bezpośrednio samolotem Boeing 787 dołączy też od początku lipca Bali. Poza tym touroperator poleci latem również na Zanzibar, Mauritius oraz do Kenii.

Rok 2021 jest nadspodziewanie dobry dla wyjazdów egzotycznych. Dreamlinery, którymi latamy co tydzień z Warszawy i Katowic na Karaiby wypełnione są aż do maja. Takiej sytuacji nie było nawet przed pandemią. Klienci chcą się wyrwać, zmienić klimat. Paradoksalnie to dalsze kierunki oferują dziś taką możliwość. Dlatego idąc za ciosem wprowadzamy do oferty egzotykę na lato. Szczególnie dumni jesteśmy z Bali, które może stać się jaskółką odrodzenia kierunków dalekowschodnich. Oferta egzotyczna na lato jest odpowiedzią na prośby płynące z naszych kanałów sprzedaży. Wierzymy więc, że nie będzie długo czekać na nabywców - mówi Maciej Szczechura z Rainbow.

Na Dominikanę Klienci Rainbow polecą co tydzień aż do końca października bezpośrednio z Warszawy i Katowic. Poza wyjazdami wypoczynkowymi do hoteli takich jak Playa Bachata czy Senator Puerto Plata, w ofercie znajduje się też impreza objazdowa "Karaibska Ślicznotka", na której można poznać Dominikanę z jej największymi atrakcjami. Ceny tygodniowych pobytów w hotelu czterogwiazdkowym all inclusive zaczynają się od 4 999 zł za osobę w lipcu i 4 599 zł we wrześniu.

Również do Meksyku touroperator zabierze Klientów co tydzień z Warszawy i Katowic przez całe wakacje. Cancun i Riviera Maya oferują dziesiątki hoteli we wszystkich standardach. Cena wczasów all Inclusive w pięciogwiazdkowym hotelu zaczyna się już od 4 999 zł za osobę za tydzień. Obok wypoczynku w ofercie są też objazdówki po Meksyku: 16 dniowa "Wielka, meksykańska wyprawa" oraz 9 dniowa "Hasta la vista Mexico!". W ich trakcie podróżnicy zobaczą m.in. Majańskie centra Jukatanu - Chichen Itza, Uxmal i Palenque, zabudowę kolonialną Campeche i Meridy, piramidę Kukulkan, Świątynię Słońca, Acapulco czy Srebrne Miasto.

Trzecim kierunkiem realizowanym bezpośrednio Dreamlinerem będzie Bali. Wyloty z Warszawy odbywać się będą w czwartki, pierwszy zaplanowany jest na 1 lipca. Hotele w Tanjung Benoa czy Nusa Dua położone są w zdecydowanej większości bezpośrednio przy plaży i oferowane są w cenach od 3 899 zł za osobę za tydzień ze śniadaniem. Rainbow proponuje również program w formule "egzotyka light" pozwalający zobaczyć najpiękniejsze balijskie świątynie oraz kultowe balijskie widoki, mieszkając cały czas w jednym hotelu.

Na Zanzibar klienci touroperatora polecą z Warszawy i Katowic od 9 czerwca. Nungwi, Kendwa, Matemwe, Pwani czy Kiwengwa. Cena za tydzień w czterogwiazdkowym hotelu z wyżywieniem all Inclusieve zaczyna się od 4 949 zł za osobę.

Do Kenii czarter Rainbow poleci z Warszawy od 26 czerwca. To najlepszy czas na safari, gdyż właśnie w lipcu najlepiej oglądać słynną Wielką Migrację Zwierząt. W ofercie Rainbow są zarówno krótkie safari w jednym z największych parków w Kenii - Tsavo West, a także długie 7-dniowe imprezy odwiedzające najbardziej znane parki narodowe: Masai Mara, Amboseli z widokiem na Kilimandżaro czy Lake Nakuru. Na plażowiczów czekają w Kenii plaże w Diani, Mombasie i Malindi i pobyty już od 3 949 zł za tydzień za osobę z wyżywieniem half board. Możliwość połączenia safari z wypoczynkiem dają imprezy w formule 7+7.

Na Mauritius touroperator zabierze klientów od sierpnia. Ceny zaczynają się już od 4 470 zł za pobyt w hotelu z all inclusive. Fanów zwiedzania biuro zaprasza na "egzotykę light": zakwaterowanie w jednym hotelu nad oceanem połączone z wycieczkami po wyspie.

Starsze informacje 2021-01-13


Nowy katalog Sun&Fun
Sun & Fun Holidays udostępnia e-katalog z ponad 100 kluczowymi hotelami w sezonie Lato 2021.

Biuro podróży Sun & Fun Holidays rozpoczęło sprzedaż pierwszych ofert na sezon Lato 2021. Aktualnie dostępne jest już pełne portfolio, które obejmuje ponad 600 obiektów w najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach. Ponad 100 flagowych hoteli touroperator prezentuje w specjalnie wydanym, interaktywnym katalogu online. Znalazły się w nim zarówno nowe propozycje, jak i dobrze znane bestsellery sprzedażowe w Tunezji Kontynentalnej, na Djerbie, w Egipcie (Hurghada, Marsa Alam i Sharm el Sheikh), Bułgarii oraz na Riwierze Tureckiej. Nowością jest Grecja i wypoczynek na wyspach: Kos, Rodos i Krecie w regionie Chanii.

W sezonie Lato 2021 biuro podróży zapewnia bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy, Wrocławia, Poznania oraz z Rzeszowa.

Nowy e-katalog jest dostępny na stronie internetowej touroperatora, został również przesłany do współpracujacych z nim biur agencyjnych. Dzięki specjalnym oznaczeniom i interaktywnym listom, można w nim łatwo wyszukiwać kierunki podróży i hotele oraz sprawdzić ich aktualne ceny. W katalogu klienci znajdą też wiele przydatnych informacji m.in.: opisy kurortów turystycznych czy wycieczek fakultatywnych. Wiele uwagi biuro podróży poświęca również autorskiemu konceptowi hoteli klubowych dla dzieci - Croco Club i dla rodziny - Blue Club ze specjalnym programem i opieką polskojęzycznych animatorów. Znany z organizacji wypoczynku rodzinnego Sun & Fun Holidays w sezonie Lato 2021 zaprasza już do 15 tego typu obiektów dostępnych na wszystkich kierunkach podróży.

Osobom, które zarezerwują letnią ofertę do końca stycznia 2021, biuro podróży zapewnia pakiet benefitów, w tym elastyczne warunki rezerwacji gwarantujące spokojny wyjazd oraz pełną ochronę na wypadek konieczności zmiany planów. Obok niskiej, wynoszącej 10% zaliczki, jest to m.in.: możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji do 30 dni przed wylotem a także rozszerzone ubezpieczenie MAX zawierające m.in. pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na Covid-19. W porozumieniu z partnerem ubezpieczeniowym, touroperator zdecydował się rozszerzyć jego zakres podwyższając kwotę zwrotu do wysokości sumy ubezpieczenia (w przypadku ubezpieczenia MAX do 40 000 EUR). Ubezpieczyciel pokryje także koszty ewentualnego pobytu klienta w przypadku przedłużającej się kwarantanny, która nie zakończy się do dnia zaplanowanego powrotu z wakacji oraz koszty transportu powrotnego. Promocja Sun & Fun Holidays dla rezerwujących wakacje do 31.01.2021, uwzględnia także niskie koszty rezygnacji z wycieczki - do miesiąca przed wylotem klient traci wyłącznie zaliczkę.

Mając na uwadze ostatnie wydarzenia związane z pandemią, biuro podróży wprowadziło też atrakcyjne cenowo ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - w przypadku wariantu uwzględniającego zachorowanie na Covid-19 jego cena wynosi 3,5% wartości imprezy.

Od 25.01.2021 odbędzie się cykl webinarów na temat nowej oferty Lato 2021, które touroperator zaplanował dla ponad 2 tysięcy współpracujących z nim biur agencyjnych.

Starsze informacje 2020-10-21


Sun&Fun rozpoczął sprzedaż oferty Lato 2021
Sun & Fun Holidays startuje ze sprzedażą oferty Lato 2021.

W przedsprzedaży, biuro podróży umożliwia rezerwację flagowych obiektów ze zniżkami sięgającymi 35%, a także z pakietem dodatkowych korzyści. To m.in. większa ochrona Klientów podczas wakacji oraz elastyczność rezerwacji, które zdaniem touroperatora będą kluczowe dla podróżujących w najbliższym sezonie.

W sprzedaży dostępne są już pierwsze oferty jakie touroperator przygotował na nowy sezon obejmujący wyloty w terminie 01.05-31.10.2021. W okresie tzw. przedsprzedaży, której pierwszy etap potrwa do 15.11.2020 można zarezerwować miejsca w najchętniej wybieranych hotelach na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach tj.: w Tunezji Kontynentalnej, na Djerbie, w Bułgarii (przeloty do Warny i Burgas), na Riwierze Tureckiej, a także w Egipcie w regionach: Hurghada i Marsa Alam. To przede wszystkim obiekty oferowane na wyłączność, dostępne tylko w ofercie Sun & Fun Holidays jak np. znane sieci hotelowe: Sunrise w Egipcie czy Caribbean w Tunezji. Sukcesywnie touroperator będzie wprowadzał do sprzedaży kolejne obiekty a pełna oferta Lato 2021 będzie dostępna w listopadzie. W sezonie Lato 2021 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy, Wrocławia i z Poznania.

Polacy pragną podróżować i nie chcą rezygnować z wakacji za granicą z powodu panującej pandemii.  Ci, którzy zdecydowali się na wyjazd w tym sezonie, wrócili zadowoleni i zaskoczeni dbałością o procedury sanitarne i bezpieczeństwa, które w takich krajach jak Egipt czy Tunezja są bardzo przestrzegane. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w obecnej sytuacji planowanie podróży może być utrudnione, stąd też tak wiele udogodnień w rezerwacji naszej oferty, które mają zapewnić Klientom spokojny wyjazd, a także pełną ochronę na wypadek konieczności zmiany planów - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays.

Turyści do 30 dni przed wylotem bezkosztowo i wielokrotnie będą mogli zmieniać swoją rezerwację. Biuro podróży nie wyznacza ograniczenia liczby takich zmian - można zmienić termin wylotu, kraj czy hotel. Każdemu klientowi biuro podróży zapewnia rozszerzone ubezpieczenie MAX zawierające m.in. ochronę Covid-19: pokrycie kosztów leczenia i transportu powstałych na skutek pandemii choroby zakaźnej. Promocja Sun & Fun Holidays uwzględnia także okoliczności, kiedy Klient nie zostanie dopuszczony do wylotu z powodu objawów COVID-19 (ostatecznie diagnoza zarażenia Covid-19) lub zostanie poddany obowiązkowej kwarantannie przed jej rozpoczęciem, co ostatecznie uniemożliwi jej realizację. W takim przypadku zarówno on, jak i towarzyszące mu osoby będą mogły zmienić termin wyjazdu.

Starsze informacje 2020-07-15


Mouzenidis Travel wprowadza nowości
Mouzenidis Travel wprowadza do sprzedaży nowe połączenia. W dniu swojej pierwszej operacji lotniczej w obecnym sezonie, organizator wprowadził do swojej oferty nowe propozycje wypoczynku w Grecji.

21 nowych tras jest od dzisiaj dostępnych w sieci sprzedaży Mouzenidis Travel. Touroperator, w tym sezonie oferuje 3 nowe destynacje Korfu, Kawala oraz Ateny

Na Korfu wprowadzone zostały przeloty z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Lublina. Do Kawali zaoferowane są pakiety z Warszawy, Krakowa oraz Wrocławia. Do Aten Mouzenidis Travel zabierze turystów z Warszawy. Dodatkowo rozszerzone zostają o kolejne lotniska wylotowe destynacje takie jak Zakynthos - dodany został Kraków, Poznań oraz Bydgoszcz. W przypadku lotów do Salonik nowością jest wylot z Gdańska, Krakowa, Wrocławia oraz Rzeszowa.

Skupiamy się na ekspansji lateralnej. W tym roku nie jesteśmy w stanie urosnąć masą na poszczególnych kierunkach, stąd skupiamy się na dywersyfikacji oferty. Jest to klasyczna oferta pakietowa. Każdy pakiet obejmuje przelot, transfer, bagaż, zakwaterowanie oraz ubezpieczenie. - komentuje Georgios Vafidis, dyrektor generalny Mouzenidis Travel.

Starsze informacje 2020-05-25


Itaka rozpoczyna sprzedaż ofert krajowych
W związku z zainteresowaniem wyjazdami krajowymi i dojazdem własnym Itaka podjęła decyzję o rozszerzeniu oferty o wypoczynek w Polsce.

Na starcie oferta Polskie Lato obejmuje ok. 60 hoteli. To dopiero początek, oferta pozyskana w krótkim czasie kontraktowania już od jutra będzie sukcesywnie wzbogacana o nowe obiekty. Przygotowano wyselekcjonowane hotele w najpiękniejszych regionach kraju, zarówno w znanych kurortach, jak i kameralnych miejscowościach w ciekawych turystycznie zakątkach Polski. Touroperator proponuje hotele zróżnicowane pod względem kategoryzacji i typologii: od najmodniejszych resortów na wybrzeżu, po górskie pensjonaty i obiekty uzdrowiskowe.

Nowy produkt stanowi także alternatywę dla turystów, którzy z różnych powodów nie skorzystają tego lata z wyjazdów zagranicznych. Z oferty Polskie Lato będą mogli skorzystać również Klienci, którzy już zrezygnowali z tegorocznych wyjazdów i oczekują na zwrot wpłaconych środków po 180 dniach - przekonuje wiceprezes Itaki, Piotr Henicz, który również zapowiada wprowadzenie wkrótce nowych ofert z dojazdem własnym m.in. do Czech, Słowacji, czy na Węgry.

Starsze informacje 2020-05-15


Ecco Travel rozpoczął sprzedaż ofert turystycznych na rok 2021.

Wybierający ofertę poznańskiego touroperatora turyści, wpłacą 10% zaliczki i będą zrezygnować z wyjazdu do końca tego roku bez ponoszenia żadnych kosztów. Klienci, którzy posiadają rezerwację, a nie mogą wyjechać.otrzymają nowe propozycje w tej samej cenie.

Znoszenie kolejnych obostrzeń i odmrażanie gospodarki poprawiają nastroje społeczne. Dotyczy to także podróżowania. Ludzie są spragnieni wyjazdów i zmiany otoczenia, oni nie porzucili swoich marzeń o dalekich egzotycznych podróżach i zwiedzaniu świata. Wprawdzie pogodzili się już z faktem, że w najbliższym czasie może być to nieosiągalne, ale nie chcą rezygnować ze swoich planów. Dlatego coraz częściej nasi klienci zmieniają terminy wyjazdów, a nie rezygnują, jak miało to miejsce jeszcze miesiąc temu. Pojawiają się też nowe zapytania i nowe rezerwacje. Nie chcemy jednak, żeby wiązało się to z poczuciem niepewności, czy obawami, dlatego dajemy możliwość bezkosztowej rezygnacji do końca roku. Chcemy zmobilizować ludzi do podróżowania już teraz, ale w jedyny możliwy na ten moment sposób, czyli w Internecie. Właśnie teraz jest na to czas, żeby się zastanowić dokąd pojechać, co zobaczyć, gdzie się zatrzymać. To teraz mamy kiedy poczytać opinie, blogi i wybrać miejsce, do którego wybierzemy się w przyszłym roku. Możliwość założenia rezerwacji daje poczucie, że jest się krok bliżej do realizacji tych planów. Klient nic przy tym nie ryzykuje, bo do końca tego roku może bez żadnych kosztów zrezygnować z wyjazdu, a my w ciągu 14 dni oddamy zaliczkę, która wynosi tylko 10%. Oprócz aspektu psychologicznego pojawia się też chłodna kalkulacja. Pojawiają się informacje o coraz to nowych rozwiązaniach dla przewoźników, co może łączyć się ze znacznym wzrostem cen biletów lotniczych. Rezerwując wyjazd już teraz klienci chcą się przed tym uchronić - mówi - mówi Aleksandra Olechnowicz, Marketing i PR Manager w Ecco Holiday.

Pod marką Ecco Travel, biuro realizuje równolegle dwie kampanie promujące wyjazdy w 2021 roku m.in. do Chin, Izraela, Gruzji, Wietnamu, Tajlandii, Indii, RPA. Jedna z nich skierowana jest do klientów, którzy posiadają rezerwację, ale ich wyjazd nie doszedł/nie dojdzie do skutku. Otrzymają oni propozycję podróży w innym terminie w tej samej cenie oraz zupełnie nowe możliwości do wyboru. Dodatkowo do każdej rezerwacji biuro dołoży gratis gwarancję stałej ceny lub rozszerzone ubezpieczenie, a przy wyborze wylotu z innego miasta parking przy lotnisku. \

Równolegle pod hasłem "Egzotyka 2021. Planuj na spokojnie" organizator promuje wycieczki na 2021 r. i pośrednictwo wizowe gratis. Klient, który skorzysta z promocji ma prawo do końca roku do jednej bezkosztowej zmiany uczestnika imprezy oraz do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów (zwrot zaliczki w ciągu 14 dni).

Starsze informacje 2020-05-08


Rainbow rozpoczął sprzedaż ofert na Lato 2021
W tym tygodniu Rainbow rozpoczął przedsprzedaż oferty wczasów na Lato 2021.

Ze względu na wyjątkową sytuację, wielu Klientów myśli dziś o wakacjach w odleglejszych terminach. Klienci, którzy mają rezerwacje w najbliższych tygodniach i chcieliby przełożyć swój wyjazd na później pytają również o wyjazdy jesienią, zimą a nawet latem przyszłego roku. Dlatego w Rainbow zdecydowaliśmy się uruchomić przedsprzedaż oferty na Lato 2021 już dziś - mówi Maciej Szczechura, członek zarządu Rainbow Tours.
Touroperator w cenie oferuje gwarancję 100% Pewności Najniższej Ceny, umożliwi także dokonanie bezpłatnej zmiany do 30 dni przed wylotem oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji za 15zł. Zaliczka na wyjazdy Lato 2021 wynosi w przedsprzedaży 20%.

Dla klientów mających rezerwacje do 30 czerwca 2020, Rainbow umożliwi przepisanie jej na Lato 21 na specjalnych warunkach. Do wpłaconej przez klienta zaliczki Rainbow doda 10% jako zniżkę na wyjazd w sezonie Lato 2021. Klient utrzyma również wszystkie korzyści z pierwotnej rezerwacji, takie jak np. bonusy z przedsprzedaży 2020, bony lojalnościowe, bonusy z Second Minute czy zniżki Karty Stałego Klienta.

W ten sposób Rainbow ma dla Klientów z rezerwacjami do końca czerwca 2020 r, trzy możliwości wyboru: przepisanie na wyjazdy w późniejszej części obecnego sezonu lub zimie, możliwość skorzystania z vouchera opiewającego na 110% wpłaconej kwoty, do wykorzystania nawet przez dwa lata, oraz możliwość przepisania na na konkretne oferty w Przedsprzedaży sezonu Lato 2021.

Przedsprzedaż oferty Lato 21 potrwa do 2 czerwca. Na chwilę obecną uruchomiona została sprzedaż wczasów oraz wycieczek objazdowych lotami czarterowymi. Sprzedaż wczasów oraz wycieczek objazdowych lotami rejsowymi oraz autobusowych wycieczek objazdowych uruchomiona zostanie w przeciągu najbliższych tygodni.

Starsze informacje 2020-05-01


Exim Tours ruszył ze sprzedażą oferty na Lato 2021.

Podczas pierwszej odsłony promocji Hello Summer 2021. Touroperator przygotował dla swoich klientów wiele przywilejów, m.in. niska zaliczka 99 zł, gwarancje: niezmienności ceny, najniższej ceny oraz gwarancja bezkosztowej zmiany składników rezerwacji aż do 31.01.2021.

W systemach rezerwacyjnych, jak również na naszej stronie internetowej pojawiły się pierwsze oferty na lato 2021. Pracujemy bardzo intensywnie nad wprowadzeniem całej oferty. Każdego dnia pojawiają się nowe kierunki oraz hotele. Chcemy, żeby klienci mieli jak najszybciej, jak największy wybór planowania swoich przyszłorocznych wakacji - mówi dyrektor produktu Marcin Małysz.

Touroperator wprowadził dodatkowe ubezpieczenie od skutków pandemii. Ochrona w kosztach leczenia i transportu na wypadek pandemii w wariantach Rozszerzonym i Optymalnym będzie dotyczyć wszystkich osób, których okres ubezpieczenia/wyjazd rozpoczyna się po 15 maja 2020 (niezależnie od daty rezerwacji wyjazdu). To znaczy, że klienci, którzy mieli wariant Podstawowy w dniu rezerwacji, do dania wyjazdu mogą zmienić wariant na Rozszerzony lub Optymalny już w szerszym zakresie. Także klientom, którzy mają już wariant Rozszerzony lub Optymalny, a ich wyjazd jeszcze się nie rozpoczął (czyli od 15 maja), otrzymają rozszerzoną ochronę.

Starsze informacje 2020-04-24


Itaka wprowadza nowy sezon najwcześniej w swojej historii
Pod hasłem "Zostań z nami i odkryj świat na nowo", Itaka rozpoczęła sprzedaż oferty Lato 2021. To najwcześniejsze w historii firmy wprowadzenie kolejnego sezonu.

Program touroperatora na przyszłoroczny sezon letni obejmuje 712 hoteli w 46 destynacjach wypoczynkowych i 138 wycieczek objazdowych do 43 krajów.

Tradycyjnie przygotowano wiele propozycji do Hiszpanii z Wyspami Kanaryjskimi i Balearami, Grecji, Turcji i Włoch. Wyjazdy egzotyczne reprezentowane są przez Madagaskar, Malediwy, Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i Curaçao - kierunek, który będzie miał premierę tego lata.

Na Curacao turyści Itaki spędzą karaibskie wakacje w 5-gwiazdkowym hotelu Corendon Mangrove Beach Resort z ultra all inclusive. W ofercie na Lato 2021 są także Portugalia, Egipt, Tunezja, Albania, Bułgaria, Cypr i Gruzja. Jak przekonuje touroperator w komunikacie prasowym, tak wczesne rozpoczęcie sprzedaży zostało podyktowane chęcią umożliwienia klientom zaplanowania przyszłych wakacji już teraz, oraz dostarczenia nowego produktu sprzedażowego współpracującym biurom podróży. Oferta objęta jest promocją "Marzenia w cenie spełnienia".

Dokonując rezerwacji do 30 kwietnia, turyści mogą liczyć na takie bonusy jak: zaliczka w wysokości 15 proc., 3proc. zniżki dla stałych klientów, 50 proc. zniżki dla dziecka w wybranych hotelach.

Starsze informacje 2020-04-23


Mouzenidis Travel rozpoczyna sprzedaż oferty na Lato 2021.

Rozumiemy, że część naszych klientów będzie miało obawy w odbyciu podróży w obecnym roku. Dla tych klientów przygotowaliśmy nasze bestsellery, aby mogli już teraz zaplanować swój odpoczynek oraz skorzystać z wielu korzyści związanych ze wczesną rezerwacją, które zapewnia promocja First Greece. Aby dodatkowo zachęcić klientów do podejmowania wcześniejszej decyzji wprowadziliśmy bardzo niską zaliczkę w wysokości 5% - komentuje Georgios Vafidis, dyrektor generalny touroperatora.

W ofercie touroperatora znalazły się destynacje takie jak Kreta, Chalkidiki, Riwiera olimpijska, oraz Thassos z wylotem z Warszawy oraz Katowic. W ofercie First Greece Mouzenidis Travel oferuje 81 obiektów, spośród których 12 należy do sieci Bomo Hotels. Organizator planuje systematycznie dodawać kolejne obiekty, destynacje oraz lotniska wylotowe do swojej oferty.

W ramach promocji First Greece touroperator przygotował zniżki w wysokości do -45%. Wszystkie rezerwacje objęte są bezpłatną zmianą rezerwacji. Klienci mogą bezpłatnie zmienić lotnisko wylotowe, destynację, hotel, rodzaj pokoju, rodzaj wyżywienia, a nawet terminu wyjazdu do 30 dni przed planowanym wylotem. Ponadto klienci mają możliwość zmiany danych uczestników nawet na 14 dni przed wylotem. Klienci otrzymują także bezpłatnie gwarancje najniższej ceny oraz gwarancje niezmienności ceny. Promocja First Greece w obecnym wydaniu ma obowiązywać do 1 września 2020.

Wierzymy, że oferta którą przygotowaliśmy pozwoli bezstresowo zaplanować swoje wakacje. Klienci rezerwując teraz wycieczkę otrzymują szereg korzyści, które w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji pozwolą zmienić prawie dowolny parametr imprezy. Dodatkowo dla klientów wybierających hotele 4* oraz 5* przygotowaliśmy bezpłatny serwis VIP (o wartości 150 PLN). Na lotnisku w Salonikach oraz Heraklionie nasi klienci otrzymują bezpłatnie przejście fast track w asyście pracownika Mouzenidis Travel, wstęp do salonu business lounge w którym serwowane są przekąski oraz kawa, napoje oraz napoje alkoholowe - podkreśla Beniamin Vafidis, dyrektor marketingu w Mouzenidis Travel.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)


Tagi:
11 mouzenidis travel sprzedaż lato turystyka touroperator grecja


Komentarze:

Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję