Subskrypcja

Szukaj

Aktualności: wszystkie » biura turystyczne


:: PIĄTEK, 2017-04-21 ::
Turyści w Grecji łatwiej zapłacą kartą
Turystom spędzającym urlop w Grecji już niedługo będzie łatwiej płacić kartą. Tamtejsza branża turystyczna dostała 3 miesiące na powszechne wprowadzenie możliwości opłat kartą płatniczą. Jak podaje serwis... więcej »

Poznań obniży ceny w ostatni kwietniowy weekend
Już po raz dziesiąty będzie można skorzystać z atrakcji Poznania i okolic z rabatem. Jubileuszowy "Poznań za pół ceny" odbędzie się w weekend 29 i 30 kwietnia. Program pozwala na zaplanowanie całego... więcej »

Czechy podsumowują sezon narciarski
Po trzech słabszych sezonach czeskie ośrodki narciarskie doczekały się prawdziwej zimy. Śnieg utrzymywał się już od świąt Bożego Narodzenia, a słoneczna i mroźna pogoda trwała niemal do końca lutego. Długość... więcej »

Pomysł likwidacji POT odrzucony w pierwszy czytaniu
Polska Organizacja Turystyczna nie zostanie zlikwidowana. Projekt zgłoszony przez partię Kukiz'15 został odrzucony przez Sejmową komisję kultury fizycznej i sportu w pierwszym czytaniu. Zdaniem przedstawicieli... więcej »

Ile rezerwacji miał Rainbow w przedsprzedaży?
Przedsprzedaż w Rainbow idzie lepiej niż przed rokiem. Biuro poinformowało o wynikach sprzedaży oferty letniej. Zarząd Rainbow Tours S.A. informuje, że wielkość przedsprzedaży imprez turystycznych z oferty... więcej »

Strzały na Polach Elizejskich
W czwartek, 20 kwietnia w centrum Paryża doszło do kolejnego ataku terrorystycznego. Do przeprowadzenia ataku przyznało się tzw. Państwo Islamskie. W czwartek, późnym wieczorem napastnik otworzyło ogień z... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-20 ::
W piątek rozpoczynają się targi Lato i Regionalia
W piątek, 21 kwietnia rozpoczną się 22. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2017 oraz 6. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2017. Odwiedzający Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56c... więcej »

Zakaz noszenia bikini na plażach w Dubaju
Koniec z opalaniem w bikini, na niektórych plażach w Dubaju. Kobiety muszą się ubierać zgodnie ze zwyczajami panującymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jak dotąd nie było żadnych regulacji w Dubaju... więcej »

Pracownicy Parku skontrolują przewodników
Pracownicy Karkonoskiego Parku Narodowego będą mogli kontrolować przewodników górskich. To efekt umowy podpisanej przez władze parku z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Od dwóch lat Karkonoski... więcej »

Poznaj lepiej rozwiązania Amadeus
Amadeus na wiosnę organizuje spotkania dla pracowników biur podróży. Będzie można poszerzyć swoją wiedzę i porozmawiać twarzą w twarz z pracownikami wsparcia klienta. To już druga edycja spotkań zatytułowanych... więcej »

:: ŚRODA, 2017-04-19 ::
Efekt Świąt Wielkanocnych w biurach podróży
W ostatnim tygodniu w biurach podróży, po wynikach sprzedaży i ilości klientów widać, że był to okres świąteczny. Raport Polskiego Związku Organizatorów Turystyki z systemu MerlinX. Z raportu systemu... więcej »

Atak w pobliżu atrakcji turystycznej w Egipcie
Kolejny atak terrorystyczny w Egipcie. Tym razem jego celem stał się klasztor św. Katarzyny, znajdujący się na południowym Synaju. We wtorek, 18 kwietnia, uzbrojony w broń palną napastnik zaatakował... więcej »

:: WTOREK, 2017-04-18 ::
Czy zmiany w tureckiej konstytucji wpłyną na turystykę?
Turcy poparli w referendum zmianę konstytucji. Przejściowe istotne osłabienie dynamiki sprzedaży wycieczek. Przedstawiamy wydarzenia z ostatniego tygodnia turystyki wyjazdowej oraz raport TravelData na temat... więcej »

Sezon narciarski inny niż wcześniejsze
Tegoroczny sezon narciarski był nieco odmienny od poprzednich. Mniej chętnie niż w poprzednich zimach polscy turyści szusowali we Włoszech i Austrii, chętniej - na polskich i słowackich stokach. Ze statystyk... więcej »

To będzie najlepszy sezon w historii greckiej turystyki?
Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, rok 2017 powinien być najlepszym w historii greckiej turystyki - przekonuje grecka minister turystyki. Cytowana przez serwis Greek Travel Pages, minister Elena... więcej »

Turecki rząd dofinansuje rejsy wycieczkowe
Turecki rząd jest gotów dofinansować rejsy wycieczkowe - zapowiedział minister kultury i turystyki Nabi Avci. Jak podaje Hurriyet Daily News, minister przedstawił swój pomysł, w trakcie spotkania z... więcej »

:: PIĄTEK, 2017-04-14 ::
Nowy organizator na rynku turystycznym
Na rynek turystyczny wchodzi nowy organizator turystyki. Biuro Tourasia Polska S. A., którego większościowym udziałowcem jest szwajcarskie biuro podróży Tourasia. Spółka Tourasia Polska zgodnie z danymi z... więcej »

Egipcjanie inwestują w turystykę
Przedstawiciele sektora prywatnego i władze Egiptu nie tracą czasu. Inwestują w hotele, rozwój infrastruktury i bezpieczeństwo. Poprawiają jakość obsługi i dywersyfikują kierunki pozyskiwania turystów. W ten... więcej »

Zaskakujący ranking najbezpieczniejszych krajów
Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało ranking Travel and Tourism Competitivness Report 2017. Wśród licznych analiz, znajduje się tam również ranking najbezpieczniejszych krajów na świecie, który wzbudził... więcej »

:: CZWARTEK, 2017-04-13 ::
Chińscy turyści wydają coraz więcej
Wyniki z 2016 roku, dotyczące wydatków z głównych rynków wychodzących odzwierciedlają rosnący popyt na międzynarodową turystykę na świecie - odnotowano w najnowszym Barometrze Turystyki Światowej UNWTO. Wraz z... więcej »

Nowa atrakcja turystyczna w Turcji
Pierwszy turystyczny okręt podwodny w Turcji Nemo Primero, zanurkował w głębinach Morza Śródziemnego w okolicy wybrzeża miasta Antalya. Pierwsza podróż turystycznym okrętem podwodnym odbyła się 11 kwietnia w... więcej »

:: ŚRODA, 2017-04-12 ::
Grecja wciąż najpopularniejszą destynacją. W biurach nadal dwucyfrowe wzrosty
Kolejny tydzień utrzymują się wzrosty w biurach podróży. Raport Polskiego Związku Organizatorów Turystyki z systemu MerlinX. Z raportu systemu rezerwacyjnego MerlinX przygotowanego przez Polski Związek... więcej »

Wakacje w Katalonii podrożeją
Kataloński rząd zrestrukturyzował właśnie regionalny podatek turystyczny. Od 1 kwietnia 2017 turyści zapłacą nawet 3 razy więcej za opłatę turystyczną w Barcelonie. Wzrost podatku będzie miał zastosowanie do... więcej »

Amadeus wprowadza nowe narzędzie dla biur podróży
Branża turystyczna bardzo szybko się rozwija. Na rynku pojawiają się nowi gracze wykorzystujący najnowocześniejsze technologie, którzy stanowią konkurencję dla tradycyjnych biur podróży. Kluczem do wyróżnienia... więcej »

Jakie kierunki najpopularniejsze w Neckermannie?
Korzystny układ kalendarza sprawił, że w tym roku podczas majówki relaksować się będzie 30 proc. więcej klientów biur podróży - wynika ze statystyk Neckermann Podróże. Dla tych, którzy nie zdążyli zarezerwować... więcej »

Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij